Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.716
Cevap
28
Favori
112.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G4 den g glex 2 ye gecmek mantiklimi ? G4 de bir suru kronik sorun var kurtulmak istiyorum da. Flex 2 nin kamera g3 un ki ile ayni imis yani g4 e gore kamera baya kotu ama islemci ve gpu daha iyi ram 2 gb alacagim tr model ama ddr4 daha hizli. Sorunlaei warmi acaba g flex 2 ni kronik ? Birde gm5 dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Apple veriyor ama daha ios8 de iphone 4s kullanıcıları kasmalardan şikayetçiydi. Ios 9 ile sorunun düzeldiğini soyleyenlerde var devam ettiğini hatta bazen donma olduğunu söyleyenlerde. Yani verilen her güncelleme iyi olmuyor. Çoğu kisi ios 8 de kaldığını söylüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Makify

Apple veriyor ama daha ios8 de iphone 4s kullanıcıları kasmalardan şikayetçiydi. Ios 9 ile sorunun düzeldiğini soyleyenlerde var devam ettiğini hatta bazen donma olduğunu söyleyenlerde. Yani verilen her güncelleme iyi olmuyor. Çoğu kisi ios 8 de kaldığını söylüyor.

Burada çatı nokta , İOS 9.3.4 resmi destekli ip4s olması,

Yotube de videolarda 5.1 - 9.3 arasındaki 5 cihaz inceleniyor ve en iyi sürümler 6.1.3 / 7.1.2 ancak uygulama desteği nedneiyle 8.** sürümler daha avantajlı ( 8.4.1)

LG de bu cihazı özel olarak tasarladığı ve ürettiği için içindeki işlemci/gpu da N 7.0 ile daha verimli olacağı için biraz daha odaklanabilirdi. Hatta MM 6.0 ilede G FLEX2 sorunsuz mobil işletim sistemli bir cihaz olacak değil,

İPHONE 4S de İOS 9.3.4 çalışıyor

• Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Tamamda hocam önemli olan çalışması değil verimli olması. Yani verimli çalışmayan bir sistemi vermemesi daha uygun olurdu. Şimdi bizim cihazda ne kadar ddr4 ram de olsa 2gb var. Eğer nougat için yetersizse ben verilmemesini tercih ederim. Şuan hiçbir yazılımsal sorun yok neden başıma dert alayım ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Makify

Tamamda hocam önemli olan çalışması değil verimli olması. Yani verimli çalışmayan bir sistemi vermemesi daha uygun olurdu. Şimdi bizim cihazda ne kadar ddr4 ram de olsa 2gb var. Eğer nougat için yetersizse ben verilmemesini tercih ederim. Şuan hiçbir yazılımsal sorun yok neden başıma dert alayım ki

Samsung ace 2 ve ace 4 ün android sürümlerine bakarsınız.

Lg G2 android 7

gflex2 ise 10 bile alır

Ben Usa 3gb ram modeli alacağım. Android sürüm için ddr3/ddr4 çok fark edecek sanmıyorum.

Teknoloji ve donanımın gelişmesi elbette iyi ama , android sürüm biraz da kit kat gibi Kilit nokta da, çünkü vulkan desteği var. open lg daha da gelişiyor.

Ben lg e975 = kitkat ve S4 i9505 de = 5.0 kullanıyorum çok memnunum. Rom da yükleme şansım var ama ARAYÜZ nedeniyle geçmiyorum.

Galaksy S de ise kit kat 4.4.4 kullanıyordum çünkü orj arayüzü zaten çok zayıftı.

İp4s ne yaptığınıza bağlı olarak inanın her işinizi görüyor. web/whatsapp/skype/konuşma-sms için şuanda elde tutulacak kadar iyi.

Ace2 kullananlar ise isyandadır:)))

• Makify kullanıcısına yanıt
    General mobile 4g mi o alacak yani o cihazda stabilse bu cihazda ucar htc veriyor ayni donanima lg gercekten pismanlik sebebim olmaya basladi. Her zaman diyorum keske bu telefonu sony yada htc cikarsaydi.. Lg burda cok sorumsuz davraniyor. Bir daha lg ye yanasmam cok zor. Sonraki telefonum nexus cihazlar olacak kesinlikle. Hayir madem sen guncelleme vermiyorsun neden boot kilidini acmiyorsun ki. Lanet olsun lg. Oh be icimi doktum:)

• Bir bakin. G4 kullaniyorum kronik ekran ve anakart sorunlari war o yuzden satacagim elimde kalmadan. Gm5 mi alam yoksa lg g flex 2 mi ????

• current version is not available for user ffffff

diye bi hata alıyorum 6.0 güncellemesi yaptım nedir bu her acılışta veriyor hatayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

current version is not available for user ffffff

diye bi hata alıyorum 6.0 güncellemesi yaptım nedir bu her acılışta veriyor hatayı

Bizde de bu hatayı veriyor.Sıkıntı yapmıyormuş.
  • Teknosa dan sıfır gibi teşhir ürünü 797 tlye alıp aranıza katıldım. Kutu içeriği tam cihazda çizik yok. Çalışan bugün itibari ile 2 yıl garanti başladı dedi. Teshirde garantide sorun olmuyor değil mi arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandığınız telefonun o sistemin yayınlandığı ülkeye ait olmadığı anlamına geliyor. Herhangi bir etkisi yok sorun teşkil etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Teknosa dan sıfır gibi teşhir ürünü 797 tlye alıp aranıza katıldım. Kutu içeriği tam cihazda çizik yok. Çalışan bugün itibari ile 2 yıl garanti başladı dedi. Teshirde garantide sorun olmuyor değil mi arkadaşlar.

Iyi denk gelmis gule gule kullan

• quote:

Teknosa dan sıfır gibi teşhir ürünü 797 tlye alıp aranıza katıldım. Kutu içeriği tam cihazda çizik yok. Çalışan bugün itibari ile 2 yıl garanti başladı dedi. Teshirde garantide sorun olmuyor değil mi arkadaşlar.

Baska varmi bende alim bitane kenarda dursun bu paralara bedava ciaz

• quote:

quote:

Başka kalmadı maalesef. Tek kaldığı için o fiyataydi.

• Benim burada Z3 compact 1000 TL ve phılıps 5w bluetooth hoporlör 99 TL idi.

LG Gflex2 için bedava. Hatta iki farklı bonus ile alınırsa 100 tl bonus kampanyası da var

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Bir bakin. G4 kullaniyorum kronik ekran ve anakart sorunlari war o yuzden satacagim elimde kalmadan. Gm5 mi alam yoksa lg g flex 2 mi ????

Adreno 820 'li cihaz bakın.

3 Cihazı da tavsiye etmiyorum.

• quote:

quote:

quote:

Hangi magazadan aldiniz. Istanbuldaki magazalari aradim hepsinde teshir vardi. 2 magazaya ulasamadim.

• N11 de 1299 liraya lg turkiye garantili 1 adet flex 2 var. Satici kutuyu acarsan iade almam dedi. Bende bu telefonu almaktan ve iade etmekten yoruldum artik. Bugun hepsiburadadan 782 ser liraya mi4 ve htc 828 aldim. Birini secip digerini iade edecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

quote:

quote:

Hangi magazadan aldiniz. Istanbuldaki magazalari aradim hepsinde teshir vardi. 2 magazaya ulasamadim.

Benim aldığımda teşhir ama sıfırdan farksız. Meydan alışveriş merkezindeki küçük mağazadan aldım.

• Benim telefonami has yoksa bu telefon biraz fazlamı ısınıyor. Birde şarjı çabuk bitiyor gibi.

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.