Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.968
Cevap
6
Favori
525.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ralp88

arkadaşlar gps programı olarak tomtom yada route66 neden yüklemedi hiç kimse ? çalışmıyorlarmı yoksa en iyisi IGO mu.bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirimö

Alıntıları Göster
    2.kez almaya gittim ikisindede sistem izin vermedi fatura ile ilgili görevli hiç bişi demedi son ödeme tarihi bu ayın 23üne olan faturayı bile ödedim yine olmuyo olmuyo olmuyo çarşamba günü bi uzman gelcekmiş sistemden anlayan o gün bidaha gel dedi adam :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mutimuti

illede telefon abonesi olunan telekom şubesinden mi almak gerekiyor bunu? herhangi bi telekom şubesinden veriyorlar mı?

Herhangi bir telekom ttnet bayiinden alınabiliyor. En azından ben cadde üzeri rasgele bi tane ttnet abone merkezine girdim ve aldım. Stoklar tükeniyormuş. Acele etmekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panicdefence

quote:

Orijinalden alıntı: mutimuti

illede telefon abonesi olunan telekom şubesinden mi almak gerekiyor bunu? herhangi bi telekom şubesinden veriyorlar mı?

Herhangi bir telekom ttnet bayiinden alınabiliyor. En azından ben cadde üzeri rasgele bi tane ttnet abone merkezine girdim ve aldım. Stoklar tükeniyormuş. Acele etmekte fayda var.

Alıntıları Göster
    Resmi çok aydınlık olmayan gece modunda beyaz ışıklı ortamda çektim.

LG Eigen GM735 ( ANA KONU )

• quote:

Orijinalden alıntı: panicdefence

Resmi çok aydınlık olmayan gece modunda beyaz ışıklı ortamda çektim.

LG Eigen GM735 ( ANA KONU )

Alıntıları Göster
    bitmesin şimdi meret böyle konularda çok şanslıyımdır

• quote:

Orijinalden alıntı: teksin3

Ne yaptıysam ne ettiysem telefonun internet sorununu çözemedim arkadaşlar!

bugün hiç yoktan 1,5 -2 saat görüşmüşümdür turkcelle...

Telefon listelerinde olmadığı için direk destek vermiyorlar...Teknik servisteki bir bayan acıdı bana:) ve wap ayarlarını vs baştan gözden geçirdik.

telefon ilk başta wap sitelerini açıyor, normal www li siteleri açmıyordu. Şimdide www li siteleri açıyor...wap sitelerini açmıyor..deli olacağım ya!!!

ayrıca garanti cep şifrematik için belki 50 kere denedim. en az 1 saatte garanti ile konuşmuşumdur. Talebiniz operatör tarafında bekliyor...SMS i göndermeyenler onlar diyor...Cep şifrematiği yükleyebileceğim sms gelmiyor arkadaş telefona...turkcelli aradım...tüm bankalardan gelecek olan sms lere açık hattınız diyor..

wap.garanti.com.tr ye giremiyorum...açılmıyor...wap.turkcell-im.com. tr ye giremiyorum...bağlantı hatası diyor...

her ikisine girebilen arkadaşlar...şu büyük sevaba girin ve telefonunuzda bağlantı ayarlarında hangi sayfada ne var...bi yazın size zahmet...

bu arada benim telefon ara ara tıkanıyor...sakat bi durum vardıda banamı denk geldi bu alet bilmiyorum ama böyle birşey varsa şansıma tüküreyim:(

Sanırım telefon en fazla bir bağlantı noktası alıyor ya turkcell internet yada turkcell wap sen turkcell interneti yüklediğinde www lara giriyor, öbüründe wapa giriyor.Sorun %80 telefondan.

quote:

Benim wm ingilizce benim için bir problem yok ama türkçe neden yüklenmemiş anlamadım.Bir de arkadaşlar. usb bağlantısıyla internete girmek mumkun mudur? Wirofon üyeliğini nasıl yapıyoruz? Avea 3g ayarlarını da yapamadım ne yazık ki fikri olan varsa bir zahmet yardım ederseniz sevinirim.

3G ayarlarına birşey diyemem ama telefon dilini ayarlardan değiştirirseniz Türkçe menüyü elde edebilirsiniz.

Staklar tükeniyor olabilir.Umarım bu telefonlar üretim fazlası felan değildir.LGnin sitelerini araştırdım bir tek Türkiyede gördüm.Türkiye sitesindede kullanım klavuzu bile yok ve model numarası da GM -730 ve GM-750 değil tam arasında GM-735.Umarım bir bit yeniği yoktur bu işin içinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Telefon listelerinde olmadığı için direk destek vermiyorlar...Teknik servisteki bir bayan acıdı bana:) ve wap ayarlarını vs baştan gözden geçirdik.

telefon ilk başta wap sitelerini açıyor, normal www li siteleri açmıyordu. Şimdide www li siteleri açıyor...wap sitelerini açmıyor..deli olacağım ya!!!

ayrıca garanti cep şifrematik için belki 50 kere denedim. en az 1 saatte garanti ile konuşmuşumdur. Talebiniz operatör tarafında bekliyor...SMS i göndermeyenler onlar diyor...Cep şifrematiği yükleyebileceğim sms gelmiyor arkadaş telefona...turkcelli aradım...tüm bankalardan gelecek olan sms lere açık hattınız diyor..

wap.garanti.com.tr ye giremiyorum...açılmıyor...wap.turkcell-im.com. tr ye giremiyorum...bağlantı hatası diyor...

her ikisine girebilen arkadaşlar...şu büyük sevaba girin ve telefonunuzda bağlantı ayarlarında hangi sayfada ne var...bi yazın size zahmet...

bu arada benim telefon ara ara tıkanıyor...sakat bi durum vardıda banamı denk geldi bu alet bilmiyorum ama böyle birşey varsa şansıma tüküreyim:(

Sanırım telefon en fazla bir bağlantı noktası alıyor ya turkcell internet yada turkcell wap sen turkcell interneti yüklediğinde www lara giriyor, öbüründe wapa giriyor.Sorun %80 telefondan.

quote:

Benim wm ingilizce benim için bir problem yok ama türkçe neden yüklenmemiş anlamadım.Bir de arkadaşlar. usb bağlantısıyla internete girmek mumkun mudur? Wirofon üyeliğini nasıl yapıyoruz? Avea 3g ayarlarını da yapamadım ne yazık ki fikri olan varsa bir zahmet yardım ederseniz sevinirim.

3G ayarlarına birşey diyemem ama telefon dilini ayarlardan değiştirirseniz Türkçe menüyü elde edebilirsiniz.

Staklar tükeniyor olabilir.Umarım bu telefonlar üretim fazlası felan değildir.LGnin sitelerini araştırdım bir tek Türkiyede gördüm.Türkiye sitesindede kullanım klavuzu bile yok ve model numarası da GM -730 ve GM-750 değil tam arasında GM-735.Umarım bir bit yeniği yoktur bu işin içinde.

Alıntıları Göster
    Bence bu 730 735 ayırımı,
    Telekom kampanyası için üretilmiş bir kod.

Zaten çok uluslu şirketlerin ürünlerinde mutlaka Kıta (avrupa, asya,....) veya ülke ayırımı yapılıp,
    kodlarına bir harf eklediğini veya birlik hanesini 3-5 arttırdığını biliyoruz.

Nitekim, Şubat ayında tanıtılan ürün bu Sitede de yer almıştı.

LG Mobile'dan yepyeni bir PDA yolda; GM730

http://www.donanimhaber.com/LG_Mobiledan_yepyeni_bir_PDA_yolda_GM730-12894.htm
    o dönemde bu cihaz için yorumcular 1000 TL üzeri olur diye yorumda bulunmuştu.

Takmayın kafanızı,
    zaten her 2-3 senede bir telefonumuzu değiştirmiyormuyuz?

24 ay sonra yenisine bakarsınız.

kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 14 Aralık 2009; 21:47:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    arkadaşlar Windows Mobile PocketPC diye geçiyor dimi telefon ? program oyun tema vs. yüklemek için. birde ben çok sık resim ve mesaj çeken birisiyim.alan arkadaşlar bu iki vasfı olarak göz önünde bulundurup tavsiye ederlermi ? sağolun şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

arkadaşlar Windows Mobile PocketPC diye geçiyor dimi telefon ? program oyun tema vs. yüklemek için. birde ben çok sık resim ve mesaj çeken birisiyim.alan arkadaşlar bu iki vasfı olarak göz önünde bulundurup tavsiye ederlermi ? sağolun şimdiden

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu telefonu bir telekom bayisinde incelemek istedim bugün, fakat beceriksiz adam camekanın(vitrinin) kilidini açamadı.
    Yalnız görünüş bakımından geçer not aldı. Adamın beceriksizliği mi, yoksa incelememi mi istemedi de mahsuzdan kilidi açmadı anlayamadım ama görüntüsü güzeldi.
    Bir de son 6 ay faturayı zamanında yatırmış olmak lazımmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrar12 -- 14 Aralık 2009; 23:08:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Quace

Arkadaşlar
    cihaz gayet güzel çalışıyor... hareket sensörü, ışık sensörü, 3g, gps, wifi, wirefon, win mobile arayüzü gibi özellikleriyle gayet sağlam bir telefon. bu fiyata kaçırılmamalı

win mobile a yabancı olan arkadaşlar bazı programları yükleyerek daha kullanıişlı hale getirebilirler. Öncelikle browser yüklenmeli zira meevcut explorer çok verimli değil. bu nedenle skyfire ya da opera indirip hafıza kartına atacakları cab dosyasını telefonun içinden doğrudan çalıştırarak kurabilirler. bu programlar zaten freeware olarak sitelerinde bulunmakta

gpsten faydalanmak için ise igo yu tavsiye ederim. bunu da aşağıdaki linklerden indirip hafıza kartına kopyalayabilirler. yüklü hafıza kartı telefona takıldığında kurulum kendiliğinden başlayacaktır. ben kurdum gayet güzel çalışıyor gps. uyduları çok çabuk buldu üstelik a-gps açık değildi bile

igonun hangi surumu bu igo8 mi ayrıca harita varmı varsa onunda hangi surumu..malum kotalıyım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemucell -- 4 Ocak 2010; 15:15:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrar12

Arkadaşlar bu telefonu bir telekom bayisinde incelemek istedim bugün, fakat beceriksiz adam camekanın(vitrinin) kilidini açamadı.
    Yalnız görünüş bakımından geçer not aldı. Adamın beceriksizliği mi, yoksa incelememi mi istemedi de mahsuzdan kilidi açmadı anlayamadım ama görüntüsü güzeldi.
    Bir de son 6 ay faturayı zamanında yatırmış olmak lazımmış.

Alıntıları Göster
    Alan arkadaşlar ram ve rom miktarını söyleyebilir mi? Bir yerde 256 mb ram / 512 rom diyor, başka bir yerde 128 mb ram / 256 mb rom. normal kullanımda free memory ne kadar gösteriyor task manager da?

• quote:

Orijinalden alıntı: RCox

Alan arkadaşlar ram ve rom miktarını söyleyebilir mi? Bir yerde 256 mb ram / 512 rom diyor, başka bir yerde 128 mb ram / 256 mb rom. normal kullanımda free memory ne kadar gösteriyor task manager da?

Alıntıları Göster
    Bugün LG ile görüştüm.max.16 GB micro SD kartı destekliyor.
    Ayıca fotoğraf modunda ekran üzerinde parmağınızı sağa sola kaydırınca azda olsa zoom yapıyor(1.2x)
    Panorama çekimde biraz daha fazla zoom yapıyor(2.0x)
    Macro çekimi ve auto focus özelliğide gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: hektor737

Ayıca fotoğraf modunda ekran üzerinde parmağınızı sağa sola kaydırınca azda olsa zoom yapıyor(1.2x)

Alıntıları Göster
    Cihaz Belleği

Sistem ROM 512 MB
    Sistem RAM 256 MB
  • quote:

Cihaz Belleği

Sistem ROM 512 MB
    Sistem RAM 256 MB

Alıntıları Göster
    Cihazın orjinal hafızası

Depolama 310.72 MB
    Programlar 187.83 MB
  • quote:

max kaç x zoom yapıyor:?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bah06

quote:

max kaç x zoom yapıyor:?

Alıntıları Göster
    normal 1.0x benim yapabildiğim 1.2x yani çok az ama panaroma çekim yapacaksanız 2 katı yani 2.0x yapıyor.

• quote:

Cihazın orjinal hafızası

Depolama 310.72 MB
    Programlar 187.83 MB

teşekkürler

Piyasada 64 mb ram li asus pda lar 500 tl'ye yakın satılıyor, bu bayaa hesaplı görünüyor. Telekoma güvenemiyorum, kesin bir pislik vardır gibime geliyor.

Turk Telekom deyince aklıma eli çenesini sıvazlarken sırıtan tecavüzcü Çoşkunun suratı geliyor, her nedense....
  • quote:

Orijinalden alıntı: RCox

quote:

Cihazın orjinal hafızası

Depolama 310.72 MB
    Programlar 187.83 MB

teşekkürler

Piyasada 64 mb ram li asus pda lar 500 tl'ye yakın satılıyor, bu bayaa hesaplı görünüyor. Telekoma güvenemiyorum, kesin bir pislik vardır gibime geliyor.

Turk Telekom deyince aklıma eli çenesini sıvazlarken sırıtan tecavüzcü Çoşkunun suratı geliyor, her nedense....

Alıntıları Göster
    linkler igo 8 içindir.
    harita türkiye haritasıdır.

• quote:

linkler igo 8 içindir.

Alıntıları Göster
    Bir soru da benden...

Bende bu pda yı almak istiyorum ancak oyun oynamayı çoooook seviyorum bu pda ne tür oyunları destekliyor??(bana inandırıcı gelmedi ama bir arkadaşım pda lar pc de oynanan oyunlarıda açıyor dedi...sizde bu doğrumudur?

Diğer bir sorum da şu İGO8 programı 4part lımı yani boyutu çook büyük oluyorda...

Çok oldu ama son sorum da şu bu pda da video sitelerine girince bulunan videoları izleyebilirmiyiz??(iphone da olduğu gibi)

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...herkese iyi günler...

• quote:

Orijinalden alıntı: <>

Bir soru da benden...

Bende bu pda yı almak istiyorum ancak oyun oynamayı çoooook seviyorum bu pda ne tür oyunları destekliyor??(bana inandırıcı gelmedi ama bir arkadaşım pda lar pc de oynanan oyunlarıda açıyor dedi...sizde bu doğrumudur?

Diğer bir sorum da şu İGO8 programı 4part lımı yani boyutu çook büyük oluyorda...

Çok oldu ama son sorum da şu bu pda da video sitelerine girince bulunan videoları izleyebilirmiyiz??(iphone da olduğu gibi)

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...herkese iyi günler...

Alıntıları Göster
    Dizaynı, fiyatı, özellikleri hiçde fena değilmiş, gerçekten güzel ve alınabilecek bir telefon...

• quote:

linkler igo 8 içindir.

tesekkurler.partlar rardan cıkartınca 2 dosya cıkıyor bu dosyaları kartın icine direkt atınca kurulum kendiliginden baslayacakmı yoksa baska ayarlarıda varmı?

buarada cihazdan istanbul pasabahce telekom bayisinde mevcuttur gidip gorebilir hatta hemen kutudan cıkartıp incelemek usere veriyorlar.bilginiz olsun.sadece kimlik fotokopisi birde tabiiki son 6 aylık odeme duzenine bakıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemucell -- 15 Aralık 2009; 16:25:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.