Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.968
Cevap
6
Favori
525.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arakadaşlar teli yeni aldım sayılır sbp yüklü üzerinde akşam mesajlaşırken 5-6 mesajdan sonra makine inanılmaz yavaşladı dokunmatik klavyede bi harfe basıyorum bekliyorum onu yazsında diğer harfide yazayım diye müthiş yavaşladı reset attım düzeldi sonra 5-6 mesajdan sonra yine aynı şekilde yavaşladı hatta bazende kitleniyor böyle i sorunla karşılaşan var mı sebebi ne olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ombudsmantr

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Yazılım güncelleelim dedik telefon gitti

Tlefon açılmıyor nerden bulaştım bu işe ya. Şimdi servise gönder gelmesini bekle vs vs vs

Herşey normal olarak devam ederken %11 de hata verdi restart dedim ama olmadı..

reset felanda işe yaramıyor yokmudur bunu açmanın yolu

ctrlpda da rom yükleme başlığının ilk konusunda alternatif yükleme yöntemleri var. ben sürekli bu yöntemle yüklüyorum. Normal yüklemeyi hiç tamamlayamadım. Hep hata verdi.

Valla bundan sonra öyle yapmak var gerekiyor sanırım..

Ama şu an telefon açılmıyor..

S-CLASS yazıslnda kaldı..

Kurtarma durumum ne olur bilen arladaşlar varm ı

• Oyunların hiç birini kuramadım ne yapacağım hakkında bilgi verirmisiniz telegona atıyorum Setup tıklıyorum onume internet explorerde kodlar geliyor ?
  • yalan yanlış bilgiler verneyin yeni versiyonu gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz yok x işareti yok oluyomuş yok ses ayarı kalkıyomuş hiçbirini yaşamadım ben bunları söyleyenlerin ayarlarında problem vardır ya da sağda soldan duyduklarını aktarıyolardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri_385

yalan yanlış bilgiler verneyin yeni versiyonu gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz yok x işareti yok oluyomuş yok ses ayarı kalkıyomuş hiçbirini yaşamadım ben bunları söyleyenlerin ayarlarında problem vardır ya da sağda soldan duyduklarını aktarıyolardır

Lg arayüzünü kullanıyorsanız bu yazılanları yaşamazsınız sanırım sizde LG arayüzü yani sclası kullanıyorsunuz.Nezaman 6.1 desktop ve sbp yüklerseniz bu yazılanları ilk restartta yaşarsınız..
  • lg arayüzü kullanmıyorum arkadaşım öyle 3 5 gün önceki yüklediğim güncellemeden bahsetmiyorum çıktığını duydum ve yükledim hiç bi sorun da yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

quote:

Orijinalden alıntı: serseri_385

yalan yanlış bilgiler verneyin yeni versiyonu gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz yok x işareti yok oluyomuş yok ses ayarı kalkıyomuş hiçbirini yaşamadım ben bunları söyleyenlerin ayarlarında problem vardır ya da sağda soldan duyduklarını aktarıyolardır

Lg arayüzünü kullanıyorsanız bu yazılanları yaşamazsınız sanırım sizde LG arayüzü yani sclası kullanıyorsunuz.Nezaman 6.1 desktop ve sbp yüklerseniz bu yazılanları ilk restartta yaşarsınız..

arkadaşlar sizde sorun çıkıor diye herkeste de çıkmak zorunda değil. bende de son sürüm yüklü, sbp shell yüklü, sense yüklü 20'den fazla uygulama yüklü. her gece kapatır her sabah açarım ne sorun var nede başka bir şey..

• Arkadaşlar ben telefonu satmayı düşünüyorum almak isteyen varsa görüşebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyidogan

quote:

Orijinalden alıntı: bendarli

quote:

Orijinalden alıntı: miyidogan

Merhaba, ben wireless ayarlarını yaptım, nodata yı kurdum, turkcell internet,wap,mobile tv yi disable ettim.
    Explorer ile internete çıkabiliyorum ancak gmail ayarlarını push mail aktif olarak yapamıyorum. Şu ana kadar
    mail alıp vermeyi başaramadım. gprs açık olursa geliyor mail ama ben wifi ile adsl modemimi kullanarak
    almak istiyorum. Nedir bunun çözümü bilen var mı?

teşekkürler

tam bilmmemekle beraber büyük ihtimalle gmail in portları modeminden kapalı

Notebook ile gmail den outlook ile maillerimi okuyabiliyorum.

arkadaşlar bu işe bi çözüm bulsa adminlerimiz,bende bu dertten muzdaribim,,wireless'le ne gmail,nede hotmail'e giremiyorum,bu dertten muzdarip arkadaşlarda var,yardımlarınızı bekliyoruz?

• iyi günler telefonu alalı 2 3 hafta oldu. hat sorunu yaşadım 128 k desteklemiyormuş 64lük yedeği çıkarttım o düzeldi. şimdi tahmini 10 gündür olan çok büyük bir sorunum var kalibrasyonu yapıyorm sorunsuz ama yine de hata veriyor bastığımı görmüyor( örneğin; arama yapacağım zaman 2 ye bastığımda 5 6 yı vs görüyor çok sinir bozucu bir olay)format attım yine düzelmedi. her şeyi denedim garantiye mi vereyim sorunu düzeltebileceğim bir yol var mı. yardım ederseniz sevinirim
  • Arkadaşlar 10F güncellemesini nasıl yapıcaz?spbmo.. yüklü güncelleme nasıl olucak? son olarakta ben ekran hassasiyetini arttırmak istiyorum lütfen yardımcı olun!!!!
  • WIROFON SORUNU(ses gitmememsi veya kesik ve yankılı gitmesi) yaşayan arkadaşlar,uzun süredir ttnet ve airties arasında mekik dokudum ve sonuç,bende airties rt 205 var telekomdan alınmayan modemler MALESEFFFF wirofon uyumlu degilmiş.benim 2 aylık modem yalan oldu.Bunun dısında sorunu cozen var ise bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: durandurmaz

iyi günler telefonu alalı 2 3 hafta oldu. hat sorunu yaşadım 128 k desteklemiyormuş 64lük yedeği çıkarttım o düzeldi. şimdi tahmini 10 gündür olan çok büyük bir sorunum var kalibrasyonu yapıyorm sorunsuz ama yine de hata veriyor bastığımı görmüyor( örneğin; arama yapacağım zaman 2 ye bastığımda 5 6 yı vs görüyor çok sinir bozucu bir olay)format attım yine düzelmedi. her şeyi denedim garantiye mi vereyim sorunu düzeltebileceğim bir yol var mı. yardım ederseniz sevinirim

quote:

Orijinalden alıntı: apexiz
    Arkadaşlar 10F güncellemesini nasıl yapıcaz?spbmo.. yüklü güncelleme nasıl olucak? son olarakta ben ekran hassasiyetini arttırmak istiyorum lütfen yardımcı olun!!!!

tamam beyler; önce sakin olun. telefon diye kullandığınız cihaz. istesenizde bozulmaz. "düşürüp kırmadığınız sürece"
    arkadaşlar sürekli olarak; bu http://www.ctrlpda.com/forumdisplay.php?fid=256 siteyi öneriyorlar. önce üye olmanız gerekiyor. niye araştırmıyorsunuz. aslında hiç sorununuz yok.
    elinizdeki makineyi; niye şu anda mesaj attığınız bilgisayar gibi görmüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetasla -- 17 Mart 2010; 1:46:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gozgenc

WIROFON SORUNU(ses gitmememsi veya kesik ve yankılı gitmesi) yaşayan arkadaşlar,uzun süredir ttnet ve airties arasında mekik dokudum ve sonuç,bende airties rt 205 var telekomdan alınmayan modemler MALESEFFFF wirofon uyumlu degilmiş.benim 2 aylık modem yalan oldu.Bunun dısında sorunu cozen var ise bekliyorum...

wirofo zaten yalan oldu, ses kalitesi rezalet, aldığımda bir iki kez denedim ve bir daha yüzüne bakmadım. telekom düzgün birşey yapsa dişimi kıracağım. bu arada güncellemeyi yüklemek de başka işkence oldu, sıfırdan tüm program ve ayarları kurmak yerine telefon bir sebepten dolayı format isteyen kadar kurmayacağım. don değiştirir gibi FW çıkar sonra bütün gün uğraş dur yazılım yükleme ayar yapma..varsa kolayı ben sprite back up denedim ama güven vermiyor.

• Herkese mrhb,birkaç gündür 10f versiyonu muhabbeti var.Az önce lg servise telefon ettim bizde yayınlanmadı diyorlar,NETEKİM dün geceden beri ben lg nin sitesinde bunu bulamadım.Forumlardada link göremedim,yükleyenlerden link verebilen olursa sevinirim.Kolay gelsin...
  • arkadaslar kameranın focus sesi ve cekme sesini değiştiremiyormuyuz. arkadasda nokia var kendi sesi seklinde focuslarken gulumseyin diyor mesela...
  • arkadaşlar...telde sbp 3,52 kullanıyorum ana sayfa ekranın görüntüsünü istediğimiz resimle nasıl değiştirebiliriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Baba_22

Herkese mrhb,birkaç gündür 10f versiyonu muhabbeti var.Az önce lg servise telefon ettim bizde yayınlanmadı diyorlar,NETEKİM dün geceden beri ben lg nin sitesinde bunu bulamadım.Forumlardada link göremedim,yükleyenlerden link verebilen olursa sevinirim.Kolay gelsin...

burada yönergeleri izlerseniz 10f ye yükseltebilirsiniz. http://www.lge.com/tr/support/product/support-product-profile-mobile-redux.jsp?customerModelCode=GM735&matchedModelCode=7400000642&searchEngineModelCode=GM735&initialTab=documents&targetPage=support-product-profile

quote:

Orijinalden alıntı: iskorpit76

arkadaşlar...telde sbp 3,52 kullanıyorum ana sayfa ekranın görüntüsünü istediğimiz resimle nasıl değiştirebiliriz...

istediğiniz resmi, kablo ile sbp'nin kurulu olduğu klasöre attıktan sonra ayarlara girip arka planı değiştir diyoruz. orada local galeri var, attığınız resmi göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetasla -- 17 Mart 2010; 22:15:56 >

• Arkadaşlar buna W.M 6,5 yükleyemezmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂

Arkadaşlar buna W.M 6,5 yükleyemezmiyiz ?

Resmi olarak yükleyemezsin. Arkadaşlar çalışıyor bu konuda şu an pek bi gelişme yok.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.