Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.968
Cevap
6
Favori
525.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu telefonda MSN sürekli neden düşüyor..

Ekran karanıyor 2 dk sonra açınca yeniden bağlanmaya çalışıyor diyor :
  • telin ışığı kapanınca wifi bağlantısını kesiyor o sebepten yeniden bağlanmaya çalışıyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmms

quote:

Orijinalden alıntı: cemmms

Bende bu gün aldım yanlız hevesim kursağımda kaldı.
    Yan taraftaki ses kısma açma düğmelerinden alttaki tuhaf davranıyor.Basınca sesi bir kademe kesıyor sonra geri dönüyor. yani kısarken olduğu yerde kalıyor.Acaba ayarlardan kaynaklanan bir sorunmu yoksa alet bozukmu?

fikri olan yokmu acaba

böyle birşeyle menülerde yada ayarlarda karşılaşmadım istersen bir servise sor yakınsa götür
  • quote:

Orijinalden alıntı: met.ter

quote:

Orijinalden alıntı: snuffxxx

Araç kiti arayan arkadaşlar ilanıma bakın bir adet ekledim

Araç Kitinin resmi varmı hocam

quote:

Brscngznc Tarih 8 Mart 2010; 18:12:06
    Arkadaşlar ben ürünümü yarın gidip teslim alıyorum Beykoz'dan. Kargo yada başka bir bayiiden alım yok dediler ancak burdan alabilirsiniz dediler. Ürünle birlikte şunları almayı düşünüyorum:

LG GM735 EKRAN KORUYUCU-SCREEN GUARD 3 ADET

http://urun.gittigidiyor.com/LG-GM735-EKRAN-KORUYUCU-SCREEN-GUARD-3-ADET_W0QQidZZ24739414

LG GM735 Çekmeli Zarf Deri Kılıf+Ücretsiz Kargo

http://urun.gittigidiyor.com/LG-GM735-Cekmeli-Zarf-Deri-Kilif-Ucretsiz-Kargo_W0QQidZZ25062376

Toshiba 4GB Micro SDHC Card

http://www.hepsiburada.com/toshiba-4gb-micro-sdhc-card/productDetails.aspx?categoryid=1100011&productid=bd72284

4 GB az değil mi? Diyeceksiniz. Seslerinizi duyabiliyorum fakat 8 GB çok fazla. Fazlasına ne gerek varki. Herşeyin fazlası zarar.

Ekran koruyucuları pahalıya alıyorsun dostum

• 400tl civarında sim takılmamış sıfır cihaz arıyorum, duruma bağlı 2.el de olur. İlgilenenler mesaj atabilirler
  • selam.....
    arkdaşlar wifi ayarlarını yaptım.benim kablosuz modemi buldu bağlantı sağlandı dedi.internete giremiyorum ya deli olacağım.msn e giriyor fakat internete girmiyor.şöyle yazıyor.
    Action canceled
    internet explorer was unable to link to the web page yıu requested.the page might be temporarily unavailable.
    please try the following:
    tap menü-/refresh, or try again later.

arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzu_10

selam.....
    arkdaşlar wifi ayarlarını yaptım.benim kablosuz modemi buldu bağlantı sağlandı dedi.internete giremiyorum ya deli olacağım.msn e giriyor fakat internete girmiyor.şöyle yazıyor.
    Action canceled
    internet explorer was unable to link to the web page yıu requested.the page might be temporarily unavailable.

Konunun ilk sayfasını oku çözüm için veya opera kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzu_10

selam.....
    Action canceled

opera hiç kullanmadım ben skyfire i öneririm bilgisayarda nasıl görüyorsan telefondada aynı safya çıkıyor istediğin gibide büyütebiliyorsun ve bütün videoları izleyebilirisn
  • snuffxxx hocam ekran koruyucu nasıl pahalı öyle demişin bi arkadaşa.bize 5 tl den sattın 1 tanesini,şimdi 5 tanesi 10 tl diyorsun nasıl olcak
  • bende kılıfın ucuzlamasını bekliyorum. Belki ilerde onunda fiyatı düşer.
    quote:

Orijinalden alıntı: pmomer

snuffxxx hocam ekran koruyucu nasıl pahalı öyle demişin bi arkadaşa.bize 5 tl den sattın 1 tanesini,şimdi 5 tanesi 10 tl diyorsun nasıl olcak
  • Yahu bu telefonla msn ye girmek imkansızmı banamı öle geliyor..

Wifi açık durumdayken msn çalıştırıyorum ama kapanınca gidiyor..

Bu sefer wifi kapattım. GPRS ten girmek istiyorum hani şu en kötü telefonların bile başarabildiği olay..

Ancak yine belli bir süre sonra "kablosuz ağa bağlanamıyor yeniden bağlanmayı deniyor"..

Nasıl kullanıyorsunuz msn messengeri merak ediyorum
  • telefon lg gm 735
    müzik çalar S2P 82 BETA
    kulaklık motorola s605 bluetooth stereo kulaklık
    sorun S2P programı ile müzik dinlerken kendi kendine diger parcaya geciyor. bu ekran kapandıktan yani tuş kilidi devreye girince oluyor. 3 dk icinde parcayı kesiyor digerine geçiyor... programin diger versiyonlarindan 0.73 ü denedim yine aynısı oldu.

böyle bir sorun yaşayan ve çözen var mı. tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcompany

telefon lg gm 735
    müzik çalar S2P 82 BETA
    kulaklık motorola s605 bluetooth stereo kulaklık
    sorun S2P programı ile müzik dinlerken kendi kendine diger parcaya geciyor. bu ekran kapandıktan yani tuş kilidi devreye girince oluyor. 3 dk icinde parcayı kesiyor digerine geçiyor... programin diger versiyonlarindan 0.73 ü denedim yine aynısı oldu.

böyle bir sorun yaşayan ve çözen var mı. tesekkürler

dostum güç ayarlarından olablir
  • arkadaşlar elinde sensör lü oyun olanlar lütfen paylaşşsın
  • Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Öncelikle bu telefonu zamanını ayırıp icik cicik kurcalayan, özellikleri, ayarları, programlarını vs. keşfeden, diğer kullanıcılarla paylaşan tüm dostlara gönülden teşekkürler. Ellerinize, emeğinize bin sağlık.

Cihazı aldığım ilk gün oturup konuyu baştan sona okudum ve çok şey öğrendim. Genel olarak elektronik cihazlara (özellikle telefon, bilgisayar vs. gibi) küçük yaştan beri ilgi gösterip çoğunu kolaylıkla kullanmama rağmen ilk başta bu LG GM735 biraz garibime gitti. Eminim daha önceden Windows Mobile kullanmamış ve cihazı alanlar varsa aramızda onlar da aynı şeyi yaşamıştır. Senelerce YES - NO telefon ara yüzleri kullandıktan sonra bu cihaz biraz kompleks geliyor kabul ediyorum. Fakat yeni alan arkadaşlara sesleniyorum, kafanız karışmasın. Ben de ilk bir kaç gün ulen hata mı yaptık, 2 sene yok yere takside bağladık kendimizi (Telekom kampanyasından aldım) gibi tereddütlere düştüm. Ancak biraz kurcalayıp, alışmaya başlayınca tam tersini düşündüm.

Belirtmekte fayda görürüm; ne Telekom çalışanıyım ne LG, zaten pek sevmem telekomu da (her neyse bu uzun hikaye)

Bir kere taksit imkanı süper, bu sayfalarda bir yerde bir arkadaşımız ''Babanın oğlu olsa 24 ay taksitle kredi kartsız telefon vermez'' demişti çok doğru katılıyorum. Kampanya zaten bitti gitti ancak yenileyebilirler gibi bir şeyler duydum sağdan soldan.

Üşenmeyin lütfen girin forumları okuyun, biraz araştırın sağı solu, cihazınızdan tam randıman almak ve kullanımını daha kolay hale getirmek için çok faydalı şeyler bulacaksınız. Konu içerisinde 65 yaşındaki bir abimiz de aynen bunu söylemişti sanırım, hakkaten haklısın abicim. Üşenmeyin, okuyun arkadaşlar.

Benim yeni telefonumla bir ay dolacak neredeyse ve çok memnunum. Karizmatikte bir cihaz, gayet şık. Dediğim gibi başta yadırgamanız normal fakat ümidi kesmeyin yakında alışacaksınız. Kendim gibi daha önce çok dokunmatik kullanmamış ve manuel tuşun üzerine tanımam diyen varsa cihazın içinde gelen çoklu dil paketini kurun ve yeni çıkan klavye klavye seçim ekranında 'Multilingual Keyboard' olarak çıkacak bunu kullanın, Iphone vari bi şey, sosis parmaklara bire bir.

Ben güncelleme falan yapmadım, direk kutudan çıktığı gibi kullanıyorum. Youtube, facebook, extra klavyeler, browser vs.nin dışında Spb Shell'de yükledim, o biraz karıştırdı. 3 tane farklı arayüz var şimdi. Windows Mobile, LG S-Class ve Shell, ama kesinlikle tavsiye ederim Shell'i çok şık.

Dediğim gibi çok kurcaladım, hala kurcalıyorum. Ama anlayamadığım bir şey var. Bilen varsa yardımlarınızı rica ediyorum. GPS kullanımı hat kullanımı üzerinden ücretlendiriliyor mu, yoksa direk uydudan mı geliyor veri? Faturalı hatla nasıl oluyor bu GPS olayı?

Pedometre programı var mı telefonumuz için? Benim gördüklerimin hepsi GPS kullanıyor. Nokia Step Counter gibi bir şey olsa süper olur. Hem beleş hem GPS e bulaşmıyor.

Paylaşıma devam arkadaşlar, emeği geçen herkese çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: karmateque

Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Öncelikle bu telefonu zamanını ayırıp icik cicik kurcalayan, özellikleri, ayarları, programlarını vs. keşfeden, diğer kullanıcılarla paylaşan tüm dostlara gönülden teşekkürler. Ellerinize, emeğinize bin sağlık.

Cihazı aldığım ilk gün oturup konuyu baştan sona okudum ve çok şey öğrendim. Genel olarak elektronik cihazlara (özellikle telefon, bilgisayar vs. gibi) küçük yaştan beri ilgi gösterip çoğunu kolaylıkla kullanmama rağmen ilk başta bu LG GM735 biraz garibime gitti. Eminim daha önceden Windows Mobile kullanmamış ve cihazı alanlar varsa aramızda onlar da aynı şeyi yaşamıştır. Senelerce YES - NO telefon ara yüzleri kullandıktan sonra bu cihaz biraz kompleks geliyor kabul ediyorum. Fakat yeni alan arkadaşlara sesleniyorum, kafanız karışmasın. Ben de ilk bir kaç gün ulen hata mı yaptık, 2 sene yok yere takside bağladık kendimizi (Telekom kampanyasından aldım) gibi tereddütlere düştüm. Ancak biraz kurcalayıp, alışmaya başlayınca tam tersini düşündüm.

Belirtmekte fayda görürüm; ne Telekom çalışanıyım ne LG, zaten pek sevmem telekomu da (her neyse bu uzun hikaye)

Bir kere taksit imkanı süper, bu sayfalarda bir yerde bir arkadaşımız ''Babanın oğlu olsa 24 ay taksitle kredi kartsız telefon vermez'' demişti çok doğru katılıyorum. Kampanya zaten bitti gitti ancak yenileyebilirler gibi bir şeyler duydum sağdan soldan.

Üşenmeyin lütfen girin forumları okuyun, biraz araştırın sağı solu, cihazınızdan tam randıman almak ve kullanımını daha kolay hale getirmek için çok faydalı şeyler bulacaksınız. Konu içerisinde 65 yaşındaki bir abimiz de aynen bunu söylemişti sanırım, hakkaten haklısın abicim. Üşenmeyin, okuyun arkadaşlar.

Benim yeni telefonumla bir ay dolacak neredeyse ve çok memnunum. Karizmatikte bir cihaz, gayet şık. Dediğim gibi başta yadırgamanız normal fakat ümidi kesmeyin yakında alışacaksınız. Kendim gibi daha önce çok dokunmatik kullanmamış ve manuel tuşun üzerine tanımam diyen varsa cihazın içinde gelen çoklu dil paketini kurun ve yeni çıkan klavye klavye seçim ekranında 'Multilingual Keyboard' olarak çıkacak bunu kullanın, Iphone vari bi şey, sosis parmaklara bire bir.

Ben güncelleme falan yapmadım, direk kutudan çıktığı gibi kullanıyorum. Youtube, facebook, extra klavyeler, browser vs.nin dışında Spb Shell'de yükledim, o biraz karıştırdı. 3 tane farklı arayüz var şimdi. Windows Mobile, LG S-Class ve Shell, ama kesinlikle tavsiye ederim Shell'i çok şık.

Dediğim gibi çok kurcaladım, hala kurcalıyorum. Ama anlayamadığım bir şey var. Bilen varsa yardımlarınızı rica ediyorum. GPS kullanımı hat kullanımı üzerinden ücretlendiriliyor mu, yoksa direk uydudan mı geliyor veri? Faturalı hatla nasıl oluyor bu GPS olayı?

Pedometre programı var mı telefonumuz için? Benim gördüklerimin hepsi GPS kullanıyor. Nokia Step Counter gibi bir şey olsa süper olur. Hem beleş hem GPS e bulaşmıyor.

Paylaşıma devam arkadaşlar, emeği geçen herkese çok teşekkürler.

merhaba dostum hoşgelsin ben cihazımda gps kullanıyorum ve gps tamamen ücretsiz tabi bu kullandığın yazılımada bağlı ben hem igo hem route 66 kurdum genelde route 66 yı kullanıyorum tamamen ücretsiz ve direk uydudan sinyal alıyor telefona gelince bu fiyata hiçbir eksiği yok bence sensöründen tutunda,wifi,3g,gps,inden 5 mp kameasına kadar 10 numara bir cihaz

• iphone ajanda tarzı olan kılıfların bizim telefonlar için olanı var mı ? bugün uşakta 1-2 yere baktım ama bulamadım .

Bu tarzda bişi arıyorum yani.

• arkadaşlar afedersiniz bu telefonun fabrika çıkışı güvenlik kodu kaç aceba bilen varsa paylaşırsa sevinirim...teşekkürler
  • 12345
  • quote:

Orijinalden alıntı: pmomer

snuffxxx hocam ekran koruyucu nasıl pahalı öyle demişin bi arkadaşa.bize 5 tl den sattın 1 tanesini,şimdi 5 tanesi 10 tl diyorsun nasıl olcak

Hocam sen alalı kaç ay oldu, ayrıca rekabet diye bir durum söz konusu sen farkında değilsin ama ben elimde stok itibarı ile hissediyorum.

Not: Önemli olan bence cihazların ürünlerim sayesinde çiziksiz ve hasarsız kalması, fiyat mecburen düşecek rekabet gereği o konuda yapacak birşey yok malesef. Şimdi alsan benden bu fiyatlar geçerli, zamanla hem maliyetimi düşürdüm hemde rekabetçi oldum, anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snuffxxx -- 10 Mart 2010; 22:22:09 >
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.