Şimdi Ara

Lg E310

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dün LG e-310.mcp13t model numaralı bir notebook aldım
    Ben bir özelliklerini yazıyım sonra soracagım şeyler olacak netten aradım ama hiç bir yerli sitede yazmıyor, yabancı sitelerde de henüz pek kullanıcısı olmadığı için detaylı incelemesi yok cevaplarsanız sevinirim.

intel pentium dual core T3400 2.16ghz
    13.3" wxga tft fine bright
    nvidia ge force 8200 m g (sanırım 256 paylasımsız 1.5gb a kadar ram den)
    3096 ddr2
    250gb sata hd
    dvd super multi
    bluetooth
    6hücreli pil
    bluetooth
    5in1 card reader
    1.3mp webcam
    hdmi çıkışı
    vista home
    1.89kg
    çanta
    ilk sorum sim kartı takma yeri var ama kapağını açamadım, öylesine mi yapmışlar yoksa takılıyor mu? takılınca da ne işe yarar?
    weight saver diye plastik bir parça çıktı içinden ama nereye monte edeceğim? ve ne işe yarar?

• nerden aldın peki ?? aldıgın yerde birgisayarı tanıtmadılar mı ???
  • satıcı bilgisayardan anlamıyor. bataryayı cıkarınca orada bır yerde sim girişi var dedim hakkaten mi? dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borntobedeep -- 18 Ocak 2009; 16:25:41 >
  • kutuda 3G var yazıyorsa eger batarya cıkardıgın gibi hemen sol köse sim kartı boşlugu var oraya takıyorsun ... yoksa hiç ugraşma içine atarsan birdaha cıkaramaz ve kasayı sökmek zorunda kalırsın.... içinde cıkan parça büyük ve ortası boş bir parça ise harici dvd parçasıdır yani pc üzerindeki dvd rom cıkıyor harici olarak kullana biliyorsun pc tasıma agırlıgı düşüyor .... birgisayar çok güzel bi birgisayar türkiyede daha satısı başlamadı die biliyorum... bizimle pc resimlerini paylaşirsan sevinirim...her türü soruna yardımcı olmaya calişirim... ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $tinGG -- 13 Ocak 2009; 11:45:54 >
  • verdiğin bilgiler için teşekkürler stingg,
    hd yı cıkarıp harıcı olarak kullanacagımı zannetmıyorum boylede hafıf zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borntobedeep -- 15 Şubat 2009; 14:29:50 >
  • makinan çok güzel güle güle kullan aynı zamanda performanslı bir makinada ... ve türkiyede suan çok az kişide var :D
  • teşekkürler, birkaç gündür uğraşıyorumda kasmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borntobedeep -- 15 Şubat 2009; 14:30:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.