Şimdi Ara

LG DRİVER'I ARAYANLAR BURAYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
101.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar e500j.apsqt modelini aldım xp ye çeviriyorm ama bir tek ekran kartını bulamıyorum ati radeon hd2400 ekran kartı var bi yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.
  • ati.amd.com/support/driver.HTML

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorumicinburdayim -- 26 Eylül 2008; 16:56:04 >
  • ben telefonumu türkçeye çevirtirmek istiyorum nasıl mümkün?
  • up
  • Lg e500 sap22t modeli için usb driver i nerden bulabiliriz. ve open gl driver. ekran kartı için
    yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • vista yüklü gelen LG E510 marka dizüstümü XP ye çevirdim, driverları bulması çok zor oldu, şerefsiz microsoft daha çok vista satayım diye yeni bilgisayarların xp desteklememesi için firmalara baskı yapıyor. bunun en iyi kanıtı CDden çıkan LG Intelligent Update (otomatik sürücü güncelleme) programının "sadece vistada çalışır" deyip kurulmayı reddetmesi.
    Neyse ki driverları sağdan soldan toparladım fakat ses kartı driverı bulamadım. vistada sorunsuz çalışıyordu, ama xp tanımıyor.
    markası: Conexant high definition audio Venice 5045
    LG driver sayfasındaki indirdim ama o da hata veriyor: "Couldnt find MEDIA device."
    Bulabilen varsa lütfen bana acil bildirsin. sesi çalışmayan pc kullanmak hiç zevkli degil
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

/>

http://ae.lgservice.com/

adresinde lg nin tüm ürünlerinin , her tür driver i mevcut.

teşekkürler kardeş,verdiğin link işimi gördü.

• konu açtım ama yinede yazıyım.e500-u.ap44t driverları bu sitede yok.1-2 tane var onlarda bios update filan yazıyor
  • e500 ün temel driverları hemen hemen aynı. diğer modellerinkini denersen işini görür muhtemelen.

quote:

Orjinalden alıntı: Lèon

konu açtım ama yinede yazıyım.e500-u.ap44t driverları bu sitede yok.1-2 tane var onlarda bios update filan yazıyor
  • lg e500 nvidia geforce 8600 xp driverleri ayrıca birçok notebokun driverleri için alternatif olabilir

http://www.notebook-driver.com/lg/lg-xnote-e500eb500ed500-notebook-drivers-for-windows-xp/
  • LG Intelligent Update Ver 2.5CLF

Bunu upload edebilirmisin ?
    quote:

Orjinalden alıntı: Hüznün Hikâyesi

LG DRİVER'I ARAYANLAR BURAYA

Bu listeden aradığınız sürücü varsa isteyene upload ederim.

Bu sürücüler 22.10.2008 tarihinde yetkili teknik servisin bana verdiği (Masa üstüne bırakmış, sağolsun) güncel sürücülerdir.

R405 RB405 R500 R504 RB500 RB504 vb.

• http://forum.donanimhaber.com/m_24703376/mpage_1/key_//tm.htm#24703376
    bunu bir dene

Olmazsa benim Ati x1400 kartım için bulduğum ati_8-6-mobile_xp32_dd_ccc_enu_64787.exe diye bir sürücü daha var, yukarıdaki işlemleri yapmadan çalıştığı söyleniyor ama ben denemedim
    quote:

Orjinalden alıntı: ookten

arkadaşlar e500j.apsqt modelini aldım xp ye çeviriyorm ama bir tek ekran kartını bulamıyorum ati radeon hd2400 ekran kartı var bi yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 25 Ekim 2008; 0:23:13 >
  • Edit : Konuyla ilgisini anlayamadım :(
    quote:

Orjinalden alıntı: moscow34

ben telefonumu türkçeye çevirtirmek istiyorum nasıl mümkün?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 25 Ekim 2008; 12:51:50 >
  • @Hüznün Hikâyesi

Bu akşam (cmt) 20:00-20:30 civarı müsaitsen almaya gelebilirim. Sen cd veya dvd ye çekebilirsen benim için çok makbule geçer ben sana cd-dvd getiririm. Elinceki diğer driverlar işime yarar mı bilmem (çünkü benim makina p1) ama dursun belki lazım olur :)

Not : PM gönderecektim ama pm alamıyorsun sanırım
  • Bu arada LG notebooklarda BIOS update yapılamıyormuş, yani kendi sitesinde yokmuş deniyor bend e bulamadım. Şimdilik lazım değil belki ama ileride gerekebilir
  • Allah razı olsun kardeşim
    quote:

Orjinalden alıntı: Hüznün Hikâyesi

quote:

Orjinalden alıntı: Hypericum

@Hüznün Hikâyesi

Bu akşam (cmt) 20:00-20:30 civarı müsaitsen almaya gelebilirim. Sen cd veya dvd ye çekebilirsen benim için çok makbule geçer ben sana cd-dvd getiririm. Elinceki diğer driverlar işime yarar mı bilmem (çünkü benim makina p1) ama dursun belki lazım olur :)

Not : PM gönderecektim ama pm alamıyorsun sanırım

O zaman ben bu klasörü dvdye çekeyim.

Ya da cd yi kopyalayayım?

Nasıl istersin?

Telefon numaramı pm ile yollayayım sana akşam 18.00 da ara çıkmadan.

• Sağol, tam da XP kurduğuma pişman olcaktım kamera yüzünden , çok işe yaradı.
    quote:

Orjinalden alıntı: hasmeram

Arkadaşlar LG nin kamera olayına bir açılık getirelim.

LG smart cam programının XP de çalışması için şunları yapıyorsunuz...
    Öncelikle Bilgisayarla beraber verilen LG intelligent Update DVD sini sağ tılayıp Aç diyerek açıyorsunuz ve içinden Lg smart cam programın kuruyorsunuz.
    Sonra C sürücünüze gidip yeni bir "Users" kalasörü oluşturun. users klasorunun içinede "Public" kalasoru oluşturun.
    Eve bu kadar artık Smart cam programını çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca bi tavsiyem var Xp kurun rahat edin.

• quote:

Bu arada LG notebooklarda BIOS update yapılamıyormuş, yani kendi sitesinde yokmuş deniyor bend e bulamadım. Şimdilik lazım değil belki ama ileride gerekebilir

Ayıptır sorması kim söyledi bunu sana teknik birimi ? Rahat ol gayette yapılıyor LG nin sitesinde de var
  • Değişik forumlarda bununla ilgili yazlar okudum, teknik biri olup olmadığını bilemiyorum.
    Hazır bu kadar kahkaha atmışken LG P1 için üreticinin kendi sitesinden bios update linki verirsen makbule geçer
    quote:

Orjinalden alıntı: wolkan33

quote:

Bu arada LG notebooklarda BIOS update yapılamıyormuş, yani kendi sitesinde yokmuş deniyor bend e bulamadım. Şimdilik lazım değil belki ama ileride gerekebilir

Ayıptır sorması kim söyledi bunu sana teknik birimi ? Rahat ol gayette yapılıyor LG nin sitesinde de var

• @Militar-ist
    Üstad döktürmüşsün ellerine sağlık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.