Şimdi Ara

LG'den ürün almayın aldırmayın!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 mart'da Nexus 4'ümde çıkan sorunlar üzerine telefonumu gönderdim bana telefon birkaç gün sonra sorunu yok diye geri gönderildi, şikayetvar.com a yazdım benimle iletişime geçildi başka yetkililere yönlendirildim Pazartesi günü aranacaktım aranmadım çarşamba günü aranacaktım aranmadım. 48 saat içinde iletişime geçilecek dediler aranmadım ,aradım sorunuma doğru düzgün yanıt verilmedi garanti süreci ve müşteri memnuniyeti SIFIR ALMAYIN ALDIRTMAYIN GÜVENMEYİN CERDİKLERİ GARANTİYE BEN YANDIM SİZİN BAŞINIZA GELMESİN

Şikayetvar linkleri(hesap annemin üzerinedir.)

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1699966/nexus-4umun-sorunu-cozulmedi/ati94

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1684604/lg-sorunlu-nexus-4un-sorunsuz-raporuyla-geri-gonderi/ati9

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar beyaz eşyada 1 numaralar ama mobil dünyada kelek çıktılar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabitfikir

8 mart'da Nexus 4'ümde çıkan sorunlar üzerine telefonumu gönderdim bana telefon birkaç gün sonra sorunu yok diye geri gönderildi, şikayetvar.com a yazdım benimle iletişime geçildi başka yetkililere yönlendirildim Pazartesi günü aranacaktım aranmadım çarşamba günü aranacaktım aranmadım. 48 saat içinde iletişime geçilecek dediler aranmadım ,aradım sorunuma doğru düzgün yanıt verilmedi garanti süreci ve müşteri memnuniyeti SIFIR ALMAYIN ALDIRTMAYIN GÜVENMEYİN CERDİKLERİ GARANTİYE BEN YANDIM SİZİN BAŞINIZA GELMESİN

Şikayetvar linkleri(hesap annemin üzerinedir.)

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1699966/nexus-4umun-sorunu-cozulmedi/ati94

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1684604/lg-sorunlu-nexus-4un-sorunsuz-raporuyla-geri-gonderi/ati9

dur kardeş hemen almayın aldırmayın çözülür sıkıntı yanlışlık olmuştur.koca firma bişe olmaz seni içini ferah tut.bu kadar uzun sürmemeli yapılan yanlış ama geçte olsa sorununu çözeceklerdir

• Daha önceden aldığım lg black ve 3d cihazlar arızalandı teknik servis black de değişim yaptılar anakart gelmemişti 3d olandanda bir üst model yolladılar teknik servisleri iyi sorun olan lg piyasaya sürdüğü akıllı telefonlara güncelleme sağlamıyor sağlasa bile en az 2 yıl sürüyor serüven Türkiye lg yetkili servisin fonksiyonu kalmıyor global dünya pazarında bir dünya şikayet var lg adına yapacak hiçbir yok bende şu an hd 4x var parçalanana kadar kullnacağım sonra da lg elvada diyeeğim asla da almam değişen dünyada her şey yenileniyor yazılım çok önemli destek vermiyor adamlar sattıkları akıllı telefonlara bunlar bu kafayla piyasada zor tutunurlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya iyi diyorsunuz ama bakmissinizdir telefonun hem ekran inşa hem kamera sinda sorun var ve çekinmeden sıkılmadan sorun yok diyorlar pazartesi tekrar kargolayacagim bakacagiz artik

• LG pişmanlıktır.. Er yada geç anlaşılır...
  • telefonumun bataryası az gidiyor diye servise gittim yeni batarya verdiler eskisini de almadılar ben servisten gayet memnunum.
  • ne gibi sorunlar var hocam?
  • Bir sorunla karşılaştılar diye almayın denmesini hiç hoş karşılamıyorum.
    Size bnları söyleyenin merkez firma(4446543) olduğunu sanmıyorum. Kim bilir hangi salak servise denk geldiniz. Bu her markada böyle olabiliyor. Zaten LG dünyaca ünlü. Hatta müşteri memnuniyetiyle ünlü. Müşteri memnuyiyetinden anladığınız, sadece teknik servis olmamalıdır tabii.
    Bizde 5 LG marka ürün var. LG'nin ürünlerindeki kullanışlılığı, özellikleri başka markalarda bulamıyorum. 2'si kurulum için olmak üzere 4 kez servisle muhattap olduk. Gelen kişiler gayet iyi insanlar. Televizyonun uydu modülünde arıza vardı. Kısa devre olmuş dediler. Kullanıcı hatası olduğu halde sorun etmediler. Bilgisayarın sabit diskinde G/Ç sorunu olmuştu ve başka bir işletim sistemi kuruluydu ve hiç sorun olmadı. Kimi firmalar başka işletim sistemi kurduğunda garanti konusunu sorun ederler. Ancak LG "TÜRKİYE" (üstüne basa basa) yedek parçalar geç geliyor. Bilgisayar için 20 bekledik. TV için 1 ay. Sonra TV'nin yenisini verdiler.

• sabitfikir bu sabit fikrinden vazgeç bence, adamlar sana geri dönüş yapmışlar hemen akşam üstü hemde, sen mesajları okumuyor musun?

Sayın Müşterimiz ;

Kullacı bilgilerinde bulunan telefon numaranız ile kaydınıza ulaşılamamıştır konu ile ilgili olarak lütfen çağrı merkezimiz ile irtibata geçiniz

Teşekkür ederiz.

LG MÜŞTERİ HİZMETLERİ
    444 6 543
    www.lg.com/tr

Bence mesajları da okumalısın. Ayrıca böyle bir durum karşısında bu kadar beklememelisin..

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

LG pişmanlıktır.. Er yada geç anlaşılır...

Siz memnun kalmadınız diye böyle bir genelleme yapmanız çok yanlış. Ben 3 farklı modelini kullanıyorum ve memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optimus4xHD

quote:

Siz memnun kalmadınız diye böyle bir genelleme yapmanız çok yanlış. Ben 3 farklı modelini kullanıyorum ve memnunum.

O genellemeyi dünyada tüm kullanıcılar yaptı biraz araştırırsan anlarsın, istisnalar kaideyi bozmaz senin durumun gibi.
  • quote:

quote:

quote:

O genellemeyi dünyada tüm kullanıcılar yaptı biraz araştırırsan anlarsın, istisnalar kaideyi bozmaz senin durumun gibi.

Türkiye'de desen anlarım da Dünya'da nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlucan96

quote:

quote:

quote:

Türkiye değil sadece işte tüm dünyadaki kullanıcılar için lg dediğim gibi, işte kabuğundan çıkma vakti gelmiş senin için, daha fazla birşey yazmaya gerek yok araştır biraz.

• Tabıkı farklı alanlarda urunlerı var ama benım gozumde lg hep yumatu kamasonıc sunny sınbo ayarında uzak durulası markadır zaten etrafımdakı kımseye onermem alma asamasındakı herkesı vazgecırmek ıcın cabalarım alanı soguturum

• Eskiden LG telefonları daha mi çok tutulurdu ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlucan96

quote:

quote:

quote:

Birincisi hitap tarzına dikkat et, ben sana siz diye hitap etmişken, bana sen diye hitap etmen seviyeni gösterir.
    ikincisi araştırmayı yapan hangi kuruluş ya da kurum haber ver de biz de öğrenelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optimus4xHD -- 16 Mayıs 2013; 12:04:42 >

• bu konuyu açan arkadaşın telefonunda eminim ki sorun yoktu. Sorunlu bir cihazı geri göndermez teknik servis ayrıca ön yargılı bakış açınızı değiştirin beklediğinizden daha kaliteli LG ürünleri.
  • quote:

quote:

quote:

Lg servisinden bende cok memnun kaldim.. İkinci el 4x hd almistim servise gonderdim ve cihaz degisimi 3. haftada onaylandi ve bir ust model cihaz gonderildi ve telefon benim uzerime bile degildi

• aynen bende servisten çok memnun kaldım adamlar sorunsuz çalışıyorlar.mutlaka bir yanlışlık vardır.....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.