Şimdi Ara

LG DEN TELEFON DEĞİŞİM RÜYASINI GERÇEKLEŞTİREN VAR MI? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
4
Favori
14.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Degisim istiyorum diyemezsin lg karar veriyor bu konuya sen sadece sorunlari soyle ve bide bi arastir simdi aklimda degil ama lg g3 kronik sorunu vardi kapanma sanirim durduk yere kapaniyordu onuda soylersen garanti telefonun ust modelini verirler sana maksat lg g3 unu g4 ya da g5 degistirebilmek sonucda 1 sene kullanmissin yeter ... :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mak06 M kullanıcısına yanıt
    duyduğum kadarı ile bu sarı leke de kronik sorun.. Fabrika hatasıymış buna da değişim yapıyorlarmış.. değişimde mesela g4 verecekler diyelim direk g4 mü veriyorlar yoksa g4 beat falan mı ? hani beat falan veriyorlarsa çok saçma
  • revo45 R kullanıcısına yanıt
    G4 beat veremezler senin telefonunun ust modelini verebilirler g4 ya da g5 verirler %80 g4 verrirler ama

anladım hocam.. ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim yarın gidip vereyim hemen..
  • revo45 R kullanıcısına yanıt
    Onemli degil isin gorulsun lg den zengin degilsin ya sonucda dunyanin parasini veriyoz

aynen öyle kardesım.. taksiti bitmedi daha :D
  • mustafamutlu kullanıcısına yanıt
    Hangi telefona karşılık onu verdiler peki
  • tetova16 T kullanıcısına yanıt
    bu zamana kadar gelmiştir heralde :D Size ne geldi g2 ye karşılık ben de verdim de dün değişim kararı gelmış
  • Kasmayın bu kadar dostum. Benim V10 gitti 1 ay geçmeden g5 i verdiler. tam gün hesabını hatırlamıyorum ama muhtemelen yeni cihazım garantiye teslim ettikten 24 25 gün sonra geldi. Hallediyorlar yani. Çene yapılmasın diye de bir üst modelini veriyorlar genelde verdiğiniz telefonun. Ayrıca ücret iadesi için de hakem kurulu falan yoktu. bana sordu vintek servis. telefonmu istesin ücret iadesi mi diye. ben telefon seçmiştim.
  • Bursa prosim elektronik kargoyla yolladım. Anakart arızalıymış ellerinde yoktu anakart bekleniyor yazıyordu. 15 gün sonra değişim kararı çıktı. Genel merkezi arayıp sordum lg x screen ile değişim yapılacakmış. LG G3 Beat'tı giden telefon 1 gb ram 8 gb depolama vardı en azından bu dertten kurtuluyoruz 2 ekranlıymış x screen bakalım gelsin göreceğiz.
     LG DEN TELEFON DEĞİŞİM RÜYASINI GERÇEKLEŞTİREN VAR MI?
  • Cihacım G3,

Bugün teknik servisi aradım, 20 iş günü dolduğu için değişim olacak dendi. Böyle kafalarına göre yapabiliyorlar mı bu işi? Ücret mi istersiniz değişim mi diye sormaları gerekmiyor mu? Ayrıca bana herhangi bir form da doldurmadılar. Böyle bekleyeyim mi?
  • 2,5 ay once aldığım x screen dün itibariyle kullanım dışı oldu.Teknosadan aldığım için teknoasistte bıraktım.Kesinlikle tamir istemediğimi iade veya değişim istediğimi not düştüm.Tüketiciyi koruma derneginden aldığım bilgiye gore ilk 6 ay boyle bir hakkım varmıs.Bakalım bekleyip göreceğiz

• arkadaşlar benim telefn 3 kez garantiye gitti ama değişim vs olmadan geldi :) tamir edip gönderiyorlar çerepsizler ...
  • benim lg g3 telefonumu direk değişime gönderdiler anakartı yanmıştı.
  • 10 gün önce teknosa aracılığı ile gönderdigim x screenden haber gelmeyince telefonu gönderdikleri yetkili servisi aradım.İade istemissiniz simdi iade islemini onayladım yenisini yada alısveris ceki alabilirsiniz dedi.Benim aramamı bekliyorlarmış :).Neyse bakalım yeni telefon bakmaya basladım .Hepinize iade işlerinde kolaylıklar dilerim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.