Şimdi Ara

LG'den LED Aydınlatmalı LCD W2486L video inceleme (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
1
Favori
86.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ha bu arada bi bilgi daha geldi.. 2. gelen parti monitörler yeni seriymiş. Yani bazı hataları varmış gözle görülmeyen onlar düzeltilmiş galiba ne kadar doğrudur bilemiyorum söylenen o
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbatmaz

Artık orada da bulamıyoruz maalesef Ürün hiçbir yerde yok. Galiba tek şansımız kaldı bu nisan ayında geleceği söyleniyor onu beklemek

valla hocam senin bu monitörü bulamaman içime dert oldu akşamları gel bende 1-2 saat oyun oyna en azından hevesini alırsın

• sağol dostum gerek kalmadı ben monitörü buldum cuma günü elimde olacak inşallah Oyundan çok film izlemek daha keyfli olur.Şimdiden filmlerimi hazırlamaya başladım bile cuma gününü iple çekiyorum. Hele birde Blue ray Full HD film izlemenin keyfi bi başka olur herhalde
  • acer da güzel led monitörler üretiyor... lg nin ki 2.000.000:1, acer ın 8.000.000:1.. tabi aradaki görüntü kalitesi nasıl bilemiyorum ama acer da monitör konusundan oldukça iddialı bi marka

http://www.vatanbilgisayar.com/acer-x193hqlb-18.5-x193hqlb-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=43957
  • Arkadaşlar Lg'nin 23"'lik yeni led monitörleri vatan bilgisayar'da listelenmekte bilginize..
  • kirmizi rengi otutturamamislar.. Soluk ve ucuk visne cuurugu renginde gorunuyor.. Birde sonradan olu piksel yarattigi soylenmis yabanci forumlarda... Bende fiyatina gore fln almayi dusunmustum 1 2 ay once ancak renk kalibrasyonu ve renklerdeki solukluk nedeniyle direk vazgectim.. Alanlara hayirli olsun ama kalibrasyon yaptirmadan kullanmamalarini tavsiye ederim...
  • hocam yeni monitor içinde mi aynı seyi söylüyorlar bu dediklerin w2486L için söyleniliyordu hep ? vatan zaten listeden kaldirmiş w2486L'i bidahada sokmaz stoklarina artik unutun bu monitoru.

e2350t modeli stoklarda ondada böyle renk kalibrasyon sorunu varsa tek secenek samsung kaliyor.
  • http://www.digitalversus.com/article-357-6587-36.html

Mcarty bizim monitörümüz budur.Genel olarak başarılı bulmuşlar.Çok da güvenilir bir site olduğunu teknoloji gurusu abilerimizden öğrendim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: farmakoloji

http://www.digitalversus.com/article-357-6587-36.html

Mcarty bizim monitörümüz budur.Genel olarak başarılı bulmuşlar.Çok da güvenilir bir site olduğunu teknoloji gurusu abilerimizden öğrendim:)

Bu arada e2350 yani Lg'nin yeni monitörünü oyun ve film performansı olarak yetersiz bulmuşlar onu da eklemek isterim.Yani yeni zirvemiz xl2370...
  • Son olarak benq nun slim full hd sini beklemek gerekirmi acaba o zaman oda nisanda satışta olacaktı
  • ama yok Allahim ya ne günlere kaldik valla gelse direk koşarak gitcem vatana hatta bi gün önceden kapisinda kamp kurucam
  • Lg beklediğim E2050T yi getirmeyecekmiş türkiyeye abi herkezde 1920 x 1080 çözünürlükte oyun oynayacak ekran kartı yok neden bunlar full hd ye diretiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

ama yok Allahim ya ne günlere kaldik valla gelse direk koşarak gitcem vatana hatta bi gün önceden kapisinda kamp kurucam

Bana kolpaçinodaki trafik polisini hatırlattın.Oldukça edepsiz bir tepkisi vardı ağzıyla uçak çekerken parçalanan adamı duyduğunda:):):):):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepNote -- 14 Nisan 2010; 23:33:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farmakoloji

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

ama yok Allahim ya ne günlere kaldik valla gelse direk koşarak gitcem vatana hatta bi gün önceden kapisinda kamp kurucam

Bana kolpaçinodaki trafik polisini hatırlattın.Oldukça edepsiz bir tepkisi vardı ağzıyla uçak çekerken parçalanan adamı duyduğunda:):):):):)

Mesela yaniii ama gercekten stoklara girince bu kez beklemeden gidip alcam. indirimmiş haftasonuymus filan beklemem büyük ihtimal

• Mccarty dostum incelemelerde gösteriyorki en sağlam led monitör xl2370 şimdilik ondan sonra Lg W86 serisi geliyor Lg yeni led serisinde iyice batırmış olayı

LG'den LED Aydınlatmalı LCD W2486L video inceleme
  • xl2370 den e2350v ye kaymısdım bu resim hayal kırıklıgı yarattı :)
  • vallaha ben 1920 x 1080 çözünürlük istemediğimden xl2370 almak istemiyorum yoksa full hd de en iyi led monitör şuan o ,ya birde merak ediyorum samsung başka boyutta led çıkarmayacakmı hiç haberde bulamıyorum bu led monitörler ile ilgili road map nereden bulabilirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

vallaha ben 1920 x 1080 çözünürlük istemediğimden xl2370 almak istemiyorum yoksa full hd de en iyi led monitör şuan o ,ya birde merak ediyorum samsung başka boyutta led çıkarmayacakmı hiç haberde bulamıyorum bu led monitörler ile ilgili road map nereden bulabilirm

ya olmaz saymam

bi de benim yeni aldığım monitörüm var
    acaip memnunum, playstation 3 'te kullanıyorum nadiren de dizüstü bilgisayar bağlıyorum ..

BenQ LED LCD V2410

Samsung'u görmedim, bahs edilen LG'yi de vatanda 22" olanını görmüştüm ben monitörümü alırken

Ama sanki BenQ'nun biraz hakkı yeniyor gibi.
    Ben aslında 42" Full HD LCD TV alıcaktım PS3 için, geçici bi çözüm olsun bari LCD monitörle idare ediyim dedim ama
    BenQ'yu öyle sevdim ki uzun süre galiba LCD TV masrafı çıkartmicak bana bu güzellik

• Arkadaşlar sonunda 3 gün önce monitörüme kavuştum. Gerçekten şahane bir monitör. Anca ben bu fortemanager'ı çalıştıramıyorum.Win7 32bit kullanıyorum kurarken yönetici olarak kurdum kurduktan sonrada uyumluluk modunu vista sp2 yaptım.Daha doğrusu tüm uyumluluk modlarını denedim olmuyor.Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?Bu arada vga portundan bağladım hdmi ekran kartım hafta içi gelicek.
  • Ankaradaki LG store olan Ankamall ve Cepa da bulunmamakla beraber monitörde satmıyorlar.Gerçekten ağlanası 1 durum.Vatana geldiği gün alacağım monitördür kendisi.Kaçarı yok artık.Sabır sabır bir yere kadar.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.