Şimdi Ara

LG'den gençlere yönelik K serisi akıllı telefonlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 480x854 piksel çözünürlük, 2125mAh kapasiteli batarya, 8GB/16GB depolama kapasitesi, 1GB/1.5GB RAM. bu telefona birde gençler için demişler. Buna onay verenlere, tasarlayanlara ve fiyatlandırma yapanlara odun terapisi uygulamak lazım.

LG'den gençlere yönelik K serisi akıllı telefonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werty_tr -- 5 Ocak 2016; 10:30:04 >
  • 300 - 400 TL civarı iş yapar

• Aferin LG ye 2 3 sene sonra samsung gibi kar edemiyoruz haberlerini göreceğiz bu gidişle. HTC aynısını yaptı şu anda sendeliyor, samsung aynısını yaptı, şimdi sıra LG de. Nedir bu telefon modeli çöplüğü yaratma hevesi ?
  • Lg dalga mı geçiyor bizimle? Bu bir şaka olmalı eskimiş android sürümü 1 gb ram 1.2 ghz işlemci 2100 mah pil 480x'e bilmemne Hd ekran? Bunada 1000 lira fiyat koyarlar bakın görün. Ya el insaf feedback lere biraz bakın lütfen bunun teknik özelliklerini gençler için diye tasarlayan arge ekibinin sanırım kafaları kıyaktı o aralar. Ya G2'yi tut metal kasa yap parmak izi okuyucu koy marshmallow desteği ver birazda ekranı büyüt yok satarsınız bunların nasıl bir satış politikası var anlamak mümkün değil. Bunu alacak genç varsa forumda sakın uzak dursun G2 al daha iyi

• 5 sene öncenin özellikleri bunlar 480x854 ekran, 2.1k batarya vs... Ayrıca hangi gençlere hitap ediyor, sanırım durumu olmayanlara.
    Çünkü ilkokulluların bile elinde amiral gemileri var.
  • Bir android ne kadar hizli olabilirki

• quote:

Orijinalden alıntı: werty_tr

480x854 piksel çözünürlük, 2125mAh kapasiteli batarya, 8GB/16GB depolama kapasitesi, 1GB/1.5GB RAM. bu telefona birde gençler için demişler. Buna onay verenlere, tasarlayanlara ve fiyatlandırma yapanlara odun terapisi uygulamak lazım.

LG'den gençlere yönelik K serisi akıllı telefonlar

Karikature 10 puan benden :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RAM 1 gb değil 2 GB, çözünürlülük ise 720x1280 , 4g , 16 gb hafıza ,
    Corning Gorilla Glass 3,Ekran / Gövde Oran 70.62 %, 13 mp kamera, hafıza kart girişi vs.. Daha ne olsun. Doğru ama fiyatı 2000 tl den az olduğu için rahatsız oldunuz tabii..

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Yok açıkçası 899 liradan rahatsız oldum ben, gider az farkla g3 alınır ama bu alınmaz, yeni çıktı diye fahiş fiyat etiketine sahip 700 750 lira bandında olması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Yok açıkçası 899 liradan rahatsız oldum ben, gider az farkla g3 alınır ama bu alınmaz, yeni çıktı diye fahiş fiyat etiketine sahip 700 750 lira bandında olması gerek.

Tamam fiyat konusunda haklısınız fakat aman g3 demeyin bana, nasıl hâlâ ayıplı bir ürünü tavsiye edersiniz! G3 dediğiniz cihaz bildiğiniz ayıplı üründür, birden fazla kronik sorunu vardır, g3 an itibari ile bitmiştir artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.