Şimdi Ara

LG'den 12 saat pil süresi sunan yeni netbook; X130 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
24.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrıca ısınma problemiyle alakalı şunu söyliyim. x110 da klavyeniz buz gibi herzaman. aktif şekilde 2 hafta boyunca kullandım. klavyede en ufak bir ısıma görmedim. x130 u 5 saattir batarya ile kullanıyorum klavyede ufak bir ısınma var ama cayır cayır yanma şeklinde değil ufak bir ısınma şeklinde.

ayrıca elimde 2 adet el değmemiş sıfır kutusu dahi açılmamış 2 yıl garantili x110 bulunmakta. ikinci el bölümüne konu açıyorum birazdan satılıktır bilginize...
  • bnde almayı düşünuyorum eğer 3g olanı bulabılırsem
  • siparişimi verdim hepsiburada.com dan elime geçince incelemelerle aranızdayım
  • merkla bekliyorum görüşlerinizi.
    fiyatı uygun olmasına rağmen içerik olarak standart özellikler.(160gb. harddisk n270 işlemci vs.)bu nedenle aynı özelliklere para vermek gereksiz olarak düşündüm ve bu modeli incellemeye karar verdim.
    Ancak ısınma sorunu ve çabuk arızalanma sorunu gibi sorunları varmış.
    son kullanıcı olarak sizlerden bu konuda tavsiye almak istiyorum.
    BAna bu modeli tavsiye eder misiniz yoksa asus eee pcye mi,lenovoya mı veya acera mı bakayım?
  • ben bu cihazı aldım kullanıyorum 5-6 saat arası sarzı gidiyo gayet memnunum ama tek sorunun bluetooth bi turlu calıstıramadım bunu basarabilen varmı
  • Siparişim kargoya 10 dakika önce verildi yarın elimde olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrak

ben bu cihazı aldım kullanıyorum 5-6 saat arası sarzı gidiyo gayet memnunum ama tek sorunun bluetooth bi turlu calıstıramadım bunu basarabilen varmı

bluetooth yok zaten sadece programı yuklu ama ıcınde bluetooth yok kendın ufak bı usb aparatı alırsan hemen tek calıstır yapmak ıcın...
  • arkadaşlar x130 vatan bilgisayarda kampanyalı şu anda. Öneriyor musunuz bana arada sırada oyun da oynamak istiyorum da. PSP almak yerine aynı fiyata bunu düşünüyorum nedersiniz? yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYYUZLUM

quote:

Orijinalden alıntı: astrak

ben bu cihazı aldım kullanıyorum 5-6 saat arası sarzı gidiyo gayet memnunum ama tek sorunun bluetooth bi turlu calıstıramadım bunu basarabilen varmı

bluetooth yok zaten sadece programı yuklu ama ıcınde bluetooth yok kendın ufak bı usb aparatı alırsan hemen tek calıstır yapmak ıcın...

programını gorunce heralde var diye sevinmistim olsaydı daha iyi olacaktı artık bi bluetooth alıp takacagız baska caresi yok
  • Bende bu modelle asussun 1001 arasında kaldım oda 600 tl.ama vatanda 517 X130 fazla beklentim yok gangisini almalıyım.bildiğim kadarıyla asus markasaı netbookta daha iyi ama.Fazla ara vermek istwemiyorum.2 sene kullanim yeter bana.Hangisini önerirsiniz.Yada asusun 1008 modeli var oda vatanda 720.tabii dışarıda 820 .fazla para vermek istemiyorum ama tinede .Çok dandik bir şey olmasın.Önerilerinizi bekliyorum.Bu üçünü kıyaslayabilecek bir baabyiğit aranıyor.Fiyat performans açısından...
  • Arkadaslar merhaba;

Ben de bu urunden almayi dusunuyorum. Merak ettigim nokta su... Bu netbook'tan film izlenebilir mi? Artik bu yastan sonra oyunla filan isim kalmadi.. tek derdim internet bir de film... ekran kucuk eyvallah idare edecegiz artik ama makina normal bir divx filmi kaldirir mi? Kullanan arkadaslar bilgi verirse sevinirim.

Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre d.

kimse güvenip alamıyor ki. vatandaki lg netbookları gördüm arkadaş klavyesi cayır cayır yanıyor. üzerinde yemek pişirirsin utanmasan.

teşhir ürünleri günboyu kapanmıyor , bunu da gözönüne alın tabii

ben x110 kullanıyorum, ısınma çok az..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorukocuk

Arkadaslar merhaba;

Ben de bu urunden almayi dusunuyorum. Merak ettigim nokta su... Bu netbook'tan film izlenebilir mi? Artik bu yastan sonra oyunla filan isim kalmadi.. tek derdim internet bir de film... ekran kucuk eyvallah idare edecegiz artik ama makina normal bir divx filmi kaldirir mi? Kullanan arkadaslar bilgi verirse sevinirim.

Tesekkurler.

cd rom yok. zaten harici hard disk ler çıkınca CD nin modası geçti...

harici harddiskten divx film izlersin, wireless internete bağlanırsın. küçük, hafif, fiyat / performans çok iyi ürün..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jankeskin

arkadaşlar x130 vatan bilgisayarda kampanyalı şu anda. Öneriyor musunuz bana arada sırada oyun da oynamak istiyorum da. PSP almak yerine aynı fiyata bunu düşünüyorum nedersiniz? yardım ederseniz sevinirim.

oyun oynamak istiyorsan PSP al.

notebookta netbookta oyun tat vermez...
  • hd filmlleri izleyebilirmiyiz takılmadan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tam35

hd filmlleri izleyebilirmiyiz takılmadan...

720p ler belki izlenebilir ama 1080 seyredilemez.K lite programıyla 720lerin takılmadan izlenebildiğini biliyorum.
  • bilgi icin tesekkurler. elime gecince izlenimlerimi paylasacagim.
  • görüşlerını beklıyoruz
  • x110 var. divxler problemsiz oynatiyor. 720p.mkv lerin bazilari takilmadan oynatti, bazilari takildi.
    hoparlorden cikan ses cok dandik.
    pili tam doluda 90 dakika goturuyor.
  • bende vatanbilgisayarın bayram kampanyasından yaralandım ve x130 aldım.
    birde yanında addison çanta aldım.
    bataryası 5-6 saat gidiyor.
    fiyatına göre güzel bir netbook.

hangi oyunları oynatır denemek lazım.
    eski ve basit oyunlar olacağı kesin.
    deneyenler burada paylaşırsa güzel olur.

birde netbook alırken 2 gb ram alıcaktım ama alacağım yer fazla bir fayda sağlamayacağını söyledi.
    hatta ben olsam almam gerek yok falan dedi bende vazgeçtim.
    2 gb takan varsa lütfen aradaki farkı ve memnun olup olmadığını belirtsin.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.