Şimdi Ara

LG D 958 G FLEX >>>>1329 lira <<<< CEPPORT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
7
Favori
5.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar her ne kadar ithalatçı garantisinde olsada fiyat uygun +100 lira bonus
    ve çek satış takas bölümünde uygun fiyata gittigidiyor %10 indirim satılıyor vede + avantajix ile çok uyguna geliyor
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-d-958-g-flex-akilli-telefonu-117140544?sciid=anasayfa-gununfirsati

cepport 1329 LİRA LG D958 G FLEX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 27 Ağustos 2014; 10:37:28 >

• Bu telefon daha cok duser; cunku tutmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Bu telefon daha cok duser; cunku tutmadi.

+1 kimse yuvarlak telefon almayı düşünmez bence bin tl nin altını rahat görecek gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

+1 kimse yuvarlak telefon almayı düşünmez bence bin tl nin altını rahat görecek gibi

Yav he he

Bu donanımla 1000 tl altıymış.z1 compactla birlikte piyasadaki en performanslı telefon.

Fiyat çok iyi.yüzde 10 indirim ve bonus varsa bedava.

• g2 yi sattıracaklar bana
  • taksit olayı telefon satışını bitirmiştir mecburen fiyatlar düşecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: bingbang

quote:

quote:

Yav he he

Bu donanımla 1000 tl altıymış.z1 compactla birlikte piyasadaki en performanslı telefon.

bi keresinde, başka bi konuda bu telefonun fiyatı 2500den (evet , turkcell ilk geldiğinde bu fiyattan sattı ) , o fiyattan 1899a düşmüştü limago'da, ben de yazmıştım bu telefonun ederi 1300 lira diye, o zaman da birileri yav he he çekmişti o sen olmayasın
    şimdi aynı mevzu zannedersem, bu telefon 1000 lira altını görecek , çünkü satılmıyor

• Siddetle g3 u bekliyorum

• telefonu kot cebinde tasiyanin almayi dusunemeyecegi telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence müthiş fiyat note 3 ayarında telefon için. g2 düşünürken aklıma karpuz kabuğu düştü:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

quote:

quote:

Yav he he

bi keresinde, başka bi konuda bu telefonun fiyatı 2500den (evet , turkcell ilk geldiğinde bu fiyattan sattı ) , o fiyattan 1899a düşmüştü limago'da, ben de yazmıştım bu telefonun ederi 1300 lira diye, o zaman da birileri yav he he çekmişti o sen olmayasın
    şimdi aynı mevzu zannedersem, bu telefon 1000 lira altını görecek , çünkü satılmıyor

Ah be ah.
    Bu fiyat PARALEL ithalat fiyatı.Teknosada 2600 lira.
    Bana göre m8 z2 s5 in de ederi 1300.Bu telefon 1000tl altına inmez

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

telefonu kot cebinde tasiyanin almayi dusunemeyecegi telefon.

Tam tersine telefonu kotun arka cebinde taşyanlar için bu şekil ideal. Bu sekildeki ekranlarda derinlik daha iyi hissedildigi için görüntü daha iyi algılanıyor. Ama ergonomik mi bence de değil,ithalatçı garantili olması nedeniyle de çok sıcak sayılmaz.Ayrıca o bataryanın muadilini de kolay kolay yapamazlar değişimde muhtemelen çok ciddi bir rakam çıkar... N11 den çok daha uygun fiyata Lg g2 32 gb da alınabilir.Ya da benim gibi artırılabilir hafıza ve değiştirilebilir batarya-kapak isteyenler için Galaxy S4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 hala kral bu hikaye
  • quote:

quote:

quote:

Yav he he

Donanım iyi farkındayım fakat kimse yuvarlak telefon tercih etmez tekrar söylüyorum. Fiyatı dahada düşer. Alan adam ne anlar donanımdan bakıcak yuvarlak dicek cebimde kırılır bu almicak.

• Garantısı kımdenmış soran oldumu?
  • Lg g2 gibi %80 lik kesime hitap etmiyor.
    Buyuk ve yamuk olmasindan dolayi bayanlar icin uygun bence cantada tasinabilir..veya telefonu cebine pek koymayan gununu masa basinda calisarak gecirenler icin uygun o yuzden talep az oldu..1-2 ay sonra 1200 lirayi gorecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

telefonu kot cebinde tasiyanin almayi dusunemeyecegi telefon.

ekşicisin dimi :) bence de donanıma göre çok uygun fiyat. biraz daha düşsün bende mate i satın buna yöneleceğim sanırım.
  • Fiyat gayet iyi yalnız satıcı hakkında bilgi lazım arkadaşlar kargo bedava değil ve garantisi hangi firmaymış bilen var mı birde bu satıcıdan g2 alanların şarj girişi şu amerikadakiler gibiymiş yanında aparatla geliyormuş ama g flex alan birinin yorumunu bulamadım ne derseniz fiyat uygun ama satıcıya güvenip alınır mı ?

EDİT: Arkadaşlar g2 sıcak fırsatlarda alanlar var g2 nin garantisinin intellicell olduğunu söylüyorlar büyük ihtimal g flexinde aynıdır bu firmaya güvenilir mi birde şarj cihazı olayı var boşuna aparat niye kullanayım uyumlu mu acaba satıcıya mesaj attım ama indirim bitene kadar cevap geleceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 7 Haziran 2014; 21:48:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • refurbished olma ihtimali olabilir.
  • Tel cok iyide ekranı samsung round gibi yaosakar coj fazla satardı samsung cok akılkı davranmıs hiç sevnesemde samsungu:)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.