Şimdi Ara

LG cm4360 subwoofer bağlayabilir miyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende LG cm4360 müzik seti mevcut. Her ne kadar 230 watt rms yazsalarda setin arkasında 45 watt yazıyor. Çok hakim olduğum konular değil. Baslari yüksek seslerde yeterli geliyor aslında ama biraz daha desteklemek amaçlı PC 2 .1 sistemlerin subwooferini filan bağlayabilir miyim. Düşük seslerde de bass gibisini hissetmek istiyorum. Sadece biraz derinlik akıtmak niyetim o yüzden 20 wattlik bir sub bile yeterli olacaktır bana :) Philips sba5300 düşünüyorum ama oluru var mı filan bilmiyorum. Yardımcı olabilirsiniz çok makbule geçer. Teşekkürler şimdiden.
    LG cm4360 subwoofer bağlayabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olabilecek kimse yok mudur

• Nasıl memnun musunuz 350 tl fiyat var alabilirim.@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twingonote -- 10 Kasım 2017; 22:36:49 >
  • Valla fiyat olarak değerlendirecek olursak müzik dinlemek için 300 400 civarında güzel bir sistem. Ama bass biraz daha yoğun olsun filan isteyen biri iseniz ben telefon ile Bluetooth bağlantısı kurup equalizer ayarı yaparak kullanıyorum. Memnunum. Bu şekilde gayet iyi ve LG TV varsa adapte oluyorlar sinema sistemi gibi kullanabiliyorsunuz kablosuz. Ve hiç gecikmesiz. Öneririm bu fiyata alınır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.