Şimdi Ara

LG CK43 300W X-BOOM HI-FI Ses Sistemi, 677.12 TL.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
11.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    300W real rms

rca + usb + bluetooth (aynı anda 3 cihaza kadar) baglantı.
    ben hem telefon hem de laptop bağlı şekilde kullanıyorum. kablosuz muzik istasyonu gibi.

detaylı özellikler:https://www.lg.com/tr/ev-sinema-sistemi/lg-CK43

en yakın fiyat, hepsiburada 780 TL
    sonrası 900+
    https://www.google.com.tr/search?q=LG+CK43&rlz=1C1CHFX_enTR761TR761&source=univ&tbm=shop&tbo=u&sa=X&ved=0ahUKEwiuxev5k9XgAhVnSxUIHWWQDXIQ1TUI9AE

677 tl bu ses kalitesi ve bağlantı seçenekleri için bedava bence.. piyasada bu baremde 75-90W lıklar satılıyor.

Vatan'ın kampanyasıyla ABD fiyatından bile ucuza geliyor.https://www.lg.com/us/home-audio/lg-CK43-mini-shelf (detaylı kullanım kılavuzu burada. Ing/Isp.)

Vatan link :https://www.vatanbilgisayar.com/lg-ck43-300w-x-boom-hi-fi-ses-sistemi.html?OM.zn=category_topsellers_productpage-w21&OM.zpc=CK43

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic pride -- 24 Şubat 2019; 23:55:25 >

• Gerçekten tuhafsınız :) biri gelmiş demode oldu diyor, diğeri n11 de şu fiyata vs satılıyor diyor.

Sıcak fırsatçilar yeri gelir 1 tl nin hesabını yapar, ama burda ki 40 küsür lira fiyat farkını beğenmez

Soundbar ile mukayese edilemez bu ürün. Teknosa da test etmiştim bu ürünü. O kadar kalabalık ve geniş bir alanda bile çok güzel ses çıkardı. Ses tüm mekana yayıldı. Hangi soundbar bu kadar güçlü ses çıkarabilir?

300w den bahsediyoruz...
  • Tv de nasil kullanıyorsun? Bluetooth yoksa tv de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliyil62 kullanıcısına yanıt
    Aux var hocam onu bağlarsın sanırım, oluyor mu bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bide soundbardan farkı ne ? Daha mi iyi daha mi kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: aliyil62

Bide soundbardan farkı ne ? Daha mi iyi daha mi kötü
    soundbar'ı ses sistemlerinden hiç anlamayan ev kullanıcılarına kitlerler.

amfi, receiver hi-fi ile ilgili iki kelam ettiğim sound bar sahibi hemen enayi gibi hisseder.

keza bence bu ürün de saçma ama soundbardan iyidir.

amfi li olmayan tüm sistemler sizin önünüzü kapar, kolon değiştiremezsin özgürlüğünü kısıtlar, upgrade edemezsin, ölene kadar sizledir o sistem artık.
  • aliyil62 kullanıcısına yanıt
    benim tv de lg, bluetooth ile senkronize oluyor ancak cihazda stereo aux çıkışı oldugu için, kabloyla tvye ya da digiturk/dsmart/uydu receiverına baglayabilirsin. kullanman gereken kablolar, baglantı türüne göre;

-2rca to 2rca
    ya da
    -2rca to 3.5mm
    ya da
    -2rca to hdmi
    ya da
    -2rca to scart (bu kablo 3lü gerçi, ikili olmaz, videoyu, sarı olan, bağlamazsın)

bence f/p düşünüldüğünde bar'dan çok daha iyi.
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum ama fiyat baremi düşünüldüğünde çoklu bağlantı seçeneğiyle, giriş seviyesi için ideal bir ürün.

bu fiyata dandik 75w logitechleri iteliyorlar millete
  • Ooh 799 Yapmışlar hemen

• Vatan Bilgisayar'da yeniden 677 TL. Almak isteyen kaçırmasın!

• vatan da 677 n11 de kodla 700 trendyol da kodla falan 710 ise neresi sıcak fırsat oluyor bunun?

• Trendyol kodları genelde indirimli elektronik butik'te geçerli değil. N11 kod yoksa bir de kod bulmaya uğraşacaksin... Bu fiyattan daha düşüğünu bulursan, o zaman buna sıcak değil de...
    Çok istiyorsan kodla vs bile 700 e, 710 a yani, benim paylaştığım fiyatın üstünde, alabilirsin...

Millet de bir acayip haa. Sıcak bulmadiysan almazsin arkadaş, zorla mı aldiriyoruz? Verdiği örnekler bile bu fiyattan pahalıya geliyor her şartta, gelmiş bana bu sıcak değil diyor. Ya sayı saymayı bilmiyorlar ya da başka bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic pride -- 21 Nisan 2019; 11:10:49 >
  • celtic pride kullanıcısına yanıt
    acayip olan sizsiniz, tamam paylaştınız paylaşmak güzel birşey lakin kalkıp da 677tl ye alınan ürün 720 tl ye alınacaksa bir çok kişi bunun sıcak bir fırsat olmadıgını düşünür.

bunu anlamamanız için ortada bir neden yok.

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Beyefendi, Trendyol'da 719 TL ve ürün açıklamasında indirim kuponları geçerli değildir yazıyor. Kaldı ki 43 TL de az para degil.

N11'de ise en düşük 748 TL

N11 için bu üründe en az 72 TL indirim yapacak çeki bulun (çek parasını saymiyorum bakın) ondan sonra konuşuruz.

• Soundbarın tercih sebebi yer kaplamaması ve görüntü kirliliği yapmaması. Bu tip sistemler bu yüzden demode oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Soundbarın tercih sebebi yer kaplamaması ve görüntü kirliliği yapmaması. Bu tip sistemler bu yüzden demode oldu
    Kesinlikle haklısınız. Ayrıca benim gibi çocuğu olanlar için tam işkence etmelik devasa bir alet grubu.
  • Gerçekten tuhafsınız :) biri gelmiş demode oldu diyor, diğeri n11 de şu fiyata vs satılıyor diyor.

Sıcak fırsatçilar yeri gelir 1 tl nin hesabını yapar, ama burda ki 40 küsür lira fiyat farkını beğenmez

Soundbar ile mukayese edilemez bu ürün. Teknosa da test etmiştim bu ürünü. O kadar kalabalık ve geniş bir alanda bile çok güzel ses çıkardı. Ses tüm mekana yayıldı. Hangi soundbar bu kadar güçlü ses çıkarabilir?

300w den bahsediyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 21 Nisan 2019; 12:23:16 >
  • Hay senin ağzını öpeyim renktaşım... Bir iki anlatmaya çalıştım ama, baktım anlamamakta ısrar ediliyor, ne haliniz varsa görün dedim. Bu ürünü soundbarla karşılaştıran birine ne anlatabilirsin ki...

• celtic pride kullanıcısına yanıt
    Sen yinede benim ağzımı öpme şaka bir yana güzel ürün ve güzel fiyat. Maddi açıdan müsait olsaydım kaçırmazdım.
  • Lg sitesinde ev sinema sistemi olarak geçiyor fakat ürün müzik özelinde düşünülmüş gibi duruyor. Nerede dts, dolby digital desteği? Optikten bağlıyayım mkv filmleri kaliteli sesle izliyeyim diyenler yaya kalabilir. Kullanan varsa ürünü bilgilendirsin destek var mı?
    Bu arada lg sj3 soundbar(300w) kullanıcısıyım. Bunun ses performansı daha iyidir sözüm yok, zaten görünüşü de onu gösteriyor, çok iddialı fakat apartmanda yaşıyorsanız bu ve benzeri cihazları gerçek performansı ile kullanmak hayal. Gerçekçi olalım. Ben bile soundbar ile sesi yarı yükseklikte açabiliyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.