Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5400,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] (839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.571
Cevap
139
Favori
2.034.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Arkadaşlar televizyonum(lw570s) bugün geldi kuruldu , ALLAH'a şükür hiç bi sıkıntısı yok çokda memnunum şuan kurcalıyorum cihazı baya hoşuma gitti.Yalnız bu dlna olayını çözemedim , televizyon bilgisayarımı gördü ama paylaşılan klasörler nerde onu bulamadım , istedigim bir klasörü nasıl paylaştırabilriim ?

Bu DLNA işini bende öğrenmek istiyorum ama benim sony vaio laptopum DLNA yı destekliyormu nasıl öğrenebilirim sitede bulamadım. modelim sony vpcf115fm

Hocam televizyonunuzun modeli ne? Eğer dlna destekliyorsa televizyonla beraber nero cd'si geliyor o cd'yi bilgisayarınıza kurun size zaten paylaşacagınız klasörü soruyor klasörü gösterip tamam deyin , tvnin kumandasından inputa basın orada dlna veya lan diye birşey çıkar oradan görebilirsiniz bilgisayarınızda ki içerigi
  • Arkadaşlar 42lw5500 tv scart üzerinden ses alabiliyor muyuz? 5.1 ses sistemimde optik giriş maalesef yok. Bir şekilde analog ses almam lazım tvden. Araştırdığımda scart üzerinden audio out alınabildiğini öğrendim, hatta bir scart adaptörü de aldım ama hala ses alamıyorum:(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikrethoca

quote:

Orijinalden alıntı: ozekes

arkadaşlar merhabalar ben yaklaşık 3-4 aydır lw4500 kullanıyorum ancak 3d olayına yeni girdim diyebilirim (riplenmiş mkv ve bluray iso farkını görünce böyle düşünüyorum) forumdan ttavsiye edilen videolara baktım benim şöyle bir problemim var bu pop out denen dışarı çıkma efektlerini çok iyi göremiyorum mesela top girl deki ekrana eşya atmalar falan tv nin dışına çıkmıyor gibi geliyor bana sadece ekrana çok yaklaşıp geri gidiyormuş gibi oluyor bu normal midir gözlerimde mi sorun var acaba merak etmeye başladım :D bir de meşhur under the sea 20.dk balığını izledim balık ancak yeteri kadar yaklaşınca dışarı çıkıyor yoksa uzaktan top girldeki gibi ekrana çok yaklaşıyor o kadar diğer 4500 sahibi arkadaşlar deneyimlerini aktarırsa çok sevinirim bir de ben yaklaşık 2 m mesafeden izliyorum uzaklık sorun olabilir mi acaba?

valla biz de odanın ortasına kadar geliyolar :) hatta sörflü bir demo var sular gözlüğe sıçrıyor

yaw arkadaslar bu sorflu demoyu felan nereden ındırıyorsunuz bı yardımcı olun lutfen ben netten 3d dıe ındırıyorum youtubeden felan harddıske atıp tv ye de calıstrym ama 3d olmuo napmam gerekıo ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: voyager79

Arkadaşlar 42lw5500 tv scart üzerinden ses alabiliyor muyuz? 5.1 ses sistemimde optik giriş maalesef yok. Bir şekilde analog ses almam lazım tvden. Araştırdığımda scart üzerinden audio out alınabildiğini öğrendim, hatta bir scart adaptörü de aldım ama hala ses alamıyorum:(((

Sanırım kendi sorumun cevabını kendim buldum. Belki işine yarayan biri olur diye burada da paylaşıyorum.

Scarttan ses çıkışı alınabiliyor ama sadece dahilikarasal tunerin sesi alınabiliyor. Yani maalesef benim uydu alıcım harici ve hdmiden bağlı olduğundan ses almam mümkün değil:( Aynısı dvd player için de geçerli.

Sonuçta tek yok kulaklık çıkışından bağlantı gibi görünüyor...
  • Sevgili arkadaşlar lw 5500 kullandığımı söyledim sadece maç izlerkenki en iyi görüntü kalitesini istiyorum özellikle teachveren senden :)) (ilk sayfada maç için yok)

bide ben lg servisi akrabam 100 liraya almıştım ağostosta lg wifi dongle i (internete kablosuz girmek isteyenlerin mesajlarını görüyorum) alın size vatanda

http://www.vatanbilgisayar.com/Ses%20ve%20Görüntü%20sistemleri/lg-an-wf100aus-wifi-dongle/productdetails.aspx?I_ID=57237 >> 54 TL

keşke bende bekleseydim çok uygun hepiniz alın bence.. güncelleme falan uğraşmassınız lig tv falan uygulalar var giderek artıyor zaten..
  • arkadaşlar 47lw570s modelini teknosadan aldım ve servis geldi kurdu. ertesi gün farketteim ki yanık piksel var ölü pixel değil yani renkli mavi kırmızı yeşil. benim anladığım sadece sihay renkde ortaya çıkıyorlar ve tv ye 5cm yakından bakınca belli oluyor. normal beyaz kırmızı vs. renkerde sorun yok. sadece siyahda sorun var . bu arada adet olarak belki 50-60 tane küçük yeşil kırmızı noktalar var. tv nin ekranını siyahda yapsanız karşıdan baktığınızda görünmesi imkansız. neyse ben şimdi bu ürünün değişimi hakkında neler yapabilirim servisi tekrar çağırdım rapor yazdıracağım.. yeni aldım 2 gün oldu daha. bu tur bi durum başına gelen varsa yada ne yapacağımı söyleyecek olan varsa lütfen yardım etsin. ürünü aynısıyla değiştirmek istiyorum..

cevaplarınız için şimdiden teşekürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

quote:

Orijinalden alıntı: muratkeklik

internetten 80 tane 3d film(orjinal+turkce dubaj) belgesel maç aldım. gayet başarılı turkce dublaj yapılmış. alt yazı okumak istmeyen ve bu filmleri paylaşmak isteyen ankarada ikamet eden arkadaşlar varsa onlarla bu filmleri paylaşabilirim. pm den talep edebilirsiniz

izmirde ikamet eden 3d lg kullanıcıları! birleşelim beraber vhdd'lerimiz uygun fiyata "full"eyelim :)

tv'ye 2.000 verirken iyi ama benzine gelince cimriyim napıim huyum kurusun :D

yok mu hiç izmirli paylaşımcı a dostlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANCHEZ0606

quote:

quote:

arkadaşlar merhabalar ben yaklaşık 3-4 aydır lw4500 kullanıyorum ancak 3d olayına yeni girdim diyebilirim (riplenmiş mkv ve bluray iso farkını görünce böyle düşünüyorum) forumdan ttavsiye edilen videolara baktım benim şöyle bir problemim var bu pop out denen dışarı çıkma efektlerini çok iyi göremiyorum mesela top girl deki ekrana eşya atmalar falan tv nin dışına çıkmıyor gibi geliyor bana sadece ekrana çok yaklaşıp geri gidiyormuş gibi oluyor bu normal midir gözlerimde mi sorun var acaba merak etmeye başladım :D bir de meşhur under the sea 20.dk balığını izledim balık ancak yeteri kadar yaklaşınca dışarı çıkıyor yoksa uzaktan top girldeki gibi ekrana çok yaklaşıyor o kadar diğer 4500 sahibi arkadaşlar deneyimlerini aktarırsa çok sevinirim bir de ben yaklaşık 2 m mesafeden izliyorum uzaklık sorun olabilir mi acaba?

valla biz de odanın ortasına kadar geliyolar :) hatta sörflü bir demo var sular gözlüğe sıçrıyor

yaw arkadaslar bu sorflu demoyu felan nereden ındırıyorsunuz bı yardımcı olun lutfen ben netten 3d dıe ındırıyorum youtubeden felan harddıske atıp tv ye de calıstrym ama 3d olmuo napmam gerekıo ya

youtube dan 3d videolar da bulabilir firefoxla indirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikrethoca -- 27 Aralık 2011; 0:37:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANCHEZ0606

quote:

quote:

sörflü demo pm linkini atarsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

quote:

harici hdd den 2. ses seçeneği çıktı dlna bağlantısında çıkmıyor :(

Bu olay çok saçma olmuş ya bir çözümü felan yokmu ki?

maalesef bu iş arap saçı oldu bende ses sisteminin çözdüğünü tv nin playeri çözmüyor tv nin çözdüğünü player çözmüyor aslında lg nin stabil bir codec çıkarması lazım sistemle alakalı bunlar bu kadar sorun yaşıyoruz. Bir örnek verecek olursam saw7 de player alt yazıları iki parça ediyor tv nin playerinde sorun yok dts destekli bir filmi tv nin playeri açmıyor hilkat garibesi gibi bişe oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorke07

quote:

Orijinalden alıntı: *malcolmx*

quote:

Orijinalden alıntı: Gorke07

Arkadaşlar bugün teknosadan 42LW5400 aldım 5500 alacaktım kalmamış oradaki görevli arasında sadece tarama hızı farkı var dedi ama tvde smart tv yok iade etmek istiyorum. Teknosa iadede %15 kesiyormuş doğrumudur?

Evet teknosa % 15 kesinti yapıyor.lakin sizin durumunuz farklı.görevliler size yanlış bilgi vererek 5400 satmışlar.hakkınızı arayın.sorun çıkaracaklarını sanmıyorum

Cevap için teşekkürler. Maalesef elimde kaldı televizyon hayatımda bir daha teknosadan bişey almam.

5400un SIKINTISI bu forumda onceki sayfalarda defalarca yazildi, buna ragmen siz gorevliye bakarak aldiysaniz gule gule kullanin derim, Tvnin Smart ozelligi PC gibi kullanisli degil, eger Smart elzem ise sonucta size gelen kusurlu bir TV degilse Smarti olan Blueray veya media player alirsiniz film seyredersiniz, HD bir platform alirsiniz TV keyfi yaparsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratkeklik

internetten 80 tane 3d film(orjinal+turkce dubaj) belgesel maç aldım. gayet başarılı turkce dublaj yapılmış. alt yazı okumak istmeyen ve bu filmleri paylaşmak isteyen ankarada ikamet eden arkadaşlar varsa onlarla bu filmleri paylaşabilirim. pm den talep edebilirsiniz

izmirde ikamet eden 3d lg kullanıcıları! birleşelim beraber vhdd'lerimiz uygun fiyata "full"eyelim :)

tv'ye 2.000 verirken iyi ama benzine gelince cimriyim napıim huyum kurusun :D

yok mu hiç izmirli paylaşımcı a dostlar?

manisa akhisardayım 550 gb 3d arşivim var ama izmir uzak !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ozan

quote:

Orijinalden alıntı: sado_acer

quote:

bence açar. bana farklı bişey yok gibi geldi.

ne yzıkki h264 ile de olmadı hatta telefondan internete baglanıp yapılabilecek baska bisi varmı onu arastırayım dedim su anda.
    mkvmerge ile mux etmeye calısıyorum

.bak dosyasını filmle aynı klasöre koydunmu ? olmadıysa tek çıkar yolun filmi media player ile izlemek.

evet su saatte sorun mkvmerge ile yapmamı soyledigin işlemle düzelmiş durumda. bu konunun ilk sayfasında da daha sonradan gördüm bir arkadas demiş sorun 5.1 sorunu degil header splitting compression sorunu diye.. en azından calıstıgını gordum rahat rahat uyuyabilirim simdi bu arada bu 3d ayarlarındaki sag/sol ya da sol/sag ayrımını neye gore yapmalıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrBzGrMz

quote:

Orijinalden alıntı: piratefree

quote:

Orijinalden alıntı: GrBzGrMz

quote:

Orijinalden alıntı: Anatolian27

quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

quote:

Orijinalden alıntı: Anatolian27

Arkadaşlar yardım lütfen, kafayı yemek üzereyim

42LW5500 TV'ye HDMI kablo ile bağlı Humax 9502 receiver ile Digitürk izliyorum.

Zaten aynı model ilk televizyonumda ışık sızması olduğundan değişim yapıldı ve yeni TV geldi. Ancak şimdi de HD yayınlarda biraz, SD yayınlarda çok fazla çamurlaşma, mozaiklenme, kare kare görüntü var. 1 haftadır ekran ayarlarını kurcalıyorum, forumun konu ile ilgili tüm sayfalarını inceledim, ayrıca 1.sayfadaki kullanıcı ayarlarını da denedim ama nafile.

Allah rızası için benimkiyle aynı modele sahip arkadaşlar kendi ekran ayarlarını yazabilir mi, mozaiklenme olup olmadığını söyleyebilir mi, belki de görüntü normaldir, TV nin doğası budur.
    Bu mozaiklenmeyi, kare kare görüntüyü, çamurlaşmayı hangi ayarlarla veya nasıl giderebilirim, SD ve HD yayınlarda?

Şimdiden teşekkür ederim, emek veren herkese.

Ben de lw570s var. Bir ay kadar gerilere giderseniz aynı sorun yüzünden ne kadar şikayet ettiğimi görürsünüz. Bir ay kadar önce teknosanın hediyesi olan dsmart hd baglattım. Bu arada arada sırada otomatik güncellemeler de oldu. Bir de bir arkadaşın burada önerdiği ayarları yaptım.

Yaklaşık bir aydır dsmartı digiturkten( hd) daha sık izliyorum. Ve neredeyse o camurlasmalara bir daha hiç rastlamadım. Gecen aksam digiturkten de bir film izledim (sd) onda da problem olmadı. Ama yine de dsmart digiturkten çok daha kaliteli yayın yapıyor. Simdi aklıma 3 olasılık geliyor; Ya bu camurlasmalar tamamen digiturkun kalitesiz yayınından kaynaklanıyor, ya güncellemeler ise yaradı, ya da yaptığım ayarlar. Sen bi güncellemeleri kontrol et, düzelmezse aksam tvden bakıp ayarları yazarım sana. Belki ise yarar. Ama çözümsüz değil, bu arada ben tvyide, filmi de sinema( kullanıcı) modunda izliyorum. Parlak renkler hoşuma gitmiyor.

oyunbitti öncelikle teşekkür ederim cevap için.

Ben güncelleme hiç yapmadım. TV nin mevcut sürümü 04.04.11 Güncelleme yapmayı deneyeceğim. Ama yine de sen ayarlarını yazarsan sevinirim, resim modu, kontrast, araka ışık, gelişmiş kontrol, trumotion gibi...

1.sayfada linki verilen LG UK sitesinden versiyon 05.10.02 indirdim bilgisayara. Bu versiyonu mu yüklemeliyim, yoksa TV yi internete bağlayarak kendi güncelleme yapmasını mı beklemeliyim? Buna göre uzun ethernet kablosu veya LG USB dongle alacağım.

Diğer arkadaşlardan da bu sorunları gideren ekran ayarlarını bekliyorum lütfen.

Arkadaslar, bende Eylül ayından beri 55LW570s kullanmaktayim
    Digiturk un Humax marka HD alıcısını ve TV nin dahili uydu alıcısını kullanmaktayim
    Sunu özellikle belirteyim; diginin uydu alıcıları 5 para etmez.. Sunny-Humax-Vestel herbiri aynı.

Lig tv HD yayınlarinda mac izlerken ozellikle hareketli sahnelerde berbat görüntüyle karşılaştım. Denemedigim ayar kalmadı. Zaten banding LED TV lerin en büyük sorunu. Birde hareketli sahnelerde çamurlasma da eklenince berbat bir görüntü ortaya çıkıyor.
    En sonunda bu işi negatife indirdim. Bence techraven arkadaşımın yazdıklarımı birinci sayfadaki ilk mesaja eklemesi LW serisi kullanan arkadaslara büyük kolaylık olur.

Birçok TV kullanıcısı nasıl ayar yapacagını, hangi ayarın optimum görüntü kalitesi vereceğini bilmiyor. Bende bir iki aya kadar böyleydim.
    Kumandadaki Q.Menu tuşundan Resim Modu nu "Akıllı Sensör " olarak ayarlanmalı. Truemotion'u ve LED yerel karartmayı "Düşük" olarak ayarlanmalı..
    (Akıllı Sensör butun resim ayarlarını otomatik ayarlar. Kontrastla ve parlaklık gibi ayarlarla uğraşmazsınız )

Hareketli sahnelerde (maç, oyun vb..) kumandanın en ustteki "AV Mode" tuşuna basarak "Oyun" modu açılmalı. İsteğe bağlı olarak "Sinema" modu da açılabilir. Böylece hızlı sahnelerdeki lag degeri oldukça dusmesiyle birlikte çamurlasma ve maclardaki saha çizgilerinin bozulması gibi problemler en aza iner. Oyun konsollarindaki (PS3 XBox vb..) Lag (gecikme) degeri oldukça düşer. Hatta cogu kullanıcı farkedemez bile.. Bazı insanlar görüntü parlaklığı düştüğü için bu ayarları pek sevmeyebilir, doğaldır da. Ama hareketli sahnelerde LED tv ler yapısı gereği görüntüyü cok iyi isleyemezler. Bu ayarlar zaten LED TV lerin hareketli görüntüyü cok iyi isleyememeleri üzerine yapılmış. Normal yayınlarda kumandadaki AV Mode tuşuna basıp "Kapalı" konma getirdiğinizde "Akıllı Sensör" tekrar devreye girer.

Yukarıdaki ayarları birçok yurtdışı forumlarından uzun süreler boyunca araştırarak bulabildim. Umarım faydalı olabilmisimdir..
    LG LW serisi TV lerinizin keyfine bakın. Piyasadaki en iyi TV ' ye sahipsiniz..

Iyi de zaten goruntu ayarlarinda Game ve Cinema diye ayri ayri iki secenek var Qmenu sadece bu ayarlara kolay ulasim sagliyor. Extra bir sey yapmiyor. Game modda duzeltmeler olmadigi icin islemciyi az kullaniyor input lagi daha az hissediyorsunuz o kadar. Intelligent sensor ise acikcasi arabadaki yagmur far veya park sensorlerine benziyor ben kendi arabami surerken devamli yolu takip ettigim icin :) yagmur yagdiginda sileceklerimi de acarim, tunele girdigimde farlarimi da geri geri parkederken de sonucta kamyon kullanmadigim icin sensorlere guvenmektense kapiyi acip geriye bakarak parkederim. kendi Tvmde diger standart ayarlara hic dokunmayip Expert1 ve Expert2 diye 2 ayri ayari HD ve SD kanallar icin ayri ayri yaparak kullaniyorum.

Kendimde de LG olmasina ragmen piyasadaki en iyi lafina degil fiyat/performasi en iyiye katiliyorum.

Kardeş, sen görüntü uzman modları kullanabilirsin. Ama çoğu insan özellikle hızlı sahnelerde (futbol maçları vs.) oluşan çamurlaşmadan şikayetçi. ben bu durumu en aza indiren ayarları paylaştım.

açıkçası çok anladığın(!) bir konu üzerine neden saçma sapan yorumlar yaptın anlayamadım. yok arabadaki yağmur sensörü-park sensörü falan?

Çok bilgili (!) olduğun belli, ama herkes senin kadar bilgili (!) değil.

Evet, piyasadaki en iyi televizyon. artık insanlar bilinçli, en iyi F/P oranı ürünlere yöneliyor. Tıpkı LG Cinema 3D serisi gibi..

Herkes icin her yayin icin her firmware icin malesef ortak bir ayar yoktur. Eger kullanici az bilgiliyse hazir ayarlardan birini secer oyle izler. Forumun ilk sayfasinda verilen ayarlar da hep Expert mod icin verilen ayarlardir, cunku TVdeki goruntuyu daha fazla kontrol edebileceginiz extra secenekler vardir. Bu yuzden ben de icerige gore 2 farkli Expert ayarini kullaniyorum diye soyledim yoksa forumda cok bilgili oldugumu iddia ederek yazmadim.

Yanlis bilgileri duzeltmek herkesin hakkidir. Intelligent sensor ortam isigina gore backlighti kontrasti falan otomatik ayarlar ama soylediginiz gibi futbol macindaki camurlasmayi etkilemez onu kullanici gene Expert Controldeki ince ayarlarla yapmasi gerekir. Araba sensorleriyle karsilastirmamin sebebi de buydu.

Forum bilgi paylasimi icindir, yazdiklarimi anlamayabilirsiniz ama bu icerigin yanlis oldugunu yazanin da bilgisiz oldugunu ispatlamaz. Siz de eger varsa karsi gorusunuzu yazarak foruma (!) unlem yerine biraz daha bilgi katsaydiniz daha iyi olurdu.
  • arkadaşlar seviyeyi koruyalım burada hepimiz birikimlerimizi paylaşmaya çalışıyoruz inanın servisler ve Lg Türkiye nin insiyatifine kalsak bu aşamalara gelemezdik
  • Aktif gözlükler daha avantajlı ama izleme açısından.178 derece yukarı ve aşağı reflez sağlıyor.

1:28 önemli nokta
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

Orijinalden alıntı: cikitare

dusty@

Hocam bilginiz vardır sizin mutlaka . Ve kullanan arkadaşlardan yorum alırsam süper olacak LG HT906TA için .

LG HT906TA teknosa da indirimde yarın , Pc ye optik kablo ile bağlasam nasıl olur ?
    Yoksa Logi Z-906 kadar performanslı olmaz mı sonuçta Ev sinema Sistemi birisi diğeri de Bilgisayar Hoparlörü . Ama şekil olarak mükemmel bu Kule hoparlörler .

PC'den optik kabloyla bağlantı kurabilirsiniz aslında. Şimdi benim de ilgimi çektiniz. Performans konusunda bir düşüş olacağını zannetmiyorum. Ses kartı ne verirse alet onu alır, sahip olduğu donanım neyse ona göre bize gönderir sonuçta.

beyler pc lerde optik bağlantımı var ben hiç görmedim hangi pc de var spdıf jak çıkışınımı diyorsunuz

Yok hocam X-Fi Titanium var imzamda görmüşsünüzdür heralde .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bence açar. bana farklı bişey yok gibi geldi.

ne yzıkki h264 ile de olmadı hatta telefondan internete baglanıp yapılabilecek baska bisi varmı onu arastırayım dedim su anda.
    mkvmerge ile mux etmeye calısıyorum

.bak dosyasını filmle aynı klasöre koydunmu ? olmadıysa tek çıkar yolun filmi media player ile izlemek.

evet su saatte sorun mkvmerge ile yapmamı soyledigin işlemle düzelmiş durumda. bu konunun ilk sayfasında da daha sonradan gördüm bir arkadas demiş sorun 5.1 sorunu degil header splitting compression sorunu diye.. en azından calıstıgını gordum rahat rahat uyuyabilirim simdi bu arada bu 3d ayarlarındaki sag/sol ya da sol/sag ayrımını neye gore yapmalıyız?

sevindim senin adına. hedar compression sorunu mu level sorunumu tam çözemiyoruz çünkü bende de header compression özelliğini kaldırsam dahi çalışmamıştı. imdadıma H264 yetişti. her iki program da farklı soruna farklı yanıt verdiğine göre bence sorun kullandığımız playerlar ile ilgili. Neyse hadi gözün aydın
  • Arkadaşlar D-Smart aldım fakat kanalları ayarlamak bir hayli zahmetli.
    Güzelce sıralanmış kanal listesi olan varsa paylaşabilir mi?

Ek:İlk sayfada paylaşılan türksat kanal sıralaması berbat ötesi, yükledim, durup dururken sinirlendirdi beni o kadar kötüydü ki, fabrika ayarlarına geri döndüm sinirden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicandemir

Slm herkese.Cumartesi arkadaş 5400 almış teknosadan.acaba bu tv de media player özelliği varmı ,bilen kullanan söyleyebilirmi.

TV 4500 serisinin makyajlı hali, ince çerçeve, ince panel vs... smart tv, ethernet vs özellikler yok. media player özelliği var tabii ki. hemde yeni bir seri olduğu için codec sorunu yok. bende noonte media player var. mediaplayer'ın açtığı tüm dosyaları (dts sesler hariç) TV'nin usb girişinden izleyebildim. o kadar yani.
  • 
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.