Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5400,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] (838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.570
Cevap
139
Favori
2.034.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sado_acer

quote:

Orijinalden alıntı: a.ozan

bence açar. bana farklı bişey yok gibi geldi.

ne yzıkki h264 ile de olmadı hatta telefondan internete baglanıp yapılabilecek baska bisi varmı onu arastırayım dedim su anda.
    mkvmerge ile mux etmeye calısıyorum

mkvmerge , h264 editor mediacoder hicbiri olmadı. sanırım 3d izlemek icin media player almayı beklemem gerekecek
  • harici hdd den 2. ses seçeneği çıktı dlna bağlantısında çıkmıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupderdiyok

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik

merhaba beyler ben bu 47 LW 570 S e adsl kablosunu direk taktım internet açılmadı. ben mi yanlış yaptım yoksa bir modemin üzerinden mi geçip TV ye LAN kablosunu takacağız?
    bu arada uydu kanla listesini kafana göre ayarlamak mükemmel bişey bu tip aletlerde

MODEMDEN ETERNET KABLOSU İLE TV YE BAĞLAYACAKSIN . İYİ SEYİRLER.

önce onu denemek istedim ama eternet giriş soketinin boyutu TV dişi giriş soketine uymuyor ki. TV nin girişi küçük tip yani telefona takılan jacktan. ne yapmam lazım adaptör varsa öyle bişey mi alacam?

• quote:

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

Orijinalden alıntı: drages

herkez imputtan oyun pc seçtim filan diyor ama ben hdmi a bağlıyorum imputtan hdmi4 e basıyorum giriyorum.. seçenekler de de oyun var bitek.. pc dediğiniz yer neresi tam olarak? nereden ayarlanıyor... 5500 için konuşuyorum.

Kumandanın üstünde input tuşu var, ona basınca seçenekler çıkıyor. Oradan PC'yi seçtikten sonra seçeneklerden oyun diyoruz.

Bunu bende yapamadım İnputa basıyorum bilgisayarın takılı olduğu hdmi yı seçiyorum bilg ekranı geliyor ama oyun açtığımda hata veriyor neden acaba seçenekler den oyun seçiyoruz dediğin hangi seçenekler 570s benim tv de

şuan tv ekranına bağlı laptop ama oyuna tıklayınca hata veriyor

• arkadaşlar aşağıdaki resimler ile servis çağırdım.. sizce nasıl durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: *AYTACH*

arkadaşlar aşağıdaki resimler ile servis çağırdım.. sizce nasıl durum.

Film izlerken var ve köşelerden baya baya fazla, görüş zevkini oldukça düşürüyor.

• değişim raporu tutar inşallah . Yoksa nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında bir bilgim yok.
    Resimleri mail olarak servise gönderdim hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_t_destek

Bu arada TV'yi Sony müzik setine bağladım. 2xRCA kablo ile. Ama ses alamadım. Sebebi ne olabilir? Bağlantı yaptığım girişler fotoğrafta...

Arkadaşım giriş yaptığın yer video giriş bölümü. Ses frekansı, görüntü frekansının üzerinde gelmeli bu yüzden ses alamazsın. Yandaki audıo in girişlerini kullanırsan ses alabilirsin
  • quote:

quote:

quote:

merhaba beyler ben bu 47 LW 570 S e adsl kablosunu direk taktım internet açılmadı. ben mi yanlış yaptım yoksa bir modemin üzerinden mi geçip TV ye LAN kablosunu takacağız?
    bu arada uydu kanla listesini kafana göre ayarlamak mükemmel bişey bu tip aletlerde

önce onu denemek istedim ama eternet giriş soketinin boyutu TV dişi giriş soketine uymuyor ki. TV nin girişi küçük tip yani telefona takılan jacktan. ne yapmam lazım adaptör varsa öyle bişey mi alacam?

beyler yardım bekliyorum PC başında

• quote:

quote:

ne yzıkki h264 ile de olmadı hatta telefondan internete baglanıp yapılabilecek baska bisi varmı onu arastırayım dedim su anda.

.bak dosyasını filmle aynı klasöre koydunmu ? olmadıysa tek çıkar yolun filmi media player ile izlemek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35.KSK.35

quote:

Orijinalden alıntı: gcakay

ben interneti tv den kullanmak istemiyorum pc yeter dersem bence lg 4500 uygunmu arkadaşlar bir türlü karar veremedim birde interneti kullanmak için ayriyetten wifi adaptör gerekliymiş o doğrumu ??

ethernet kablosu ile de tv yi modeme bağlayıp internete bağlayabilirsin, wifi adaptör şart değil.
    tv için zaman zaman yazılım güncellemeleri çıkıyor bunları kendim indirip usb ile kurarım diyorsan 4500 al. 5500 de ise kumandadan menü - yardım - yazılım güncelleme yi açıp tarattığında arayıp eğer güncelleme varsa tv kendi yazılımını güncelliyor.

Size bir şey soracağım. Evime alt komşumdan kablo ile internet alıyorum. Eve gelen kablodan 2 ayrı cihaza internet sağlayabilirmiyim. Biri normal laptopa diğeri smart tv ye yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar. Yani 2 ayrı noktada belki aynı anda internet kullanabilirmiyim.

• Arkadaşlar 42 LW 570S de DLNA ile nero üzerinden müzik ve film izleyebiliyordum.
    Ama şimdi hiç bir şekilde bağlanmıyor. Ner home de tv görünüyor, tv de DLNA aktif ama bağlan dediğimde tv den bağlanmıyor.
    Nero yu kaldırdım kurdum yine Aynı. Ayrıca nero Tv yi buluyor geçde olsa ama ne yaptımsa çalıştıramadım. Bir el atıverin lütfen

• arkadaşlar mp3 nasıl dinlerim lw5500 de
  • internet sitelerindeki yazıların boyutunu nasıl artırıyoruz? Bilen varsa cevaplayabilir mi? memurlar.net gbi siteler uzaktan okunmuyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

Size bir şey soracağım. Evime alt komşumdan kablo ile internet alıyorum. Eve gelen kablodan 2 ayrı cihaza internet sağlayabilirmiyim. Biri normal laptopa diğeri LG 42 LW 570S smart tv ye yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar. Yani 2 ayrı noktada ve aynı anda internet kullanabilirmiyim.

Switch alıp kullanabilirsin veya splitter tarzı ethernet çogaltıcılar var 1 etherneti 2ye çıkartıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

quote:

Orijinalden alıntı: techraven

quote:

Arkadaşlar bu iphone için yapılan Lg kumanda uygulaması nasıl çalışıyor? Tv ve iphone aynı ağ üzerinde wifden baglanmak zorundamı?

Evet, application indirip aynı modeme bağla. Kurulum ve kullanımı kolay zaten. QWERTY keyboard çok iyi Smart TV web browser üzerinden adres yazarken özellikle.

Evet hocam şuan kullanıyorum müthiş bi uygulama olmuş

Haftasonu arkadasin Ipad Wifi uzerinden deneme yaptik, TV LAN kablosuyla bagliydi sorun yok calistirdik ama youtube da video ismini yazarken neden ipad klavyesini kullanamiyoruz? kumandadaki gibi harflere tek tek tiklama yapmak zor degil mi?

• quote:

quote:

quote:

.bak dosyasını filmle aynı klasöre koydunmu ? olmadıysa tek çıkar yolun filmi media player ile izlemek.

oncelikle sabırlı cevapların icin tesekkur ederim
    evet dosya .hle-bak uzantılı. aynı klasore koydum ama olmadı.. senin tv modelide 4500 mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: fikrethoca

harici hdd den 2. ses seçeneği çıktı dlna bağlantısında çıkmıyor :(

Bu olay çok saçma olmuş ya bir çözümü felan yokmu ki?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

beyler yardım bekliyorum PC başında

Arkada ''LAN'' girişi olması lazım telefon girişinden büyük eternet girişi . 47 Lw 5500 kullanıyorum ben bu şekilde nete giriyorum.

• quote:

Arkadaşlar televizyonum(lw570s) bugün geldi kuruldu , ALLAH'a şükür hiç bi sıkıntısı yok çokda memnunum şuan kurcalıyorum cihazı baya hoşuma gitti.Yalnız bu dlna olayını çözemedim , televizyon bilgisayarımı gördü ama paylaşılan klasörler nerde onu bulamadım , istedigim bir klasörü nasıl paylaştırabilriim ?

Bu DLNA işini bende öğrenmek istiyorum ama benim sony vaio laptopum DLNA yı destekliyormu nasıl öğrenebilirim sitede bulamadım. modelim sony vpcf115fm
  • 
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.