Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5400,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.571
Cevap
139
Favori
2.034.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende de wii vardı heveslenmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASAN4

quote:

Orijinalden alıntı: msenoz

quote:

Orijinalden alıntı: dusty_

quote:

Orijinalden alıntı: HoXLeY

quote:

Orijinalden alıntı: dusty_

quote:

Orijinalden alıntı: HoXLeY

@_BLooDLiNe_ @dusy_ @techoraven kingsiniz beyler

dönüştürücü ile kullandıgımda HD filmleri izlerken filan kayıp olur mu ?

bir de televizyonun içinden gelen cızırtı sesını hallettık mı herşey çok güzel olacak

Beyler mi? Hıımm alınmadım üzerime

Dönüştürücü performansı çok etkilemez, sorun yaratmaz yani. Rahat ol. En iyisi çevirici kullanman.

Bu arada bir şey sormak istiyorum, evin yakınlarında cami falan var mı? Burada bir arkadaşın öyle çıkmıştı cızırtı probleminin sonucu

evin hemen arkasında var bundan önceki BEKO Tüplü TV'de de vardı cızırtı.TV kumandasından sesı ne kadar cok acarsak o kadar artıyordu

Eh ya camiyi taşıtacaksınız ya da TV'yi ev içinde camiden en uzak yere konumlandıracaksınız. Camilerin hoparlörlerinden yayılan ses dalgaları bu şekilde cızırdamaya yol açıyormuş. Çok enteresan ama gerçek

O cızırtı çok rahatsız ediyor mu izleme sırasında ya da filmlerde, yayınlarda veya oyunlarda farkediyor mu? Merakımdan soruyorum.

Bu tv yi yapanların müslümanlara bir kastı olmasın

bizim evinde yakınında cami var ama böyle bir sorun olmadı acaba zamanlamı oluyor

Yok hocam zamanla oluşacak bir şey değil bu. Eğer senin evinin yakınındaki cami parazit yapıyor olsaydı çoktan alırdın o dip gürültüsünü. Camiilerin yaptığı yayınla da ilgili bir durum bu. Sadece TV için değil ama her türlük teknolojik cihaz için geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: realstory

Wii ile Dual View Gaming olayını denemeye çalıştım. Ancak 3D tusuna bastigim zaman sadece 2D to 3D secenegi aktif oluyor. Yanyana ve ustuste seçenekleri pasif görünüyor. Bu seçenekleri aktif edebilme şansım var mı? Komponent kablo ile bagli.

Oyun içinden options'a girip oyunun 3D seçeneğini deaktif etmeniz gerekiyor. Yoksa 3D görüntüleme değil, 2D to 3D çeviri seçeneği aktif oluyor sadece. Yan, oyunu 2D olarak görüntülemek şart üst üste bindirebilmek için.
  • arkadaşlar tv üzerinden online olarak dizi izleyebildiğiniz site varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Az evvel usb den normal Dvdrip film baktım kısaca çok güzeldi.Peki 3D film nasıl izlicem bir tane half sbs olan ve dts sesli film var sanırsam ses alamıcam ve haliyle çevirmek lazım kısacası biraz tarif edebilirmisiniz?

Bu arada bu tv için sehpa düşünüyorum ve sizce bu nasıl:
    http://www.hepsiburada.com/Liste/bismot-eyfel-cekmecesiz/ProductDetails.aspx?productId=mboguz206133s&categoryId=18021388&SKU=MBOGUZ206133S

Tv'yi monte edebilirmiyiz buna.

Şık bir sehpa, bu tip ürünler ev içinde çok da kullanışlı oluyor, tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: realstory

Wii ile Dual View Gaming olayını denemeye çalıştım. Ancak 3D tusuna bastigim zaman sadece 2D to 3D secenegi aktif oluyor. Yanyana ve ustuste seçenekleri pasif görünüyor. Bu seçenekleri aktif edebilme şansım var mı? Komponent kablo ile bagli.

quote:

Orijinalden alıntı: ozdil

hadi yaa...
    bende de wii vardı heveslenmiştim.

HDMI ile bağlamanız gerekiyor olabilir TV girişini. Xbox ve PS3 de tüm 3D seçenekleri aktif oluyor çünkü her oyunda veya yayında. Yani bu konsolları bağladığınız an 5 3D seçeneği de açılıyor. Bir ihtimal Wii den component -> HDMI şeklinde bağlarsanız TV ye diğer seçenekler de aktifleşebilir.

• arkadaşlar hiç dikkatinizi çektimi LG Türkiye nin bizi nasıl kazıkladığı.. belki izlemişsinizdir LW serisi TV lerin unboxing videolarını.. hepsinin içinden wireless dongle ve magic remote çıkıyor.. peki bunlar bize neden ürünle birlikte verilmiyor? düşünce gerçekten çok can sıkıcı şeyler.. insan kendini kaz gibi hissediyor.

işte size bir örnek video

http://www.youtube.com/watch?v=aK5oA313cKk
  • Yaklaşık 1 ay önce satın aldığım 42lw5500 ü taşınma işim bittikten sonra montaj ettirmiş bulunmaktayım. O zamanlar satın aldığım airties adaptor maalesef çalışmadı :( mecburen lg'nin adaptörünü alacağız artık. Lg nin adaptörü>LG AN-WF100 Wi-Fi Dongle bumudur? ayrıca airties isteyen arkadaşlar olursa uygun fiyata devredebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeMo_K

arkadaşlar hiç dikkatinizi çektimi LG Türkiye nin bizi nasıl kazıkladığı.. belki izlemişsinizdir LW serisi TV lerin unboxing videolarını.. hepsinin içinden wireless dongle ve magic remote çıkıyor.. peki bunlar bize neden ürünle birlikte verilmiyor? düşünce gerçekten çok can sıkıcı şeyler.. insan kendini kaz gibi hissediyor.

işte size bir örnek video

http://www.youtube.com/watch?v=aK5oA313cKk

Türkiye'de her LCD - PDP firması aynı şekilde. Avrupa ve Amerika'da dongle ve Magic Motion standard ama Türkiye'de bunu koymuyorlar kutuya. SG gözlüklerle çalışan 3D TV lerde orta klasman ürünlerine bile (3000TL civarı fiyatlı) tek gözlük koyuyorlar hatta hiç koymuyorlar. Maalesef böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: YTyusuf

Yaklaşık 1 ay önce satın aldığım 42lw5500 ü taşınma işim bittikten sonra montaj ettirmiş bulunmaktayım. O zamanlar satın aldığım airties adaptor maalesef çalışmadı :( mecburen lg'nin adaptörünü alacağız artık. Lg nin adaptörü>LG AN-WF100 Wi-Fi Dongle bumudur? ayrıca airties isteyen arkadaşlar olursa uygun fiyata devredebilirim.

Evet, LG nin adaptörü o.
  • peki bunları kutulardan çıkarttıktan sonra ki fiyatları yurt dışı fiyatlarından daha mı aşağıda.. tabiiki değil.. üstelik avrupada yaşayan insanların alım gücü ile bizimkini mukayese bile edemeyiz.. yazık çok yazık

Bunun sebebini firmalara sorsak acaba ne cevap verirler çok merak ediyorum. magic motion sizin neyinize vs mi derler
  • quote:

Yaklaşık 1 ay önce satın aldığım 42lw5500 ü taşınma işim bittikten sonra montaj ettirmiş bulunmaktayım. O zamanlar satın aldığım airties adaptor maalesef çalışmadı :( mecburen lg'nin adaptörünü alacağız artık. Lg nin adaptörü>LG AN-WF100 Wi-Fi Dongle bumudur? ayrıca airties isteyen arkadaşlar olursa uygun fiyata devredebilirim.

valla bende alacağım. nereden alacağız, ne kadardır acep?
  • quote:

nasıl ya fiyatı 150-200 TL arasında değişiyormuş!! çok fazla... yokmu bunun ucuza çözüm yolu :)
    http://urun.gittigidiyor.com/LG-AN-WF100-Wi-Fi-Dongle_W0QQidZZ41312579

• bu arada nasıl kendim sorup, kendim cevaplayabilmişim bea:))... kendimi tebrik ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lachin

quote:

nasıl ya fiyatı 150-200 TL arasında değişiyormuş!! çok fazla... yokmu bunun ucuza çözüm yolu :)

ucuz etin suyu kara oluyor:) bizde ucuz olsun diye airties aldık ama olmadı :( 42lw5500 de çalıştırabilen arkadaşlar varsa çözüm önerilerini öğrenmek isteriz.

• Arkadaşlar 47lw5500 için 3100TL nasıl fiyat sizce?
    yaklaşık ay sonra evleneceğim...
    şimdi mi alsam beklesem mi kararsız durumdayım...
    yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

quote:

ben ebaydan almayı düşünüyorum 100 tl civarı bi paraya geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MSerkanXXX

quote:

quote:

ben ebaydan almayı düşünüyorum 100 tl civarı bi paraya geliyor

Ya da ethernet kablosu çekebilirsin

• arkadaşlar bu 3d subtitles programı 64 bit pc de çalışmıyor uygun versiyonu bulamadım bir türlü ... birde malum bir site var hdd dolduran 1080p dual 3d filmler varmış bizim tv açar mı bunları acaba mkv uzantılı diyor sitede
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinsmith

indirdiğim bazı 3d filmlerde ses formatı olarak ac3 olmasına rağmen tvde açarken ses bozuk çıkıyor..
    bu durumla karşılaşıp çözüm üretebilen arkadaşlar var mı?

O filmleri tekrar ac3 e çevireceksiniz..Program olarak MKV2AC3 tavsiye ederim..Google dan bulabilirsiniz..
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.