Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5400,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.571
Cevap
139
Favori
2.034.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tv'ye birazdan yeni güncellemeye atacağım.sorun olmaz inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty_

quote:

Orijinalden alıntı: slicer

quote:

Orijinalden alıntı: techraven

Arkadaşların değinmediği yerlere değineyim ben de. Ben SD yayın kullanmıyorum hiç ama 10 küsür sayfalarda SD yayın resimleri vardı ve gerçekten çok iyi. Burda yine alan arkadaşların belirttiği kadarıyla gayet başarılı SD yayınlar bir LCD / Plasma TV ye göre. Cinema 3D TV serisi Edge LED ama local dimming yapabiliyor. Ben 2D sinden gayet memnunum, sürekli 2D -> 3D çeviri ile izliyorum zaten filmleri çünkü FPR gözlük çok rahat kullanılıyor. 3D si zaten çok çok iyi. DTS evet biraz sıkıntılı ama parlementer anlatmış ne yapılacağını gayet ayrıntılı, o kadar büyük bir sorun değil.

Philips pasif serisinde local dimming yok ki hep söylüyorum çok büyük bir eksi. Ambilight iyi güzel ama sinema ortamında film izlemeyi sevenler bunu sevmez söyleyeyim, saçma bir ışık yayıyor duvara bence karanlıkta. Ambilight loş ortam TV si, lambarder tarzı ışıkları olan evlere güzel gider.

LW5500 - 8M kontrast, TruMotion 100Hz
    LW6500 - 9M kontrast, TruMotion 200Hz
    Sonu S ile biten modellerde de DVB-S çıkışı var yani dahili uydu alıcılı.

Hocam her mesajda Philips'te local dimming yok diyorsun da, iki kişi multiplayer oyunlarda tam ekran oynayabilme özelliğinden hiç bahsetmiyorsun. Yiğidi öldürüyoruz, bari hakkını verelim...

Vallahi local dimming, usb'den 3D film oynatma ve sıfır ekran titremesinin karşısında Philips'in aynı anda tek ekran multiplayer özelliği oyun hastası olan beni bile cezbetmedi. Bizzat denedim de ama ı ıh, olmamış diyorum ben.

Tabi ki sevip sevmemek kişinin beklenti ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterecektir, bu normal bir durum :) Ayrıca ben henüz Philips'in bu serisini görüp denemedim bile. Fakat benim değindiğim konu şu; madem bir şeyleri karşılaştırıyoruz o zaman adil ve objektif olmaya özen gösterelim, bir tarafı överken diğer tarafı kötülemek olmaz. İki tarafın da tüm olumlu ve olumsuz yanlarını dile getirmek gerekir.
  • @FatihMehmet, o konu tamamen algıya bağlı. Şimdi fiyat farkı yüksek olunca - ki neredeyse %40 daha pahalı LG650S modeli - tavsiye vermek daha zor oluyor üst modeli. Ben de biliyorum LW650S al keyfine bak demeyi, insanların bana gelip eyvallah çok iyi TV demesini. Sonuçta daha iyi performans verecek bir TV ama bunun sonu yok, 10.000TL ye de TV var. Önemli olan bütçeye göre en iyi F/P TV sini bulmak. Eski TV niz bir CRT ise alın LW5500 ü keyfinize bakın bence. Ya da gidin bir mağazaya birebir deneyin ikisini de, %40 daha fazla para vermeye değecekse alın LW650S yi.

Bir de SD yayınları sormuşsunuz. Bu işi iyi bilen herkes kabul eder ki SD yayınlar en iyi CRT TV lerde izlenir - tüplü televizyonlarda yani. Bunun nedeni görüntüyü düzeltmeden TV ye vermesidir. LCD-PDP TV ler ise görüntüyü tarayarak verme prensibine dayanır, SD yayınlarda bolca olan hatalar da taranacaktır doğal olarak ve bu olumsuz bir görüntüye yol açacaktır. Ama düşünülmesi gereken 1080p ve 3D filmler artık herkesin ulaşabileceği yerde, bunlar için SD yayınlardan biraz feragat etmemiz gerekiyor maalesef. Ancak LW serisinde bu yayınlar standart LCD ler arasında gayet iyi bir konumda bu konuda yazılanlara ve konulan resimlere bakılırsa (ben SD yayın kullanmadığım için birebir yorum yapmıyorum).

@nthng, doğru ayarlarda konsol performansı gayet iyi LW serisinin.

@slicer, bana göre önce panel. Tamam ikiye bölünmüş ekranda oyun güzeldir ama TV'nin input lagı fazlaysa (bu sadece oyun bazında bir örnek, fazla olup olmadığını bilmiyorum), 3D si titreme yapıyorsa, 3000TL civarı fiyatı olup local dimming gibi önemli bir özelliği yoksa o ikiye bölünmüş ekranda oynanan oyundan alacağın zevk bir şeye yaramaz. Önce bunları düzeltsin Philips, sonra + özelliklerinden optimum bir seviyede yararlanalım. Ambilight seven için mükemmel bir özellik mesela, keza senin bahsettiğin özellik de. Ancak bu seri henüz yeni çıktı zaten, kesinlikle zaman verilmeli. FPR gözlük teknolojisinin önü çok açık, Philips'in de. Bu konunun ilk sayfaları da sorunlarla dolu incelersen. Ama en azından şu anda Cinema 3D TV serisi ile yarışacak düzeyde değil bence 7xxx serisi, alınırken oynanan kumar iyi düşünülmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techraven -- 20 Temmuz 2011; 0:28:09 >
  • quote:

CRT TV daha iyi diyen misafirin kucağına verin, alsın gotursun ve hayrını gorsun.

siz bahsi gecen balıklı demoyu izletin bakalım misafire, ailecek hayran kalırlar.

bu arada birazdan 6 kisi oturup, inception izleyecegiz 2d-3d cevirisiyle. misafir siyah gozluklere ragbet etmiyor bu arada

şu meşhur balıklı demonun linkini bende rica edebilirmiyim lütfen,o kadar çok methedildi ki tv kurulduğunda ilk onu izlemeyi istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: guraysude

quote:

CRT TV daha iyi diyen misafirin kucağına verin, alsın gotursun ve hayrını gorsun.

siz bahsi gecen balıklı demoyu izletin bakalım misafire, ailecek hayran kalırlar.

bu arada birazdan 6 kisi oturup, inception izleyecegiz 2d-3d cevirisiyle. misafir siyah gozluklere ragbet etmiyor bu arada

şu meşhur balıklı demonun linkini bende rica edebilirmiyim lütfen,o kadar çok methedildi ki tv kurulduğunda ilk onu izlemeyi istiyorum :)

Dakika ve saniye 03:40 'ta iken çıkan balıkta annemler nerdeyse televizyonu kucaklayacaklardı :)

Torrent Linki:

http://h33t.com/download.php?id=15b5a04053101efc887735516d38477e0d5c3af3&f=LG%203D%20Demo%201080p%20Half-SBS%20AC3.torrent
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraktunca

Arkadaşlar , android işletim sistemli telefonlarda, LG REMOTE TV adında program var. Ben bunu indiremedim, indirebilen varsa bir yere upload yapabilir mi? LW5500 ve üstü için yazılmış program bu.

Buyurun; LG TV Remote v2.2(2011.07.12) (En Son Sürümü)

Android işletim sistemi olan cep telefonları için LG TV Uzaktan Kumanda programı.

LG TV Remote (indir)
  • @fktanik hocam sağolun link sorun yaratmasın ?

o balık neydi lee öyle eşşek kadar.bir ara kendimden geçtim yanaklarını okşamaya başladım
  • @techraven

Benim bahsettiğim olay ekranın ikiye bölünmesi değil yalnız :) Zaten şu anki tüm televizyonlarda iki kişi oynarken ekran enine veya boyuna ikiye bölünüyor. Philips ise iki oyuncunun görüntüsünü de aynı anda ekrana veriyor ve gözlük takan her oyuncu sadece kendi oyununu görüyor, yani iki oyuncu da aynı anda tam ekranda oyun oynuyor. Bence harika bir özellik! :)

Bir de titreme hadisesiyle ilgili şuna dikkat çekmek gerekli sanırım. Sizin her zaman için mağazadaki kurulu LG televizyonlar için söylediğiniz "ayarların yapılmamış olması vs" durumu bu Philips TV için de geçerli olabilir. Lakin bunu dile getirmek yerine "bu tv'de titreme var" deyip kesip atıyorsunuz, bu durumu hiç dile getirme gereği duymuyorsunuz..Enteresan..

Belki de ayarlarla oynanıldığında düzeltilebilecek bir şeydir veya video kaynağında bir sorun olabilir vs.. Cihazı farklı ayarlarla ve "kesinlikle" farklı videolarla da denemek gerekir ki bir sonuca varılabilsin.

Belki de bu seri gerçekten sorunludur ve titreme yapıyordur, bu da olabilir! Fakat iyice incelemeden karar vermek bence çok yanlış olur.

Dediğim gibi benim asıl yadırgadığım nokta LG LW serisi problemleri söz konusu olduğunda şu ayarı şöyle değiştirin, bunu böyle yapın, şu videoyu deneyin gibi bin bir türlü olasılığı düşünürken, başka bir marka söz konusu olduğunda bunların hiç biri aklınıza gelmeyip "bu televizyonda titreme var, bunun fpr teknolojisinin daha yol alması lazım" gibi tavır takınmanız ve direkt olarak LW serisinin daha iyi olduğu sonucuna varmış olmanız. İşte ben buna anlam veremiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slicer -- 19 Temmuz 2011; 18:36:27 >
  • Özelliği evet anladım ama ben mağazaya denemeye gittiğimde mağazadaki görevliye açın bakalım şu özelliği dedim konsol bağlamamız lazım onlar da üst katta vs vs dediler. Hani forumda da görmedim ben bunu denedim şöyle böyle diyeni, kendi başlığında da okumadım. Eğer iyi bir özellikse tanıtsınlar ve öne çıkarsınlar TV lerinde, bunu sağlaması gerekiyor Philips Türkiye'nin.

Ama görüntü ayarlarını inceledim ben, tabii ki bazılarını kaçırmış olabilirim sonuçta ilk defa elime almıştım kumandasını. Görüntüyü de Blueray den veriyorlardı. Ki Cevahir Teknosa'da Philips elemanı da vardı ayrılmadı zaten yanımdan, herhalde ayarlamıştır mağazada teşhirdeki tek FPR gözlük teknolojili TV sini.

Farklı video yoktu maalesef yanımda ama zaten farklı videolar TV de dönmeli. Geçerken uğramıştım sadece. Bir sirk açmışlar 5dk da bir aynı şey dönüyor ve görüntünün dışarı çıktığı yalnızca bir-iki sahne var. Demo videoyu da kesinlikle değiştirmeliler.

Zaten üstte dediğim gibi zaman verilmeli 7xxx serisine, Cinema 3D TV serisi de sorunlar yaşamıştı ilk başlarda, bu gayet normal. Kötü demiyorum kesinlikle ama şu an için rahatlıkla LW daha ağır basıyor diyebilirim. İlla Philips diyenlere tavsiyem biraz daha beklemeleri seri oturana kadar. Şu an almak isteyenler için LW serisi daha sorunsuz ve daha iyi bir panel (yine local dimming)

edit: Bir de dikkatini çekerim, LW serisini mağazada inceleyelenlerin en çok bahsettiği konu hızlı görüntülerde sorun yaşaması, bu yüzden ısrarla ayarları yapın - TruMotion ve local dimming i açın kumandadan diyorduk. Sorun ile direk ilgili bir ayar bu çünkü ve yapınca ciddi oranda düzelme yaşanıyor gerçekten. Ama bu titreme yapma direk görüüntünün panelden verilmesi ile ilgili bir durum. Yine de tabii updateler beklenmeli Philips'den ve farklı 3D filmler ile denenmeli. USB den 3D oynatmıyorsa da - birkaç arkadaşın yazdığı üzere - yanınıza USB nizi alıp, 3D videolarınızı deneme şansınız da yok zaten mağazada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techraven -- 20 Temmuz 2011; 7:33:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masis88

quote:

Orijinalden alıntı: volkanfiesta

Faydalı bilgileri paylaşan herkeze teşekkürler
    Arkadaşlar hiç kimse merak edip tvsindeki (5500 ve üzeri kullanıcılar) lg app store olayına bakmadımı???

Lg app uygulaması açıldımı ki? Bn daha eve gitmedim ama en son bnde kapalı gözüküyordu.eğer sizde açık ise tvnizde hangi ülkeyi seçtiğinizi söyler misiniz..

Teknosadakılere sordugumda bu ay açıldı demişlerdi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: slicer

@techraven

Benim bahsettiğim olay ekranın ikiye bölünmesi değil yalnız :) Zaten şu anki tüm televizyonlarda iki kişi oynarken ekran enine veya boyuna ikiye bölünüyor. Philips ise iki oyuncunun görüntüsünü de aynı anda ekrana veriyor ve gözlük takan her oyuncu sadece kendi oyununu görüyor, yani iki oyuncu da aynı anda tam ekranda oyun oynuyor. Bence harika bir özellik! :)

Bir de titreme hadisesiyle ilgili şuna dikkat çekmek gerekli sanırım. Sizin her zaman için mağazadaki kurulu LG televizyonlar için söylediğiniz "ayarların yapılmamış olması vs" durumu bu Philips TV için de geçerli olabilir. Lakin bunu dile getirmek yerine "bu tv'de titreme var" deyip kesip atıyorsunuz, bu durumu hiç dile getirme gereği duymuyorsunuz..Enteresan..

Belki de ayarlarla oynanıldığında düzeltilebilecek bir şeydir veya video kaynağında bir sorun olabilir vs.. Cihazı farklı ayarlarla ve "kesinlikle" farklı videolarla da denemek gerekir ki bir sonuca varılabilsin.

Belki de bu seri gerçekten sorunludur ve titreme yapıyordur, bu da olabilir! Fakat iyice incelemeden karar vermek bence çok yanlış olur.

Dediğim gibi benim asıl yadırgadığım nokta LG LW serisi problemleri söz konusu olduğunda şu ayarı şöyle değiştirin, bunu böyle yapın, şu videoyu deneyin gibi bin bir türlü olasılığı düşünürken, başka bir marka söz konusu olduğunda bunların hiç biri aklınıza gelmeyip "bu televizyonda titreme var, bunun fpr teknolojisinin daha yol alması lazım" gibi tavır takınmanız ve direkt olarak LW serisinin daha iyi olduğu sonucuna varmış olmanız. İşte ben buna anlam veremiyorum...

Siz sadece bu başlıkta yazanlara yönelik mi konuşuyorsunuz anlayamadım. Zira PHILIPS 3D/FPR GÖZLÜK PFL7696/7666/7606 MODELLERİ başlığında da bu konu tartışılıyor ve sizin de dediğiniz gibi yiğit belki öldürülüyor ama hakkı veriliyor.

Anlatmak istediğim nokta burada bu konuda fikir sunan herkes Cevahir'deki Teknosa'da denemiş bu TV'leri ve techraven'ın da dediği gibi ben bu TV'yi incelerken de Philips'in kendi promotörü de oradaydı. Hatta yaklaşık yarım saat falan konu üzerine muhabbet ettik arkadaşla. Ben TV'yi de kurcalamak, ayarlarına bakmak istedim ama dediğim gibi pil yoktu kumandasında ve oradan bir paket pil açmak yerine pil yok deyip geçtiler.

Şimdi bu durumda ben bu TV'lerin ayarlarına bakmak istemişim, daha sonrasında PS3'ümü alıp geleceğim demişim ve siz hala yargısız insaf diyorsunuz ama. Pes artık yani Bir kişi görsün ve yazsın şu Philips'in oyun özelliğini o zaman da biz de konuşalım hakkında rahat rahat
  • Arkadaşlar merhaba,
    ilk mesajımı bu konuya atmaktan kıvanç duyuyorum

topic'i elimden geldiğince okudum ve fiyat/performans ışığında 47lw5500 ü almaya karar verdim. ancak acelem yok full led tv'lerin (9500 serisi) çıkmasını bekleyeceğim.

bir kaç sorum olacak.
    1- dün darty.2de bu tv'yi incelediğimde satıcı eleman 5500'ün 600hz'e kadar, 650s' in ise 800 hz'e kadar çıktığını söyledş. bu tam olarak nedir. nerede devreye girer. özelliklere bakınca birinin 100hz diğerinin 200 hz olduğunu görüyorum.
    2- 100hz ve 200hz arasında ciddi bir kalite farkı var mıdır? 6500 modeli henüz gelmemiş galiba. gelince değerlendirmeye alınmalı mı?
    3- 650s modelinde 2d-3d çevirme sırasında bazı ayarlar yapılabileceğini öğrendim. bu ayarlar kaliteyi çok arttıran önemli bir özellik midir?
    4- 9500 serisini beklemek mantıklı mı? full led vereceğimiz paraya değer mi?

kampanya isteyen arkadaşlar var forumda. bimeks'te %18 kdv indirimi var. 3300 tl'ye 47lw5500 var. linkini de vereyim bari tam olsun
    http://www.bimeks.com.tr/urun/118755/lg-47lw5500-120-ekran-3d-led-tv.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikibinruhu

Arkadaşlar merhaba,

topic'i elimden geldiğince okudum ve fiyat/performans ışığında 47lw5500 ü almaya karar verdim. ancak acelem yok full led tv'lerin (9500 serisi) çıkmasını bekleyeceğim.

bir kaç sorum olacak.

1- dün darty.2de bu tv'yi incelediğimde satıcı eleman 5500'ün 600hz'e kadar, 650s' in ise 800 hz'e kadar çıktığını söyledş. bu tam olarak nedir. nerede devreye girer. özelliklere bakınca birinin 100hz diğerinin 200 hz olduğunu görüyorum.

Bu soruna cevap vereyim, LW5500'da Hareketli görüntülerde 100HZ, resim görüntülemede 100HZ 600HZ arası. ve şöylede bir not ekleyeyim ister 100 ister 200 ister 400 hz tv alın Bunları kullandıracak alet olmadığı sürece çok şey fark etmez. Uydu alıcıları 50HZ, 3D blu-ray oynatıcı 50HZ bilmem ne 50HZ eee 47LW5500 var bende 100HZ kullanamadım ki hiç . 100HZ alet yokki o özellikleri bana kullandıracak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikibinruhu

Arkadaşlar merhaba,

bir kaç sorum olacak.
    2- 100hz ve 200hz arasında ciddi bir kalite farkı var mıdır? 6500 modeli henüz gelmemiş galiba. gelince değerlendirmeye alınmalı mı?
    3- 650s modelinde 2d-3d çevirme sırasında bazı ayarlar yapılabileceğini öğrendim. bu ayarlar kaliteyi çok arttıran önemli bir özellik midir?
    4- 9500 serisini beklemek mantıklı mı? full led vereceğimiz paraya değer mi?

kampanya isteyen arkadaşlar var forumda. bimeks'te %18 kdv indirimi var. 3300 tl'ye 47lw5500 var. linkini de vereyim bari tam olsun
    http://www.bimeks.com.tr/urun/118755/lg-47lw5500-120-ekran-3d-led-tv.aspx

1-Klasik bilgisiz teknik eleman. Bu Hz olayı ilk mesajda açıklanıyor bu konuda. Kısaca SG (aktif) gözlük kullanan TV ler 3D görüntülerde resim hızı 1/4 e düştüğünden yüksek yenileme hızlarına sahip olmaları gerekiyor. FPR teknolojisinde böyle bir durum söz konusu değil. Zaten Avrupa'da yayınlar 50Hz gelir, o rakamlar TV nin araya kare atarak yükseltmesidir.
    2-Algıya bağlı bir durum, geçen sayfanın sonlarında anlatmıştım bunu.
    3-Derinliği arttıran ayarlardır bunlar. 3D çevirisi her 3D TV de aynı şeydir ama pasif teknoloji baş ağrısı ya da mide bulantısı yapmadan rahat kullanıldığı için her türlü yayını 3D ye çevirip kullanabilirsin. Gerçek 3D gibi olmasa da hoş bir özellik bence, farklı bir deneyim.
    4-FPR gözlük kullanan Full LED ler Nano teknoloji ile çıkacak, LW770S ve LW950S. LX ile karıştırmayın bunlar aktif 3D kullanan TV ler. Çıkacağı fiyat düzeyine bağlı deyip değmemesi, bekleyip göreceğiz. Ama bence bunların hala zamanı var çünkü Cinema 3D TV lerin kaymağını yemek isteyecektir LG. Şu an bunu çıkaracaklarını pek sanmıyorum.
  • eyvallah arkadaşlar sağolun.

ihtiyacım olmadığı için led tv piyasasını bu güne kadar hiç takip etmedim. son 15-20 gündür araştırıyorum ve bayağı fikir edindim. tv almak için aralık ayına kadar vaktim var. araştırmaya şimdiden başlamamım sebebi, bir modele karar verip güzel bir kampanya anında gidip almak. uzun zamndır piyasayı takip eden arkadaşlara soruyorum. bu tv'nin önümüzdeki 3 aylık sürede fiyatının ne kadar daha düşmesini bekliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gastser

quote:

Orijinalden alıntı: oltulu

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

oltulu arkadaş dediğin gibi sade flaşı 8 e çıkarmışlar ama butün stelerde flaş 9 mdiyip duruyor ve kullanamıyoruz bu lg yi üreten adamlar artık flaş 10 sürümü kullanıldığını herhalde bilmiyorlar yada korede hala flaş 8 var işin şakası flası 9 update etselerde vebde video izlesek bizim dizi izlettiren tüm sitelerde en az 9 istiyor bunu lg ye
    iletmek lazım bide flsş bildiğim ücretsiz yazılım

Bizim kullandığımız firmware " 563322(v3.07.08)-GP3_DVB_EU_BB_MP_1Q_3D_CP_C0_RevNo47817_V03.07.08_9DC2_110609.epk " muhtemelen sondaki 110609 rakamı firmwarenin yazılış tarihi ve bude demekki haziran 2009 da yazılmış o zamanki en üst flash versiyonu flash8 dir. Avrupa sitelerinde son firmware bu görünüyor ancak LG Amerika sitesinde daha yeni firmware var. Ben denedim görmedi. ancak uydusuz tvlere uyacak büyük ihtimalle. daha önce bu konuyu yazdım ancak kimse ilgilenmedi. uydusuz tv sahibi arkadaşlardan biri deneyip sonucu yazarsa güzel olur (Bazıları 2011 model tv nin 2009 tarihli yazılımı olmayacağını söyleyebilir ancak versiyonun 3 lerde olması demek daha öncesinin olduğunu gösterir diğer türlü olsaydı v1.0 olarak başlamalıydı)

Belki sondaki 110609 tarih ise neden 9 haziran 2011 tarihli sürüm olmasın

Gastere katılıyorum tv ler zaten hazıranda cıktı.baştaki 11 2011 bencede.Format yıl-ay-gun
  • ya arkadaşlar şu lag olayı hani pc girişten geçti vs vs dedikte

keşke pc girişe almadan diğer kısımlardada düzeltseler şu olayı

niyemi yani gariptir pc modunda renk ayarına keskinlik ayarına vsvs elletmiyor cihaz niyese

ve en önemlisi görüntü oranınını istediğimiz gibi ayarlıyamıyoruz

ya 16:9 yada 4:3 seçenekleri aktif

oysa ki just scan (sadece tara ) yı seçebilmemimiz lazım çünkü hd görüntüyü tam oturtan görüntü formatı budur

hani buldunda diyeceksiniz ama düşünün bir tv alıyorsunuz elinizdeki tv den daha iyi performans beklerken :D yarı performansta bi ürün çıkıyor

para var huzur yok lan :P
  • Yalnız oyun konusunda TV'den Full HD performans beklersek o zaman sadece strateji oyunu oynayıp, TV üzerinden Reflexive game tarzı şeylerle uğraşmamız lazım. Hani ben bir FPS oyunda Full HD'den çok Lag Free olayını önemsiyorum. Para var huzur yok kısmına da katılıyorum tabii. Ben de isterim şöyle full'ün de full'ü bir görüntüde oyunları oynamayı ama şimdilk sadece full hd filmler ve videolar için kullanabiliyoruz maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dusty -- 20 Temmuz 2011; 11:13:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekiay

quote:

Orijinalden alıntı: buraktunca

Arkadaşlar , android işletim sistemli telefonlarda, LG REMOTE TV adında program var. Ben bunu indiremedim, indirebilen varsa bir yere upload yapabilir mi? LW5500 ve üstü için yazılmış program bu.

Buyurun; LG TV Remote v2.2(2011.07.12) (En Son Sürümü)

Android işletim sistemi olan cep telefonları için LG TV Uzaktan Kumanda programı.

LG TV Remote (indir)

Daha tv'yi almadan lg ye ait ne varsa indirdik:))Arkadaşlar sorularım olucak
    1)bu program wifi üzerindenmi haberleşiyoır yani tv'mizde wifi dungel olmalı değilmi???
    2)bu program android işletim sistemi içinmi?Efektif bu programı kullanan arkadaşlar telefonlarının modellerını yazabılırlermı
    3)programı test edenler bu programla neler yapılabıldıgını detaylı yazabılırlermı???
    iyi çalışmalar
  • Öyle maalesef, PC girişinin de esprisi o zaten. Stretch yapamıyorsun gelen yayını, PC ya da oyun konsolundan ne geliyorsa o veriliyor aynı bilgisayar monitörü gibi yani.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.