Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5400,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.571
Cevap
139
Favori
2.034.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ölü pksel testını nasıl yapıyorsunuz tv yi aldık sevıs geldı baktık 1 ölü piksel var ozaman degısım oluyormu benım bildiğim en az 3-4 adet olması bilgisi olan varsa ...
  • Bende bu sabah 08.15 te Teknosa dan 42LW5500 alarak aranıza katıldım. Yarın teslim edecekler inşallah.
  • 570s alanlar receiveri kurdursun lutfen simdi bir sevis elemani ile konustum LG arayin sorunuzunu duzeltilmesi icin israr edin yasal hakkiniz dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: forevergrey

Teknosada normalde 3649 lira olan 47lw5500,bugun yuzde 20 indirimle 2919 liraydi. Almayi dusunen arkadaslara fiyati soyleyelim. Yarin gelecek kargo, servisi bekleyecegim sonra birkac gun. Servis gelip ne yapiyor ki, biz kuramiyor muyuz, tecrubesi olanlar paylasirsa sevinirim.

fiyatlar çok çabuk düştü cinema serisinde. Birde D serisiyle karşılaştırılıyordu. D7000 den daha sonra ve 500 tl pahalıya çıkmasına rağmen en ucuz fiyatlar arasında şu an 800 lira fark var D7000 daha pahalı. Şişirme bir seri olduğu belliydi. Almayın o fiyatlardan dedik dinletemedik

http://www.webdensiparis.com/urun/lg-47lw5500-led-tv---3d-gozluk--7-adet--hediye_960401.aspx?CatID=6955&ref=akakce&v=1.54.3
  • Bu arada Cinebonuslarda 3d filmlerde verilen gözlük lw serisindende kullanılabiliyor. Normal gözlükten sadece biraz karanlık oluyor.
    Ölü piksel testini mağazada usbye önceden attığım siyah - beyaz- sarı- kırmızı vs resimlerle denedim.
  • Arkadaslar istanbul civarı ikamet edenler için link de bulunan teknosa da arkadasım calısmakta adı Hakan mavi tsortlü, yakasında promotör yazmakta ,Barış ın selamı var forumdan söyledi seklinde kendisine iletirseniz yardımcı olacaktır Kendisi cok bilgili bir arkadas bugun 42 lw 4500 ü onun sayesinde sahibim phılips almak için gitmiştim de teknosa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsutcu -- 16 Temmuz 2011; 13:51:40 >

• bimeks'de 13 temmuz çarşamba %25 indirim vardı 47Lw4500'ı 2700 küsür TL'ye almıştk siz şimdi böyle yazınca kendımı kotu hissediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Teknosada normalde 3649 lira olan 47lw5500,bugun yuzde 20 indirimle 2919 liraydi. Almayi dusunen arkadaslara fiyati soyleyelim. Yarin gelecek kargo, servisi bekleyecegim sonra birkac gun. Servis gelip ne yapiyor ki, biz kuramiyor muyuz, tecrubesi olanlar paylasirsa sevinirim.

fiyatlar çok çabuk düştü cinema serisinde. Birde D serisiyle karşılaştırılıyordu. D7000 den daha sonra ve 500 tl pahalıya çıkmasına rağmen en ucuz fiyatlar arasında şu an 800 lira fark var D7000 daha pahalı. Şişirme bir seri olduğu belliydi. Almayın o fiyatlardan dedik dinletemedik

http://www.webdensiparis.com/urun/lg-47lw5500-led-tv---3d-gozluk--7-adet--hediye_960401.aspx?CatID=6955&ref=akakce&v=1.54.3

Şişirme diyorsunda 3D performansında şuan samsungla LG arasında çok fark var bende bir samsung kullanıcısı olarak maalesef şuan için samsung 3D geri kaldı ilerde ne olur bilinmez fiyat açısından şişirme diyorsan katılırım. Bu her marka her yeni modelde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabo

Bu arada Cinebonuslarda 3d filmlerde verilen gözlük lw serisindende kullanılabiliyor. Normal gözlükten sadece biraz karanlık oluyor.
    Ölü piksel testini mağazada usbye önceden attığım siyah - beyaz- sarı- kırmızı vs resimlerle denedim.

aldığın tv nin ölü piksel testinimi yaptın kutudan cıkartıp teknosada allahallah ben bir ara 40c7000alıcaktım teklıf ettım asla olmaz demıstı ölü piksel cıksa 1tane veya 2 tane ben o tv yi ne yapacagım demıstı
  • Kediler kasapların önünde nasıl bekler ya bende öyle bekliyorum.Herkes şakır şakır panellerini alıyor.Bende İzmit'te kampanya çıksın diye bekliyorum.Tam istediğim kampanyaydı bu.42LW4500 2159 TL yaa.Ellerimin arasından kayıp gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASAN4

aldığın tv nin ölü piksel testinimi yaptın kutudan cıkartıp teknosada allahallah ben bir ara 40c7000alıcaktım teklıf ettım asla olmaz demıstı ölü piksel cıksa 1tane veya 2 tane ben o tv yi ne yapacagım demıstı

Evet daha henüz faturayı kestirmeden alacağım tvyi kutudan çıkartıp mağazada test yaptım. Hiç olmaz filanda demediler. Lg yetkili serviside ordaydı onlar yardımcı oldu, daha önceki 32lw5500 alırkende teknosa görevlileri yardımcı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabo -- 16 Temmuz 2011; 14:31:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodrigez21

quote:

quote:

Şişirme diyorsunda 3D performansında şuan samsungla LG arasında çok fark var bende bir samsung kullanıcısı olarak maalesef şuan için samsung 3D geri kaldı ilerde ne olur bilinmez fiyat açısından şişirme diyorsan katılırım. Bu her marka her yeni modelde var

3D konusunda D7 D8 gibi tv ler bu bahsettiğiniz tv lerden geri değil. Tek sıkıntı uzun süreli kullanımda.
  • 47LW4500'ün teknosadaki fiyatı ne kadar arkadaşlar. Birde bu kampanya ne zamana kadar ve her teknosa bayisinde geçerli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nthng -- 16 Temmuz 2011; 18:35:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabo

Bu arada Cinebonuslarda 3d filmlerde verilen gözlük lw serisindende kullanılabiliyor. Normal gözlükten sadece biraz karanlık oluyor.

Abimin sinemadan yürüttüğü bir gözlük vardı, yanında REAL3D yazan, onunla denedim ben gayette güzel oluyor :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rodrigez21

quote:

quote:

3D konusunda D7 D8 gibi tv ler bu bahsettiğiniz tv lerden geri değil. Tek sıkıntı uzun süreli kullanımda.

Hocam bildiğin daha geri.

Bir kere frp gözlüklü TV lerde, titreme yok, parlaklık kaybı yok, herhangi bir sağlık problemi (baş dönmesi, mide bulantısı, bas ağrısı vs.) yok.

Sonuçta iş zevkler - renkler işine dönüyor fakat bir de ortada teknolojik gerçekler var. Sinema da izlediğin teknolojiden hiçbir farkı yok frp gözlüklerin.
  • Samsung frp gözlük teknolojisini çıkarana kadar geridir. Lg frp gözlüklerinde bu kadarmı rahatlık olur renklerin canlı görünmeside ayrı bir gelişim.
  • 47 LW4500 ümü aldım bu sabah ömür teknosadann pztesi kurcaklarrrr
  • 42LW570S ile bende 3d dünyasına adım attım, az önce eve getirdim tv yi, bakalım yarın deneme şansım olursa kurdurup inceleme yaparım.

42 pfl7606 ile arasında baya kaldım ama ambligth özelliği için 400 tl fazla vermek istemedim.
  • ben bu kampanya için eskişehirden ankara ankamalla gittim bir cok ütün aldım ve tabiki 42LW570S side aldım :D umarım su dahili uydu alıcısı konudunda ilerleme olur

BİRDE ARKADASLAR DSAMRT HD 1 AY BEDEVAYMIS TEKNOSADAN TV ALANLARA O NASIL OLACAK BİLEN VARMI KART FALANMI TAKILACAK
  • Arkadaşlar bugün teknosadan 47lw650s aldım tunerinin olması ve 200 mhz olması beni 5500 den caydırdı ancak bunlarda 2dto3d özelliği varmıdır herhangi bir yerde bilgi bulamadım bu konuda...
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.