Şimdi Ara

LG CD-WRİTER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar bnm lg cd-writer ım orjinal winxp cd sini parcaladı acaba neden olabilir???

• bence başka cd takmadan garantisi varsa servise götür merkezde cd yi çeviren bi mekanizma var o dağılmış olabilir. yalpalama yapınca cd yi parçalıyor. aynı şey arkadaşın dvd sinde oldu. tamir olamadı yenisini verdiler.

• ya şu LG yi almayın diyorum kimse dinlemiyo beni .. cdromu da kötü cd writerı da .. onlarca insanın evine gittim hepsinin nerdeyse LG optiği saçmalıyoo.. gidin başka bbişi alın ama LG almayın kardeşim hiçbişekilde..

bu arada geçmiş olsun.. garantriye gönder LG ni hatta mümkünse üzerine para koy başka marka al
  • arkadaşın neden böle davrandıgı açık eskiden cd-rw yeni çıktıgı zamanlarda lg kotu bi marka değildi ama bu zamanlarda sahtesi o kadar yayıldı ve ufotek haricinde bir çok firmada getirmeye başlayınca markada bariz bi kalite düşüsü oldu asus mesela tavsiye edilir.
  • arkadaşım yeni bi LG writer almış .. aldıının ilk günü takmya gittim.. daha ilk gününde salak alet içinde boncuk çevirir gibi sesler çıkarıyo.. sadece bu diil bütün LG writer ve CD romlardan aynı sesi duyuyorum..

LG den başkasını kullanmayan bilemez ama Asus kullanan varsa sonradan LG nin ne kadar dandik bişi olduunu anlar.. övünmek igib oluyo ama konuya komşuya arakdaşa tonlarca LG saihibinin evine gittim .. çoğu mixer gibi döndürüyo cd yi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.