Şimdi Ara

LG BH6730T 3D Bluray 5.1 Ev Sinema Sistemi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
11
Favori
33.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulama olarak yerli karaoke uygulaması sunmuyor. Ancak ya CD/DVD içeriği olarak ya da Youtube üzerinden dilediğiniz gibi karaoke yapabilirsiniz.
  • Digitürk kullanıyorum 2 yıldır sıkıntısız arc ile çalışıyor
  • Hangi model alıcı ile? Bendeki humax 9505 idi tüm sorunun kaynağı o çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ht 9102 idi galiba hocam
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Model farkından dolayı olabilir. Mümkündür
  • Arkadaşlar elimde 6730T mevcut acaba bu sistemde radyo var mı ? Yabancı kaynaklı videolarda görünüyor ama ses sisteminin arayüzünde göremedim. Acaba anten taktığında mı aktif oluyor ? Siz radyo kullanıyor musunuz
  • sringha S kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilmiyorsam, bandrol meselesi yüzünden ülkemize gelen pek çok cihazda radyo modülleri çıkartılıyor.
  • Hayır maalesef radyo yok.
  • bu sistemi halen kullanan var mı bilmiyorum ama nasıl bluetoothla bağlanabilirim buna?

• kratosunbicaklari kullanıcısına yanıt
    Function tuşuna basarak ekranda BT görünene kadar geçiş yaptıktan sonra telefon Bluetooth ayarlarında LG-HTS bulup bağlanarak kullanabilirsiniz. Halen aktif olarak bu şekilde kullanıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FaTBoYtr F kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam ben şuan farklı bir sorun yaşıyorum aux ve line-in girişlerinden ps4 ve bilgisayar bağladıktan sonra en az 1sn lik bir gecikme var ve hiç bir şekilde içerik izlenmiyor. Sizde böyle bir sorun var mı bir şeyi yanlış mı yapıyorum acaba

Ben PC yi de optic kablo ile bağlamıştım bu sorun yüzünden. Daha sonra direkt HDMI üzerinden sesi alıp ARC ile ses sistemine aktarmıştım. Diğer türlü dediğiniz gibi gecikme var ve bunun önüne geçecek bir ayar yok. Aux kullanarak ses mikseri bağlamıştım bunları monitör olarak kullanayım diye ama olmamıştı bu sebeple. Özetle PS4 ve PCnin sesini HDMI üzerinden almanızı tavsiye ederim. Tabii bunun için ARC destekleyen bir TV/monitör kullanmanız gerek.

tv'yi optik kablo üzerinden sisteme bağlasam olur mu acaba şimdi optik kablo siparişi verdim onunla deneyeceğim. Ps4 slimde optik çıkış yok sırf bu sorundan dolayı düz ps4 ya da pro'ya geçesim var...

Büyük ihtimalle o da sorunu çözecektir. Zaten önerilen her zaman hem HDMI hem de optik kablo ile TV ve ses sisteminin birbirine bağlı olmasıdır.

birde sadece hdmi çıkışı var cihazın hdmi üzerinden ses aktarmak mümkün değil dimi. Umarım optik kablo ile bu gecikme olmaz... Bilgili biri gibi duruyorsunuz bir soru daha sorayım   Ps4 hdmi ile televizyona televizyonda optik kablo ile ses sistemine bağlanınca ps4 üzerinden 5.1 ses alabilir miyim acaba

Ben PC ve Xiaomi Mi Box cihazı HDMI ile TVye bağlıyorum. TV ise hem HDMI hem de optik ile ses sistemine bağlı. Örneğin mibox üzerinden 5.1 ses alabiliyorum. Pcde ise biraz daha ekstra düzenlemeler gerekiyor. Bazı playerlar pass-through destekliyor o zaman 5.1 ses alabiliyorsunuz. PS4 hiç kullanmadım hiç deneyimlemedim ama en azından pass-through destekliyorsa yine 5.1 ses alabilirsiniz. Tabii burada tvnizin de desteklediği formatlar önemli.

• Merhaba,konu hortladı ama bu ürünün 2.eli alınır mı?Benim ses sisteminden beklentim film izlerken sinemadaki gibi çevresel sesin gelmesi,tavsiye eder misiniz?

• mfcmfcmfc M kullanıcısına yanıt
    Temiz bulursanız kaçırmayın derim. 6 senedir keyifle kullanıyorum.

• Hem hdmi kablom var hem optik kablom var philips smart tv deki netflix i 5.1 şeklinde bir türlü çalıştıramadım netflix ten ses ayarını da seçtim cihaz da bypass modunu da denedim olmadi ne yapmam gerekir

• abdurrahman3306 A kullanıcısına yanıt

hiç mi ses gelmiyor yoksa 5.1 şeklinde mi ses gelmiyor?

giriş modunu optical şeklinde seçtiniz değil mi?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.