Şimdi Ara

LG Bayisinden V10 / G4 Sıfır Adınıza Faturalı // Mağazadan Elden Teslim Alabilme //

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık LG Model #G4
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> LG Mobile >> LG Bayisinden V10 / G4 Sıfır Adınıza Faturalı // Mağazadan Elden Teslim Alabilme //
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    46 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı
    31 Ağustos 2007

Durum
    Forumda değil

Fiyatlar yüksek gibi gelebilir ama reel LG mağazasıyım. Istanbul anadolu yakasında mağazama gelerek elden teslim alabilirsiniz.
    Mağaza satış fiyatlarından sembolik te olsa düşük fiyatlar yazarak DH üyelerine küçük te bir faydam olur belki diye konu açıyorum.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D2K -- 23 Şubat 2016; 18:08:10 >

|
    |

Katılım Zamanı
    05 Şubat 2005

Durum
    Forumda değil

Acil revize şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Katılım Zamanı
    14 Ekim 2012

Durum
    Forumda değil

normal fiyatından daha yüksek fiyata satarak mı DH üyelerine yardımcı olmaya çalışacaksınız anlam veremedim açıkcası..
    Sorunsuz Alışverişlerim : F.Aykac , murtrax , asim03 , yalkie , philippe , raul_meireles , cio_cio , acht und zwanzig , Renji Abarai , Inventor , fikrets1 , sükût , ciom92 , srcn35 , pmomer , frkn44, cagataybas, jaroo1. Profili kapalı üyelerle alışveriş yapmıyorum.
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı
    31 Ağustos 2007

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

normal fiyatından daha yüksek fiyata satarak mı DH üyelerine yardımcı olmaya çalışacaksınız anlam veremedim açıkcası..

V10 64 ün zincirmağaza fiyatı 2699

LG G4 ün zincirmağaza fiyatı ise 1899 TL dir.

Evet piyasa da daha uyguna bulunabileceği doğrudur benim sağlamaya çalıştığım yardım ise piyasadan değil reel zincir mağazadan zincir mağaza fiyatının altına alabilmenizdir.

Katılım Zamanı
    14 Ekim 2012

Durum
    Forumda değil

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-v10-32-gb-akilli-telefon-siyah.html LG V10 2,499 TL Zincir mağazası olan bir yerden.

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-h815-g4-siyah-gercek-deri-akilli-telefon.html LG G4 1,799 TL, farklı renkleri 1,850-1,899 da olabiliyor. İki ürünü de gidip görüp elden inceleyip alınabilir. Sizin fiyatlarınızın hiçbiri uygun değil. Poliannacılık yapmayın lütfen
    |
    |
    D2K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sorunsuz Alışverişlerim : F.Aykac , murtrax , asim03 , yalkie , philippe , raul_meireles , cio_cio , acht und zwanzig , Renji Abarai , Inventor , fikrets1 , sükût , ciom92 , srcn35 , pmomer , frkn44, cagataybas, jaroo1. Profili kapalı üyelerle alışveriş yapmıyorum.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.