Şimdi Ara

LG 65UB950 mi Samsung 55JU7500 mü ya da başka bir TV mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba. Öncelikle herkese iyi bayramlar dilerim... 1 Ağustos`a kadar TV almayı düşünüyoruz. Bütçemiz 5000 - 5500 TL. Bimeks`in sitesinde LG 65UB950 dikkatimi çekti ama sanırım alayı teşhir ürünü. 1 mağazada kapalı kutu var fakat onu da alma olanağımız var mı yok mu bilmiyorum. Sanırım Bimeks`i aramak lazım. Uzun süreden beri Samsung 55JU7500`ü araştırıyorum ve takip ediyorum. Samsung`un son sistem ve Curved TV olması cezbetti bizi açıkçası. Kısmet olursa almayı düşünüyoruz. Bahsettiğim bu 2 model TV`yi kullanan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum. Eğer bu fiyat aralığında başka sağlam bir TV varsa da olur, önerilere açığım. Yorumlarınız benim için çok değerli, yorum yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür eder tekrardan hayırlı bayramlar ve iyi akşamlar dilerim...

LG 65UB950 165 Ekran 3D UHD LED TV (4K) 165 cm (65") Led Ultra HD MCI 1000 Hz 3D Dahili Uydu Alıcı Smart Televizyon

SAMSUNG UE55JU7500TXTK CURVED 3D READY UHD SMART(TIZEN) DAHİLİ HD UYDU ALICILI LED TV

• Arkadaşlar yok mu yardımcı olacak hiç kimse Curved önerilerinizi bekliyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.