Şimdi Ara

LG 55UH615V 4K LED - SS IPTV - DESTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LG 55UH615V 4k smart led tv sahibiyim, yeni aldım kurdurdum ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum, fakat 1 adet sorun dışında

Sırf iptv kullanmak için neredeyse tv aldım diyebilirim.

LG webos3 işletim sistemi ile bu tv ile bize hizmet veriyor.

uygulamalarımda SS IPTV uygulamasını bulamadım, bende uygulamalarda olan SMART IPTV uygulamasını kurdum, 1 hafta sorunsuz kullandım, 1 haftanın sonunda ücret istedi. Bende diğer ücretsiz uygulama olan MKIPTV uygulamasını indirdim, tüm ayarları yaptım, kanal listesini indirdim, açtım ama bu seferde bunlar " BAĞIŞ " adı altında para istiyorlar.

Gelelim esas konuya, SS IPTV programını kullanmak istiyorum ama uygulamalarımın içerisinde bu uygulama sanırım artık yok

SS IPTV adresinden; webos3 LG tv ler için olan yükleme işlemlerini sırası ile tamamladım. USB içerisine ; sıkıştırılmış dosya olan webOS_usb dosyasının içerisindeki "developer" dosyasını aktardım. USB belleğide temizleyip işlem öncesi formatladım. USB belleği tv ye taktıktan sonra smart tv bölümünde SS IPTV uygulama ikonu kendiliğinden geldi. İkona tıkladıktan sonra tam ekran uygulama logosu ekrana yansını ama sonrası yok, simsiyah ekran

SS IPTV programını weBOS 3 LG tv sine kurup yükleyen varsa bana yardımcı olabilir mi lütfen ?

Bu sorunu çözemez isem TV yi geri iade edeceğim. Yarın akşam seyahate çıkacağım için bugün bu sorunu çözmem gerekiyor. Teşekkürler şimdiden ..

• Dostum ben uh850v kullanıyorum ve ss iptv var. Yükledim ve sorunsuz izliyorum. Sen birdaha bak uygulamalara ayrıntılı olarak.
  • mustimiss kullanıcısına yanıt
    Ne yaptıysam olmadı, bende smart ip tv ye 5 euro ödeme yaptım şimdi sorunsuz..
  • Usb'den medya oynatması nasıl? Mkv ve benzeri uzantılar oynatıyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.