Şimdi Ara

LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
7
Favori
31.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben bu serinin 49 inç olanını tam alacaktım, 3.5mm jak yani kulaklık çıkışı koymadıklarını fark ettim. Evde kablosuz kulaklık kullanıyorum. Jak olmadan nasıl olacak bilemiyorum.

Var mı önerisi olan?
  • Kcan040416 kullanıcısına yanıt
    Uydu yayınından kaynaklı olabilir mi acaba ya da uydu kablosu vs gibi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metamorphoses M kullanıcısına yanıt
    Tek seçenek bluetooth gibi gorunuyor ama o da gecikme yapıyor az da olsa

• Philips 55PUS7304 cihazımı ışık sızması nedeniyle değişirip yerine 55SM8000 cihazını aldım.Dün kurulumu yapıldı ve akşam baktığımda önceki cihazdan daha fazla karanlıkta anormal derecede ışık sızması mevcut ve bu cihazda öncekinden 5-6 kat daha fazla.Nasıl bir yol izlemek gerek tavsiyelerinizi bekliyorum servisler ışık sızmasına değişim raporu vermiyorlarmış genelde.5000 lira verip kusurlu mal kullanmak insanın zoruna gidiyor

• rtaskinlar kullanıcısına yanıt
    Şuan normal ama tv yayınında ki alt yazılar akarken sürekli değil bulanıklaşıyor narmale dönüyür sonra tekrar sebebi bununda uydu olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CITAK7 kullanıcısına yanıt
    Kusur olarak görmüyorlar evet ledler yandan aydınlattığı için oluyor gibi bir bahaneleri var..Ben de ilk aldığımda bu sıkıntıdan dolayı değiştirdim, değişimden gelen tv de aynı şekilde..Yani ya görmezden gelip izlersiniz ya da iade edersiniz..

• jybe kullanıcısına yanıt
    Sürekli yanıp yanıp sönüyor filmin rekleri değişiyor resmen kranlığı geçtim aydınlıkta bile belli oluyor.Yarın servis çağıracağım kabul etmezlerse hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum

LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİ

Size değişim raporu verdiler mi peki ?

Evet benim de böyleydi hemen hemen..servis gelip baktı onlara fotoları attım onlarda merkeze atıp talebimi söylediler..Değişim onaylandı servis gelip tvyi götürdü..Değişim kağıdı verdiler bende vatana gidip tekrar aynı tvyi aldım ..Bu arada 3-4 gün tvsiz geçti..Neyse yenisi geldi oda aynı :) Çok aşırı değil ama var bazı ayarlarla minimize ediliyor gerçekten ..Tabi sizin için çok sıkıntıysa iade edebilirsiniz çünkü %90 gelende de olacaktır

Tolere etmek için kullandığınız ayarları paylaşır mısınız rica etsem

Değilim onaylanırsa başka model ilede değiştirme şansımız var mı biliyo musunuz

Led yerel karartmayı karanlık sahnede kapatabilirsiniz..Bu benim üstün körü yaptiğım ayarlar gece sinir olmamak için biraz daha kurcalanabilir

Çok emin değilim para iadesi alabiliyorsunuz onu biliyorum..birebir değişimde oluyor..başka model için farkını verip olabilir diye düşünüyorum.. ya da komple iade edip istediğiniz başka modeli alırsınız aynı şey :)

Çok teşekkür ederim.Bu arada benim attığım fotolarda yerel karartma kapalı halde atmıştım.Onda bile o seviyede

Anladım bi değişime gidip şansınızı deneyin derim insan taktımı hepten gözüne batıyor çünkü

Normalde aydınlıkta belli olmaz bu ışık sızması bende aydınlıkta ışık açıklen bile belli oluyor.Sizin ayarları deneyip tekrar bakacağım ama bu tvde bu halde özellikle kesik formatlı film izlemek mümkün değil

• Led yerel karartmayı kapatınca o yanıp sönen ışık durumu son buluyor, tv normal haline dönüyor, kapatıp bir deneyin isterseniz. Kapatınca da aynıyse bilemiyorum başka bir sorun olabilir
  • Özür dilerim arkadaşlar burası yeri değil ama şöyle bir sorun yaşıyorum;
    Dh'de özel mesaj yazarken telefonun klavyesi sürekli büyük harfte takılı kalıyor küçüğe çevirsem de büyüğe geri dönüyor büyük harfle yazmak zorunda kalıyorum, bir çözümünü nedenini bilen var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Özür dilerim arkadaşlar burası yeri değil ama şöyle bir sorun yaşıyorum;
    Dh'de özel mesaj yazarken telefonun klavyesi sürekli büyük harfte takılı kalıyor küçüğe çevirsem de büyüğe geri dönüyor büyük harfle yazmak zorunda kalıyorum, bir çözümünü nedenini bilen var mıdır ?
    Aynı sorun bende de var hocam. Muhtemelen donanımhaberin uygulamasıyla alakalı

• Teknik servise fotoğraf ve videoları gönderdim ve aldığım cevap şaka gibi yapacak birşey yok dedi. Değişim ve iade söz konusu değil diyorlar

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.