Şimdi Ara

LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
7
Favori
31.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kriterlerinizi ve bütçenizi yazın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rtaskinlar kullanıcısına yanıt
    Sonuçta bu bir tv ise neden inceleme , deneyimlerinizi burada uzun uzun yazdınız? Cevabınızda zaten random atmakla kalıyor 😂😂Veya sadece tv diyip geçeceksek , neden her tv konusunda en aşağı 200 300 sayfa mesaj var??
    Isteyen istediğini kullanır amenna ama biz madem insanlar soru soruyorsa, tv işini ciddiye alıp buralara yazıyorlarsa doğru nedir yanlış nedir söyleriz.Işin özü bu Ips panel türü tv ler çöptür. Dediklerimde siyah performansı haricinde diğer kriterlerde de doğru. Her açıdan alınmaz yani. Saygılar.

• Tv Sehpanın üstüne koyunca, ışık sızması %90 civarı azaldı. Duvarda biraz yüksek olunca sızmalar sırıtıyordu. şu an için sorunsuz kullanıyorum. 3-5 sene sonra yenisini alacak olursak o zaman yazarız buralara :) herkese kolay gelsin tekrardan
  • Tamam 5000 liraya çöp aldığımı kabul ediyorum🙂
    Sen haklısın diyince kavga çıkmazmış🙂
    Yalnız hani halim selim denilen durumlar vardır,
    Şahsen gerçek hayatta ben herhangi bir kimsenin yüzüne karşı 5000 lira verip aldığı bir ürün için -ki bu herhangi- bir ürün olabilirz fütursuzca ' çöp almışsın' diyemem...
    Bu karşıdaki insanı üzer, onun yerine 'hayırlı olsun kardeşim iyi günlerde kullan' gibilerinden birşeyler derim...
    Ama sanal ortama gelince iş değişiyor, senin tv.n benimkini döver, seninki benimkine bilmemne yapar, o çöp bu çöp vs....
    Gerçek hayattaki olması gereken yumuşaklığın onda birini maalesef bu forumda göremiyorsun...
    Dilkat lütfen, tv, video kamera, vs konusundan bahsetmiyorum, bunlardan daha değerli şeyler var...
    Olur da birgün buradaki insanla biryerde karşılaşırsam 'aaa ben dh'den falanca ben de dh'den filanca' dendiğinde iki muhabbet edip çay içilebilecek seviyede olmalı konuşulanlar...
    Bunu bu forumda 15 yıl kadar önce büyük uğraşlar ile epkyd şle başarmıştık...
    Bu yazıya cevap verilmesine gerek yok, şahsi duygu ve düşüncelerimdir...
    Selamlar sevgiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Hocam bu ayar nerede ? Siyahlarda daha iyi sonuç vermesi için mi bu ayar ? Bende imleci hareket ettirirken siyah ekranda yukardan aşağı kadar beyaz bi ışık takip ediyor, ışık sızmasıda gözüme batmaya başladı biraz

• Dediğiniz ayar ledlerin yanıp sönmesi led yerel karartma diye geçiyor, görüntü ayarlarının içinde. Bu ayar yarı aydınlık ve aydınlık sahnelerde görüntüyü iyileştiriyor bana göre de çok fark ediyor. Ama karanlık sahnelerde oled gibi nokta aydınlatma yapmadığı için rahatsız edebiliyor, tercihe göre ful karanlık film vs izlenirken kapatılabilir

• Ps4 inceleme çekme niyetindeyim arkadaşlar, incelemede nelerin olmasını istersiniz buradan yazarsanız çekerken onlara dikkat edeyim, ya da direk özel mesaj atsanız daha da iyi olur, buradaki yönlendirmeler doğrultusunda bir inceleme olsun,
    Yoksa kendi adıma açıp ps4 ü gow5'ten bear saber'a hepsini tek tel oynayıp geçicem 😁

Hb da efsane cumayla 4999a aldım , aranizdayim. Bu tvyi almamda sizin çok etkiniz oldu. Teşekkürler iyi niyetli yaptiginiz çalışmalar icin

• ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın, çok iyi fiyata almışsınız, ben 6000'den 5099'a gece indiriminde düştüğünde almıştım,
    Rica ederim est.

Evet geçen hafta 5099 civarı goruyorken birden fiyatlar arttı 5400 -5500 cvisrindaydi , morfare diye bir satıcı ithalatçı garantili 4999 civarına satiyordu.ama hb LG turkiye garantili bu fiyata satınca kaçırmak istemedim. Daha da dusermi bilmiyorum ama , hayırlısı aldık artık 😊

• Daha da düşmez sanırım ama belli de olmuyor bu fiyat işi enteresan,
    iyi günlerde kullanın tekrar

• @ultrAslanOzZzY

tam alıyordum stok bitti benım tv yi sen kaptın o zaman hocam

daha da düşmez hocam çok iyi fiyata almışsınız güle güle kullanın stok girerse bende alacağım
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Hadi ya , nasip değilmiş hocam ben bayağı düşündüm aslında gittim geldim almak için sonra kararttim gözü aldim 😆 sizde güzel fiyatlara alın hocam inşallah. Güzel televizyon ona hukmettim. Yoksa 55 alacak olsan 3bine de var TV

• quote:

Orijinalden alıntı: ssj

Hocam Tv tavsiyelerinizi merak ettim. 50 -55 inç arası ne tavsiye ediyorsunuz?
    4500-5500 civarlarında hangi marka tv önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Hadi ya , nasip değilmiş hocam ben bayağı düşündüm aslında gittim geldim almak için sonra kararttim gözü aldim 😆 sizde güzel fiyatlara alın hocam inşallah. Güzel televizyon ona hukmettim. Yoksa 55 alacak olsan 3bine de var TV
    eyvallah hocam
  • ogustos O kullanıcısına yanıt
    Amam öneri demeyin ortalık karışır şimdi :)

• ogustos O kullanıcısına yanıt
    Şahsi kanaatim Gidip mağazada görmeniz. Yanınıza taşınabilir belleğinizi de alın. Özellikle karanlık sahnelerde ışık sızmalarına dikkat edin. Kolay gelsin

• Ben de LG SM8200 model tv.yi düşünüyorum, fiyat konusunda akakçede baktığımda 4849 TL'ye kadar indiğini görüyoruz fiyatın ama ithalatçı garantili, farkeder mi bilmiyorum yani.

https://www.akakce.com/4k-televizyon/en-ucuz-lg-55sm8200pla-4k-ultra-hd-55-uydu-alicili-smart-led-televizyon-fiyati,485453684.html

Ama bir yandan da Samsung'un qled tvlerinde aklım.

Samsung 55q60r TV.
    Fiyat olarak LG'den bir tık daha pahalı.

https://www.akakce.com/4k-televizyon/en-ucuz-samsung-qe-55q60r-4k-ultra-hd-55-140-ekran-uydu-alicili-smart-qled-televizyon-fiyati,463211426.html

Acaba ne der üstadlar?

• Lg sm8200 ile sm8000 modellerinin farklarına Buradan bakabilirsiniz.
  • koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    Garanti konusunda ithalatçı pek iyi olmayabilir, kendi adıma ışık sızması yüzünden hiç problem yaşamadan değişim olmuştu tv

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.