Şimdi Ara

LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
7
Favori
31.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar yazdığımdan hiçbirşey anlamamışsınız yazık,
    Yine va ips...
    15 yıldır yada daha fazladır bu foruma üyeyim, bugüne kadar hiçkimseyi bloklamamştım,
    Siz o bahsettiğiniz kitabı ya za durun,
    Sizi bloklayayım da benden de bi zahmet uzak olun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtaskinlar -- 27 Aralık 2019; 7:49:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enenengin E kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fikrim olmamakla beraber biraz araştırınca şöyle bir cihaz çıkıyor;https://m.epttavm.com/item/79119267_dijital-optik-to-analog-cevirici---optik-kablo---rca-kablohediye?gclid=CjwKCAiA9JbwBRAAEiwAnWa4Q2DRilcOsw9uU3_H8VOD_L0snqdajihMAqJv748i0mv0pNPCjDIamhoCTf8QAvD_BwE

İşe yarar mı yaramaz mı hiçbir fikrim yok

• dallass kullanıcısına yanıt
    LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİ

Sizin işiniz deveye hendek atlatmak misali hocam insanlara ne kadar doğru bilgi verirseniz verin sizi samsung paralı çalışanı bileceklerdir. Ips ekranlar ne kadar çöp leş desekte kendi bildiklerinden vazgeçmeyeceklerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nice örnekler vardır daha LG servisler bile bu durumu normal olarak karşılıyor. Nano cell isimi adı altında kontrast yoksunu cihazlari ederi etmeyecek fiyatlara satıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Efendy05

Sizin işiniz deveye hendek atlatmak misali hocam insanlara ne kadar doğru bilgi verirseniz verin sizi samsung paralı çalışanı bileceklerdir. Ips ekranlar ne kadar çöp leş desekte kendi bildiklerinden vazgeçmeyeceklerdir.
    Aslında işin içini bilen asıl çoğunluk, "kendilerine sataşılmaması" için sessiz kalıyor
    Keşke senin gibi düşüncesini aktaran forumdaşların sayısı artsa, ortada ne boş konuşan insanlar nede satıcılar kalır

• Konunun ismini biz aldık mutluyuz,
    Hayırlı olsun dilekleriniz harici lütfen başlığa tıklamayınız' gibi birşey mi yapmak lazım nedir bu anlamadım ki arkadaş,
    Abicim ben aldım, ekşi yanlarını ben de biliyorum, uzun dönem diye bir video ekledim almayı düşünenlere orda da söylüyorum,
    Ama bakin ben bu tv yi aldım ve kullanıyorum, memnun olduğum tarafları var olmadigim tarafları var bunu her yerde zaten söylüyorum,
    Daha ustelemenin ne manası var anlamıyorum ki,
    Ya bari bu başlığı rahat bırakın da kimin ne sorusu vs varsa gelsin sorsun etsin,
    Hayır çocuk da değilim, 39 yaşında evli barklı çocuk sahibi adamım,
    Sizlerden rica ediyorum, şu tutumu bir yana koyun ve alan almış hayırlı olsun deyip geçin,
    Teşekkür ederim

Ya karanlıkta akıllı kumanda mouse u hareket ettirince alttan siyah içinden bölüm bölüm beyazlıklar çıkıyor , bu normal mi ? Aydınlatabilir misiniz ekrandaki gibi oluyor bende de

• rtaskinlar kullanıcısına yanıt
    Üstadım sen benim kafamda kullanıyorsun tvyi ,lütfen onerdigin izleme ayarlarını paylaşır mısın benimle ? Bence de keyif alıyorum TV'den , aman üç saniye geç mi kanal açmış , yok siyah siyah değil mıymış , LED karartmis mi renkler solmuş mu , hicproblem değil. Çok güzel TV tesekkurler

• ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Ben tv'nin geldiği ayarlarıyla pek oynamadım, sadece sesi kendime göre ayarladım o da ben bira daha bas sesleri sevdiğim için hem eq'ı açtım hem de ses ayarını basa getirdim,
    Onun dışında parlaklık 100 kontrast 95 yada 100 zaten pek fark etmiyor,
    Led yerel karartmayı da en yüksekte kullanıyorum, çok rahatsız ederse aşırı karanlık filmde felan o zaman kapatıyorum
    True Motion da Kullanıcı 5'te kullanıyorum, bana göre diğerleri çok yapay yapıyor görüntüyü
    Bunun dışında özel birşey yok yaptığım

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Ya karanlıkta akıllı kumanda mouse u hareket ettirince alttan siyah içinden bölüm bölüm beyazlıklar çıkıyor , bu normal mi ? Aydınlatabilir misiniz ekrandaki gibi oluyor bende de
    Şu son sayfadaki yorunlara bak/ın
    Almayın şu çöp (ips) panelleri dedikçe bana kızıyorlar

Evet bu olay benimde canımı sıktı , resmen parsel parsel beyazlık çıkıyor alttan, beklentim daha yüksekti TV'den ama siyahlara çok takilmassan yeterli TV. Bunu azaltmanın yolu ,LED yerel karartmayi açmak mi ? Kapatmak mi ? Anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Merhabalar,
    Ben tv'nin geldiği ayarlarıyla pek oynamadım, sadece sesi kendime göre ayarladım o da ben bira daha bas sesleri sevdiğim için hem eq'ı açtım hem de ses ayarını basa getirdim,
    Onun dışında parlaklık 100 kontrast 95 yada 100 zaten pek fark etmiyor,
    Led yerel karartmayı da en yüksekte kullanıyorum, çok rahatsız ederse aşırı karanlık filmde felan o zaman kapatıyorum
    True Motion da Kullanıcı 5'te kullanıyorum, bana göre diğerleri çok yapay yapıyor görüntüyü
    Bunun dışında özel birşey yok yaptığım
    bende 50um7450 var Trumotion ayarını sizin gibi 5'inci kademede kullanıyorum en ideal ayar bu bencede, tamamen kapatınca aşırı titreme oluyor hazır ayarları açınca da yapaylık ve piksellenme oluyor hareketli sahnelerde.
    Görüntü modu "standart" kullanıyorum, sadece Trumotion da yukarda belirttiğimiz şekilde ayarladım, diğer bütün ayarlar sabit.

• nuada kullanıcısına yanıt
    Evet zaten bu motion olayına pembe dizi efekti diyorlarmış, ben onu bir ayarladım diğerleri se neredeyse aynı evet

• merhabalar,

TV bakiyorum ve ozellikle bu marka gozume guzel gozuktu. Kimisinde isik sizmasi olmus, kimisinde olmamis derken Tv almaktan sogudum resmen.

Ben Polonyada yasiyorum. 2400zl e LG-Philips in tvleri ve Samsung-sony nin dusuk modellerini alabiliyorum. Mediamarkt daki calisanalra sordugumda bu fiyat aralginda bu sorunun cogu markada olacagini soylediler.

Tv alma amacim: haber izlemek, cocuklara cizgi film acmak, Film izlemek

Haber ve cizgi film in onem %5 iken film izlemek benim icin zevk. Ben simdi oturup LOTR ve ya Transformers i Altyazi ile izlerken zevke keder mi verir bu cihaz?

alternatifleri nedir?
  • MikariN M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Bu konuya fikir vermesi açısından uzun dönem kullanımı diye video eklemiştim dilerseniz ona bakabilirsiniz,
    Bu durum kişiden kişiye değişiyor bana göre, orada detaylıca anlatmaya çalışmıştım

• CITAK7 kullanıcısına yanıt
    Tebrikler yani.bir İps paneli bırakıp, başka İps.panel almışsınız 😁 Uzak durun şu Mamocello tv lerden. Boyut önemli değilse 50Pus 7304 veya önemliyse 58 7304, 6 bine çıkarım derseniz, xf90 çıkamam dersenizde, Philipsin bu iki modeline bakın. Samsung fiyatlar düşene kadar önermiyorum.

• Arkadaşlar televizyonun 49 inch çok olanını geçen ay aldım. Almadan önce defalarca teknoloji marketlerde görüntüsünü inceledim, kafamdaki diğer modellerle görüntüsünü kıyasladım öyle aldım. Bu forumu da yazmasam da sürekli takip ediyorum. Televizyonun görüntüsünden ve genel olarak çok memnunum ancak çok rahatsız eden bir durum var:
    Karanlık sahnelerde, hele ki altazılı birşey izliyorsanız yukarıdan aşağıya inen bir sütun halinde bir ışık sızması olayı var. Sahnenin aydınlık kısımlarında aydınlık sütunlar oluşuyor. Bu söylediğim olayı yukarıda arkadaşlar fotoğrafla anlatmışlar. Beni çok rahatsız etmeye başladı bu olay. Bu tür sahneler kısa sürerse sineye çekiliyor ancak bu sahneler uzayınca asap bozuyor. Alacak olanlar bu duruma dikkat etsin ona göre alsınlar uyarayım.
    Onun dışında görüntü, hele ki netlik beni fazlasıyla tatmin ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: enenengin

XXXXXXXXXXXX

Uygulayan , bilgisi olan arkadaşlardan yardım isterim.

Bu tvye LOGİTECH'in X540 5+1 ses sistemini direk bağlayacak çıkış yok. Hangi aparat ile bağlasam sorunsuz ve senkron kaybı olmadan kullanabilirim.
    Bluetooth, wifi, optik yok. 2007 model 5+1 bu ses sistemi. Ki bilen çok iyi bilir.

Bu hoparlörden 3 adet erkek çıkışı var: Ön, arka ve bass olmak üzre. Bu 3 çıkışı tek Erkeğe de düşürebildim.
    Aşağıda sisteme ait kablolar mevcut.

fotoğraftaki bağlantıyı yaparsanız stereo olarak tüm kanallardan ses alabilirsiniz. Ben aynı şekilde logitech 5+1 ses sistemimle kullanmıştım eski tv'mde

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.