Şimdi Ara

LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
7
Favori
31.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tgezer

smart tv de çalışmaz o uygulama telefon tablet ve PC için abonelik . Sanırım cuma kampanyasından aldınız aboneliği

Alıntıları Göster
    Madem smart ta çalışmayacak o zaman neden uygulamasını koymuşlar ki markete?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

Madem smart ta çalışmayacak o zaman neden uygulamasını koymuşlar ki markete?

Alıntıları Göster
    Hayır aldığınız pakette yok smart desteği . Ona ilave para istiyorlar .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Hocam bu uygulama ücretli..Bein Connet tarayıcı üzerinden açar izlersin..Fakat sağolsun digitürkçüler uygulamayı smartvlerde ekstra ücret isyorkar..Bu samsung sony içinde geçerli...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sormak istediğim bir şey var
    Sm8600 de film izlerken özellikle karanlık sahnelerde altyazı çıktığında ekranda parlama oluyor. Bu durumu önleyebiliyor muyuz? Yada film izleyeceğimde yapmam gereken bir ayar var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar sormak istediğim bir şey var
    Sm8600 de film izlerken özellikle karanlık sahnelerde altyazı çıktığında ekranda parlama oluyor. Bu durumu önleyebiliyor muyuz? Yada film izleyeceğimde yapmam gereken bir ayar var mı?
    Hocam aynı sorun bende de var. LG' nin Nanocell farkı aslında kendi reklam videolarında da olduğu gibi aydınlatmayı lokcal yapması. Ama bunu eski nesil gibi yapıyor. Ben iade etmeyi düşünüyorum ama kurulum yapılmış tvlerin iadesi yasal olarak oluyor mu bilmiyorum, teknosa kabul etmiyoruz demiş sitesinde. Kabul etmezlerse tüketici haklarına gidince herşey lehimize. Ben sırf bu sebeple çok soğudum.
  • quote:

Arkadaşlar sormak istediğim bir şey var
    Hayda . Bu tv yi almak istiyordum bende bu sorun cok mu kötü gözüküyor hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Hayda . Bu tv yi almak istiyordum bende bu sorun cok mu kötü gözüküyor hocam ?

Alıntıları Göster
    Benim açımdan tv nin tek eksi yönü karanlık sahne performansı, özellikle altyazılı seyrediyorsan rahatsız ediyor bu durum
    Ama ben tv yi iade etmeyi düşünmüyorum. İade etsem şu an 4700₺ ye bu özelliklerde başka bir tv alamam

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Led Yerel karartma ayarı şu an hangi ayardaysa tersini yapın demiştim, ayrıca 100hz farkını gözünüz fark etti mi görsel olarak

• ssj kullanıcısına yanıt
    Işık sızması özellik değil hocam hatadır değişim yapılmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: CITAK7

Sürekli yanıp yanıp sönüyor filmin rekleri değişiyor resmen kranlığı geçtim aydınlıkta bile belli oluyor.Yarın servis çağıracağım kabul etmezlerse hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum

Hocam bu tv değiştire bildinizmi acaba

• Tatoarda T kullanıcısına yanıt
    Değiştirmiyorlar hocam yapacak tek opsiyon hakem heyetine başvurmak.Servis ışık sızması olabilir ben değişim raporu veremem diyor.Özellikle almayı düşünen arkadaşlarıma hiçbirşekilde tavsiye etmiyorum.Neden 5000 bin TL para ödeyip ayıplı ürünler kullanalım sokaktan toplamıyoruz sonuçta.Ben kesinlikle yasal haklarımı kullanacağım.Emsal olumlu birçok karar var ama malesef süreç biraz uzun oluyor.

• CITAK7 kullanıcısına yanıt
    Seninki çok kötü ama 3 ay sürer en fazla hakem heyeti başvur kesin kazanırsın e-devlet başvur sadece dikkat et nerden aldıysan orayı şikayet ediceksin para iadesi vs hepsi yazıyor dikkat et şikayet ederken yanlış yazma sakın
    LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİ
    Buda benimkisi binada normal dediler ama benimkinde takılma vardı oyüZden değişti geçmiş olsun hakkını ara bırakma şakın sıkma canını
    LG 55SM8200 Nanocell 12 Bölüm Video İnceleme - YENİ VİDEO EKLENDİ

Çok teşekkür ederim hocam seninkinde de belirgin şekilde ışık sızmaları mevcut ve şu görüntü hiçbir tv nin normal görüntüsü olamaz mahkeme heyetide buna kanaat getirecektir diye umuyorum

• Size Lg servis sitelerinin birisinde okuduğum bir metini paylaşmak istiyorum.

LG TELEVİZYONDA IŞIK SIZMASI
    Bu arıza tipine konu olan ışık sızması işlemi toplumda genel olarak cihazın panel ile kasa bağlantı noktalarından görüntüyü sağlayan parçalardan gelen ışığın dışarıya sızması olarak meydana gelen bir sorun olarak düşünülse de aslında bu sorun tamamı ile ekran/panel arızası nedeniyle meydana gelmektedir. Yani LG televizyonda ışık sızması durumu genel olarak siyah fonda ve özellikle de film izlerken, ekranın belirli noktalarından beyaz veya daha farklı bir renkte ışık sızmasının meydana gelmesi durumdur. Seyir keyfini önemli oranda sekteye uğratan bu sorunun mutlaka ciddiye alınması ve çözümü için gerekli işlemlerin uygulanması gerekir.

Hocam Lg tv hepsi bu şekilde. Normali nasıl oluyor bilemediğim için bir şey diyemiyorum. Elinde sağlam 8000 serisi olan bir arkadaş ekran resmi paylaşırsa ona göre değerlendirme yapabiliyoruz sanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

Led Yerel karartma ayarı şu an hangi ayardaysa tersini yapın demiştim, ayrıca 100hz farkını gözünüz fark etti mi görsel olarak
    O zamandan bu yana film izlemediğim için deneyemedim daha.
    100 hz farkını yanda 50 hz bir tv olursa anlarım sanırım.Ama şu kadarını söyliyim 50hz tv lerde maç yayınlarında sıkıntı çıkıyor,top arkasında iz bırakıyor,akan altyazılarda titreme olur falan diye yorumlar okumuştum.Ben bu tv de böyle durumlarla hiç karşılaşmadım.
  • ssj kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün tvler böyle değil çünkü soruyorum LG servisine bütün tvler böylemi hayır diyor ozaman bu bir hata deyince ağızlarını bıçak açmıyor iade yapılması şart yapmıyorsa hakem heyeti

• CITAK7 kullanıcısına yanıt
    kesinlikle

• 55sm8200 sahibyim hem netfilx hem digiturk hem ps4 için kullanıyorum ve çok keyif alıyorum. Sizin dedikleriniz benim ya gözüme batmadı ya da dikkatimden kaçtı çünkü hem 10 yıl bunalrı satmış biri olarak hem de tv ile çok zaman geçiren biri olarak bunlardan iyi anladığımı düşünüyorum. Akşam yazarım cevabı
  • unsal1903 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın ne güzel sorunsuz bizde böyle düşünmüştük ama olmadı

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.