Şimdi Ara

LG 55SJ 850V genel paylaşım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
8
Favori
10.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kontrast harici sony modeli bir tık daha iyi özellikle parlaklık olarak ama sizin önceliğinizi göz önünde bulundurursak sony den uzak durun derim işletim sistemi kanser edebilir :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Tam olarak sorun nedir Sony tv lerde? Misal internetten film izlemek istiyorum ya da vb is yapacagim, nasil bir problemle karsi karsiya kalirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • silveraction kullanıcısına yanıt
    filmi hiç hesaba katmasanız bile saçma sapan sorunlarla karşılaşabilirsiniz sony tv modelleri konusunu okursanız bir çok çeşidi mevcut :) artı ağır çalışıyor webosa göre birde hangi markayı alırsanız alın tv den öyle bilgisayardaki gibi her siteyi açıp rahatça izleyemezsiniz illaki problem çıkıyor..ben olsam ucuz olanı alır kalan parayla ufak bir htpc kasa toplardım
    Yorumunuz icin tesekkurler. Ben Ingilizce ogretmeniyim ve aslinda tv alma amacim evde ozel ders verirken interaktif uygulamalardan yararlanmak. Yoksa inanin 10 yildir tv izlemiyorum ama malum cag degisti ve evde ders verirken Ingilizce icerikleri sarki,film,dizi,oyunlar...kullanmam gerekiyor. Bu yuzden bnm onceligim smart uygulamasi. Hakli olarak diyebilirsiniz ki madem tv izlemeyeceksin neden bu kadar para veriyorsun. Almisken bir kere alayim yillarca gitsin istiyorum. Hatta gonlum philips deydi arka isigi icin ama onu da tavsiye etmediler,tarayicisi berbatmis. Lg nin bu nano ekrani cok hosuma gitti ama cok pahali . O yuzden sizin fikirleriniz bnm icin onemli

hocam bu tv ye ne kadar ödeyeceksiniz ona öre yorum yapayım
    5.300 un altinda lg 850v bulamadim. Sony dersen onu da 5,400 en son buldum

hocam sakın sakın bu tv lere bu fiyatları vermeyin ben ucuza buldunuz sandım bunlar ips panel kontrast düşük siyahlar kötü parlaklık az..çok daha performanslı olan va panel modeller alınabiliyor bu fiyatlara sizin kafanızda ayırdığınız bütçe nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekatmer

Bende aranıza katıldım.

55LA860V modelini almıstım BANDING sorunu sebebi ile LG ve Media Mart ı mahkemeye vermiştim sonculandı AYIPLI ÜRÜN ve para iadesi çıktı.

Yani 4 yıl kullandım paramı iade aldım.

Bu hafta gittim MM den 55SJ850V modelini aldım Cumartesi LG servisi eskiyi alıp yeniyi kuracak

Ancak şunu belirtelim , bu resimlerdeki durum %100 ayıplı mal ve sorunlu üründür.

Benim TV de böyle bişey çıksın direk kafalarında paralarım, hiç dert etmem yine dava açarım.

Böyle bir ışık sızması %100 AYIPLI MALDIR kabul edilmez.

Dostum bu ürünün değişimini iste LG merkez ile görüş değiştirmezlersede ve mahkemeye...

Bu nedir yaaaa

Bu durumun başka kimsede olmadıgını anlıyorum zira genel yorumlarda bundan kimse bahsetmemiş, böyle bir görütünün es geçilme şansı yok zaten.

Alıntıları Göster
    Kurulum yapıldı

Mağazada özellikle sormama rağmen BANDİNG yok dediler ancak benim aldığım tv den sonra onlarca seri çıkmasına rağmen üretim kaynaklı bu ayıp durumu devam ediyor.

Yani yeni aldığım TV de BANDING var iade isteyeceğim kabul edilmez ise tekrar mahkeme süreci başlattıracağım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ekatmer E kullanıcısına yanıt
    Hocam tv den memnun musunuz? Deneyimlerinizi aktarir misiniz?

• Ben bu tv yi alan olarak yorumda bulunayım.. Işık sızması varmı yokmu ben anlayamadım. Siyah ekranda beyaz görüntü seni rahatsız edebilir oda alışıncaya kadar. Sinema modunda yüksek kalitede film izlemek çok keyifli sinema tadı veriyor. Seside gayet yeterli detay veriyor. İnternet kullanımı çok hızlı laptobumun iki katı hızında.Youtube , digitürkplay , Nefliks , tivibugo ,Puhutv yüklü geliyor. Puhu tvden dizi izlemek gayet keyifli.LG uygulama mağazası sınırlı indirme yapabiliyorsun dosya boyutları yüksek değil cihazın hafızası yüklü uygulamalardan sonra 550 mb boş yer var. İnternettende film dizi izledim . Bazen flash desteği yok diyor ama yinede gösteriyor. Yetersiz bellek sorunu LG lerde oluyor ama ben henüz bu tvde karşılaşmadım.Çok iyi görüntü aramadak yorulup akışına bıraktım. Bir iki şeyi kapatında görüntü kalitesi gayet güzel oldu. Hareketli sahnelerde kaymalar vardı. Düzeldi yada gözüm alıştı.Alınabilirmi bu tv alınabilir evet.

• 5000 tlye yeni aldım. Webos hızı çok iyi. Görüntüler akıyor resmen gerçekten iyi bir tv olmuş. Yeni modellerde 100hz olanlar 6500 tlden başlayınca buna yöneldim. Internet performansı da iyi takılma yaşanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi consinertia -- 4 Ağustos 2018; 22:37:40 >
  • consinertia C kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam, nereden aldiniz?

• şuan hangi yazılım var üstünde ? firmware kaç ?

• sağolun yukko.com dan aldım. maximuma 75 TL puan veriyor.

servis de ertesi gün geldi kurdu. Çok memnunuz sesi de 40w olduğu için film izlemek çok keyifli hale geldi.

En son yazılımı kurdum dedi servis ama kaç bakmadım açıkçası.
  • Arkadaşlar bende bu tv’yi almak istiyorum. Nu8000 le arasında kaldım. Film maç izlerim. Iptv de önemli bi husus. Tavsiyeleriniz var mı ?

• Samsung forumuni takip ediyorum devamli problemle karsilasiyorum. Eylule kadar tv alacagim bakalim nolcak

• riveryilmaz kullanıcısına yanıt
    ben de almadan önce bakmıştım. dts diye bir çözümleme samsungda yokmuş. internetten film falan izlerken sorun yaşamamak için bu tvyi aldım.
    dolar euro uçtu zam gelebilir stoklar eridikten sonra.
  • Haklisiniz ama hemen o parayi da cikarmak kolay degil benim icin. Ben Ingilizce ogretmeniyim ve ozel derste ogrencilerim icin smart ozelligi 1. Planda bnm icin. Kime sorduysam webos en iyi dediler yoksa aklimda sony xf 85 var ama sony yi onermediler web ozellikleri acisindan

evet webos gerçekten çok kullanışlı bir sistem. Peşin fiyatına 5 taksit yaptırdım ben de. aylık 1.000 tl.

alacaklara öneririrm.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.