Şimdi Ara

LG 55EG920V Oled 4k Kampanya ve İndirim için Bilgilendirme Forumu (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.370
Cevap
28
Favori
67.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    9 altına inmez indirim olsa bile. O yuzden hepsi buradadan almanızı öneriririm hem açılmış kutu falan da yollamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ha bir de curvedlar daha iyi bence. İzlemesi daha keyifli oluyo. Zaten en iyi sinema formatı olan imaxda da perde curved.
  • Bende bir OLED Kullanıcısı olarak bu tv,ye bu para verilmez 60 inç olsa okey lakin 55 onca para vermeyin arkadaşlar bekleyin,gerek yok bu panel tr,piyasasında çok pahalı oled yaygınlaşsın hele aceleye gerek yok,sen dicenki sen neden oled kullanıyon ben tuz parasına aldım ama asla 55 ekran bir tv,ye ne 5000 tl ne üstü rakam veririm sonuçta atom parçalamıyorsun tv,ile
  • peki 920 ile arasinda 1750 tl fark var su anda ve yilbasi diye baska bi kampanyada olamaz gibime geliyor. ozaman ben bu tv yi alayimmi sizce? c6v yi. gonlum 920v den yana cunku seneye rgb oled falan diyorlar o dahada dehset olur ozaman ona ziplarim an azindan nerdeyse 2000 liram gitmez bosuna :)

Alper arkadas aylar once c6v yi 8400 e almis ve simdi yilbasi kampanyasi diye bile 9000 sadece surda 1 hafta kaldi yil sonuna. bunun daha e6v g6v leri var onlar nasildir acaba? Ama resmen araba parasi onlar hele 65 70 inc olursa ev yaptirma parasi :)
  • kalafatx K kullanıcısına yanıt
    920 alcaksan da 2016 haziran uretimi falan al yoksa teshir ya da iade olma ihtimali çok yuksek. Zaten pek de kalmadı. 7200 veren 9 da verir. Ben olsam yenisini alırdım.

• mini izdirabini ya :(((((((
    kampanya bitmis abi bu nasil sanssizliktir ya. 11 oldu televizyon yine :(
    Hocam aylar önce falan değil, olsa olsa 1 ay olmuştur alper alalı.

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    3 aralıkta aldım şu anda lg bayileri 10 bin tl ye satıyor yanında soundbar hediyesi ile
  • http://shiftdelete.net/oled-tv-icin-yanlis-zaman-mi-75044

Samsung oled tvlerin henüz tam istenen seviyeye ulaşmadığını sorunların oldugunu açıklamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 23 Aralık 2016; 9:41:02 >
  • Kişisel düşüncem led tvlerin çok daha fazla soruna sahip oldukları.

• neyse artik acele ise seytan karisir olmasin. Baktim vestel surmus piyasaya oledleri. heralde dusus olacak artik. Vestel sonucta kendi uretmiyor bu oledleri acaba vestel mi nasildir halbuki hic sicak bakmiyorum ama...
  • Vestel oled tvler resmi sitesinde bile yok nerde satışa sunulmus merak ettim.

• valla nette dolanirken denk geldi. hatta fiyatta gordum 11000 tl gibiydi. ama ilgilenmedigim icin dikkat etmedim. Simdi siz soruncada bulamadim :) ben c6v nin derdindeyim :( aldim 9 a sonra iste oluruz diye kargoya sakatlik olmasin dedim iptal ettim yarina alirim veya baska biyerden daha cikarmi diye oda elimde patlati :( nasip degilmis napalim ...
  • sonunda yine dustu 9 a aldim yoksa bunun 8 falan olacagi yok :)
  • Nereden aldınız? Fiyat nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalafatx

sonunda yine dustu 9 a aldim yoksa bunun 8 falan olacagi yok :)

Hangi modeli nerden aldiniz? Paylasirsaniz sevinirim
  • Arkadaşlar nerdeyse 6 aydır kullanıyorum 960 v moderlini tamam görenler hayran kalıyorlar netlik çok iyi falan diyorlar ama inanın ki hala tv piyasasında 5000 üzerini hakeden bir teknoloji yok...beklentiniz çok olursa hayal kırıklığı yaşarsınız...4k yayınlar gelmediği sürece bu tvlerden keyif almak mümkün değil hele kanal geçişleri beni deli ediyor çok yavaş nedeni 1080 p görütüden diğerine geçiş olduğu için demek 4k yayınlar olsa 1 dk bekleyicek...diğer sinir bozucu özellik videolarda flash desteği yok uyarısı ,yurt dışı forumları okuyorum görüntü kalitesi güncellemeyle düzeldi falan ama bizim ülkemizde bu güncellemeler yok...ben derim ki panasonic plazmalar hala en iyisi,ulaşabiliyorsanız sharp modellerine bakın birde
  • 55c6v hepsiburada dan 9 tl ye aldim. dun kargo yapilmasi lazimdi hala haber yok. Yilbasina gelmis olur insallah :)
    Yakın bir zamanda indirim mi oldu? Siteye baktığımda hala 12 bin görünüyor?
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.