Şimdi Ara

LG 50PM6800 Full HD Plazma Tv (3D-Smart Tv) + 2 Adet Gözlük HEDİYE 1900 TL İstanbul ücretsiz Kargo (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
16.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevis menüsünden ne kadar kullanıldığına bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedealer

quote:

Orijinalden alıntı: code7

Bugün itibari ile stoğumuza 5 adet LG 50PM6800 Full HD Plazma Tv gelmiştir.

Kampanyamızdan vazgeçmiyoruz ve 1900 TL İstanbul içi ücretsiz kargo ile satışa sunuyoruz.

LG 50PM6800 Full HD Plazma Tv (3D-Smart Tv) + 2 Adet Gözlük HEDİYE

hocam sıcak bir fırsat degil neden dersen

http://www.webdensiparis.com/urun/lg-50pm6800-127-ekran-full-hd-plazma-televizyon-2-adet-3d-gozluk--lg-turkiye-garantili-_1004137.aspx?CatId=6607&ref=akakce&v=1.21.2

lg tr garantili 2 gözluklusu 1.850 tl

6taksitle sizinki ile aynı fiyat.

Şimdi sizden alsak peşin alsak 50 tl fazla vercez birde ist dişina kargo ucretide 100tl vercez birde gözluk kafadan tv 2100 civarina gelecek.Yanlısmıyım

Öncelikle bizim sattığımız üründe LG Türkiye Garantili belirtmek isterim
    verdiğiniz likteki sağ kösede duran 35 TL kargo ücretini görmediniz galiba
    1850+35=1885 TL yapar..ama kargo ücreti her yer içinmi geçerli bilmiyorum
    Bizim ürünümüzdede 2 adet 3 D gözlük hediyedir başlıkta gördüğünüz gibi..
    İstanbul dışı kargo ücretimiz 100 TL değil 60 TL dir..ama gönderecegimiz ile görede kargodada indirim yapabiliriz...
    Ürün Stoğumuza girdiği için kampanyamızı tekrarlamak istedik..

İyi günler...

• Anladım genede 1885 alınacak ürün ist dısı 1960 75tl fark var.Sıcak degil gibi geldi bana.Hayirli satişlar.(gözluk tartısması vardida sizde yok sandım görmemişim)
  • PLAZMA zevk işidir. Kimine göre renkler soluk gelir LED LCD'lere göre ama kimisine göre de LED LCD'lerdeki o parlak kontrast ve Vivid renkler yanında Plazma'ların renkleri doğal gelir.

Ancak şöyle bir gerçek var ki, aynı özellikli LED LCD'ler Plazmalara nazaran çok daha pahalı olmakta.

Elektrik sarfiyatına gelirsekte, yeni nesil plazmalarda öyle bariz bir fark yok ortada. 40 inç LED ile 50 inç plazma farketse farketse aylık en fazla 5-8 TL farkeder belkide.

O yüzden en iyisi insanların TV'leri mağazalarda görüp, deneyerek almasıdır.

BAŞLIKTAKİ ÜRÜNE GELECEK OLURSAK; Bu fiyata, bu boyutta ve bu özelliklerde muadil bir LED LCD alma gibi bir imkan olmadığından kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir fırsattır. Renkler LED LCD'lerden sonra soluk görünse de daha doğaldır ve o solukluğu zaten LED LCD TV'lerle yanyana durduğunda farkedersiniz. Evde karşınızda iken anlamazsınız bile. Ayrıca Plazmaların, SD kanalları gösterme performansı, tarama (Hz) ve yenileme hızları (ms) gibi üstünlükleri de mevcut. Yanında da 2 adet aktif gözlük ile düşünürsek bu fiyat bence çok iyi ve kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 3 Ağustos 2012; 18:34:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orijinalden alıntı: esmir

Ayrica bir de Elektrik faturasindan bir caps rica edecem

Lan 17'lik velet, senin kendi evindeki elektrik faturandan, babanın ödediği paradan, annenin harcadığı elektrikten haberin var mı ki burada ahkam kesiyorsun. Ben 2 yıldır 50 inç plazma kullanıyorum, evimde nerelerde ne kadar elektrik harcandığını biliyorum ve elektrik faturamın uçtuğu falan yok.

Öyle seni adamdan sayıp caps falan atacak adam da yok (caps neyse tövbe tövbe resmini çek dese, ergen terminolojisi işte).

bu forumda öyle lan lı veletli tabirlerle insanların anasının babasının kullandığı elektriğin hesabını soran ne idüğü belirsiz saygısız terbiyesz zibidilerin bulunması gerçekten utanç verici. insan gibi ' Ayrica bir de Elektrik faturasindan bir caps rica edecem' denmiş caps atarsın atmazsın kimse karışmaz. ama bir cevap yazılacaksa insan gibi yazılmalı bence. karşındakinin bir insan olduğunu göz önüne almalısın en azından. terbiyesizliğin edebsizliğin hadsizliğin hiç lüzumu yok tabiki. ki zaten bu bayağı ve seviyesiz mesajınla sen bizzat kendin ' lan 17' lik velet ' sıfatını sırtına alıyorsun. el edeb yahu.
    kaldı ki adam senin ananın ya da babanın ya da amcanın kullandığı elektrikten bahsetmemiş. sen neden katıyorsun bunları. el iman el edeb.

ŞİKAYET

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-25 -- 9 Ağustos 2012; 23:56:30 >

• bugun darty batıkent mağazasında bu tvyi 1799 a gördüm gözlük dahil mi bilmiyorum eğer dahilse iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: _passenger_

bugun darty batıkent mağazasında bu tvyi 1799 a gördüm gözlük dahil mi bilmiyorum eğer dahilse iyi fiyat

teknosa 1599a satıyordu,şimdi 2300küsür yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: berquay

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

quote:

quote:

quote:

SD yayın tekerlemesi de bazılarının klavyelerine yapıştı da kaldı.
    Nerdeyse tüm kanalların HD yayın geçtiği şu devirde hala SD yayın kelimesi yazabilenler de var.
    Amerika gibi elektriğin çok daha ucuz olduğu devletlerin eyaletlerinde bile 42" den büyük Plazma satışları yasaklandığı bir devirde hem de...

Merak ediyorum da, evde aydınlatma olarak ne kullanıyorsun? Ben plazma kullanıyorum televizyon olarak, ecosaver modda. O fiyata LCD alamazdım, bu kalitede başka televizyon bulamazdım diye 950 liraya 100 hz panasonic plazma aldım.

20 metrekare salon için 5' li E14 duy ve her biri 25 wattlık klasik ampül
    12 metrekare çocuk odasında 25 aatlık simit flörosan
    8 metrekare çalışma odası için 40 waatlık klasik ampül
    10 metrekare yatak odası için 6' lı E14 duylu ve ledli kumandalı avize.
    Antre için 20 wattlık tasarruflu ampül
    Mutfak için 40 wattlık klasik ampulü
    Banyo için 25 wattlık tasarruflu ampulü
    Tuvalet için 20 wattlık tasarruf ampulü
    Büyük balkon için 20 wattlık klasik ampül
    Küçük balkon ışığı iptal

Geçen ay elektrik faturası 90TL ondan önceki ay 71TL geldi. Ortalam 85TL fatura geliyor ve akıllı sayaç 3' lü tarife.

Hocam sen bildiğin carrefoursa'dan aldığın HDD'nin kârını her ay elektrik faturasına iade ediyomuşsun

Sana tavsiye, yeri değil ama, al bunlardan, dene, kurtul lamba parasından.

http://www.aliexpress.com/product-fm/560999821-28-pcs-3528-LED-White-warm-white-Light-Bulb-1-5W-220V-AC-E27-B22-E14-wholesalers.html

Homojen ışık vermiyorlar.

Daylight al

Konu farklı bir yöne taşınıyor.Fakat bu ışık olayı ilgimi çekti. Benimde evde en göze çarpan yer 40metrekare bir salon var orada da 12 adet tasarruflu 20 wattlık ampül var.

Bu aliexpress'tekiler işçilikten mi kaybediyor homojen ışık konusunda?

• arkadaşlar ag-s350 lg 2012 3d plazma için gözlükler 100 tl sıfır açılmamış kutusunda 10 tane idi 8 tane var şu an alMak isteyen arkadaşlardan pm den mesaj atsınlar gözlükler sıfır açılmamış dediğim gibi sahte çakma 2.el değildir kesinlikle güvenebilirsiniz bana lg de çalışan bi arkadaşımdan düğün hediyesi geldi bnde 2 tanesi kendime ayırdım diğer 8 tanesi fazla olduğu için satıyorum teknosa da 200 tl webdensipariş te 180 tl bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

quote:

bugun darty batıkent mağazasında bu tvyi 1799 a gördüm gözlük dahil mi bilmiyorum eğer dahilse iyi fiyat

teknosa 1599a satıyordu,şimdi 2300küsür yapmışlar

bugün itibariyle 1879 tl gözlük yok gözlüklü olan 2379 ben 12 gün önce teknosa internetten aldım 1599 tl peşin verdim tv 2 günde elime ulaştı servis geldi duvara monte ettirdim ben görüntüyü çok beğendim 3 d olayıda ii ama gece izleyebiliyorum benim camdan yansıma yapıyor hd görüntüsü gayet iyi kanald sd yayın çok kötü ama astradaki 3d film ve belgeseller harika ben 2007 den beri plazma kullanıyorum lcd ve ledlerde sanki ekran solukmuş gibi geliyor o yüzdenplazma aldım memnunum 5 gün izleyebildim tv yi şimdi tatildeyim yanlız 127 ekran yazmasına rağmen 116 cm birde d smart modül okurmu bu tv şu anada deneme imkanım yk deneyenlerden fikir alabilirmiyim tşk ederim

• Bu tv bazı yorumlarda 116cm yani 46'' diye geçiyor. Lg ve tüm teknosa darty vb satıcılar tv yi 50'' yani 127cm olarak satıyor. Kullanan arkadaşlar aydınlatabilirler mi acaba bu tv gerçekte kaç ekran?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aisl

Bu tv bazı yorumlarda 116cm yani 46'' diye geçiyor. Lg ve tüm teknosa darty vb satıcılar tv yi 50'' yani 127cm olarak satıyor. Kullanan arkadaşlar aydınlatabilirler mi acaba bu tv gerçekte kaç ekran?

50 inç yazıp kutu içinden 46 inç tv çıkacağını sanmıyorum.bizdeki kutular kapalı olmasa ben ölçerdim ama kutular tamamen kapalı..kullanan varsa ölçümü yaparken resim çekerse ve burda paylaşırsa kesin bilgiye sahip olur herkes
  • ben özellikle ölçtüm 116 cm kutunun üstünde 127 cm yazıyor ama bir arkadaşta 50 pz 250 var oda 127 cm ama kasa farkı var bunda kasa gri ve alt tarafı yok diğerinde kasayla birlikte 127 cm oluyor bizde 116 cm de duruyor bu biraz canımı sıkıyor
  • Olcen arkadas 116 cmyi muhtemel yatay olcmustur capraz olcerse ekranin 127 cm oldugunu gorecektir .
    Yani tv 127 cm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Olcen arkadas 116 cmyi muhtemel yatay olcmustur capraz olcerse ekranin 127 cm oldugunu gorecektir .
    Yani tv 127 cm

Evet arkadaşlar.Ölçüler çapraz görünen max alana göre verilir.En-Boy olarak değil!. Merak etmeyin 127 cm:) Ben de aldım şuan sadece HDMI dan oyun oynayıp ve video seyrettim beklediğimden daha güzel çıktı diyebilirim.Eşim soluk olduğundan plazmalara karşıydı ama çok beğendi."canlı" mod seçince led gibi oldukça parlıyor zaten ama "standard" kullanmak gerekiyormuş burn-in den dolayı ilk 200 saat."Standard" veya "sinema" bence daha iyi oluyor.Yerini direkt güneş gören bir yer seçmezseniz gündüz de yansıma sıkıntısı çok yok. Ama 1 tane ölü piksel çıktı.Rahatsızlık vermedi bana sanki mavi gibi.Ekran kırmızı ve sarı yapılınca belli oldu.Siyah ve beyaz iken göremedim.LG aradım aynı alanda 3, farklı yerlerde toplam 5 olursa değişim oluyormuş.Teknik arkadaş çok övmüştü hiç kusurlu lg çıkmıyor vs gibi ama oldu.Bur-in için de korkmayın hiç görmedim şimdiye kadar dedi ama bakalım!Neyse bence buna da şükür.Çünkü LED lerin daha çok sorun çıkarma ihtimalleri var bence.(ışık sızma,ölü piksel,bulutlanma gibi) DİGİTÜRK bağlanınca SD ve HD kanal ve 3D yorumlarımı da yazarım inşallah.Sonuç olarak şimdilik öneririm.LED büyük ekran bu fiyata imkansız şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz_kurt

quote:

Olcen arkadas 116 cmyi muhtemel yatay olcmustur capraz olcerse ekranin 127 cm oldugunu gorecektir .
    Yani tv 127 cm

Evet arkadaşlar.Ölçüler çapraz görünen max alana göre verilir.En-Boy olarak değil!. Merak etmeyin 127 cm:) Ben de aldım şuan sadece HDMI dan oyun oynayıp ve video seyrettim beklediğimden daha güzel çıktı diyebilirim.Eşim soluk olduğundan plazmalara karşıydı ama çok beğendi."canlı" mod seçince led gibi oldukça parlıyor zaten ama "standard" kullanmak gerekiyormuş burn-in den dolayı ilk 200 saat."Standard" veya "sinema" bence daha iyi oluyor.Yerini direkt güneş gören bir yer seçmezseniz gündüz de yansıma sıkıntısı çok yok. Ama 1 tane ölü piksel çıktı.Rahatsızlık vermedi bana sanki mavi gibi.Ekran kırmızı ve sarı yapılınca belli oldu.Siyah ve beyaz iken göremedim.LG aradım aynı alanda 3, farklı yerlerde toplam 5 olursa değişim oluyormuş.Teknik arkadaş çok övmüştü hiç kusurlu lg çıkmıyor vs gibi ama oldu.Bur-in için de korkmayın hiç görmedim şimdiye kadar dedi ama bakalım!Neyse bence buna da şükür.Çünkü LED lerin daha çok sorun çıkarma ihtimalleri var bence.(ışık sızma,ölü piksel,bulutlanma gibi) DİGİTÜRK bağlanınca SD ve HD kanal ve 3D yorumlarımı da yazarım inşallah.Sonuç olarak şimdilik öneririm.LED büyük ekran bu fiyata imkansız şimdilik.

bikaç yerde 116 cm görünce şüpelendim bende ama yatay ölçüm yapmış olabileceklerini hiç düşünmemiştim doğrusu :) Neyse ebatından emin olduk teşekkürler.

arkadaşlar bir sorum daha olacak, almadan önce emin olmak istiyorumda. TV de korkunç bir parlama yansıma durumu var anladığım kadarıyla. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar 50'' abetında bu 50pm6800 e alternatif tv önerebilirler mi acaba? (yaklaşık bu fiyatlarda) Mesela 50PZ250 var samsung 50C7000 FHD var.. acaba bunlarda nasıldır bu yansıma durumu? Benim tv yi koyacağım yer karşıdan soldan sağdan heryerden ışık ve güneşalıyor, dolayısıyla bu tv bana biraz sıkıntı olacak gibi sanki..

• Aslinda yansima durumu biraz odaklanmayla alakali yansimayi kafaniza takmayin eger yayina odaklanirsaniz yansimayi gormezsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tumxrp

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

SD yayın tekerlemesi de bazılarının klavyelerine yapıştı da kaldı.
    Nerdeyse tüm kanalların HD yayın geçtiği şu devirde hala SD yayın kelimesi yazabilenler de var.
    Amerika gibi elektriğin çok daha ucuz olduğu devletlerin eyaletlerinde bile 42" den büyük Plazma satışları yasaklandığı bir devirde hem de...

Merak ediyorum da, evde aydınlatma olarak ne kullanıyorsun? Ben plazma kullanıyorum televizyon olarak, ecosaver modda. O fiyata LCD alamazdım, bu kalitede başka televizyon bulamazdım diye 950 liraya 100 hz panasonic plazma aldım.

20 metrekare salon için 5' li E14 duy ve her biri 25 wattlık klasik ampül
    12 metrekare çocuk odasında 25 aatlık simit flörosan
    8 metrekare çalışma odası için 40 waatlık klasik ampül
    10 metrekare yatak odası için 6' lı E14 duylu ve ledli kumandalı avize.
    Antre için 20 wattlık tasarruflu ampül
    Mutfak için 40 wattlık klasik ampulü
    Banyo için 25 wattlık tasarruflu ampulü
    Tuvalet için 20 wattlık tasarruf ampulü
    Büyük balkon için 20 wattlık klasik ampül
    Küçük balkon ışığı iptal

Geçen ay elektrik faturası 90TL ondan önceki ay 71TL geldi. Ortalam 85TL fatura geliyor ve akıllı sayaç 3' lü tarife.

Hocam sen bildiğin carrefoursa'dan aldığın HDD'nin kârını her ay elektrik faturasına iade ediyomuşsun

Sana tavsiye, yeri değil ama, al bunlardan, dene, kurtul lamba parasından.

http://www.aliexpress.com/product-fm/560999821-28-pcs-3528-LED-White-warm-white-Light-Bulb-1-5W-220V-AC-E27-B22-E14-wholesalers.html

Homojen ışık vermiyorlar.

Daylight al

Konu farklı bir yöne taşınıyor.Fakat bu ışık olayı ilgimi çekti. Benimde evde en göze çarpan yer 40metrekare bir salon var orada da 12 adet tasarruflu 20 wattlık ampül var.

Bu aliexpress'tekiler işçilikten mi kaybediyor homojen ışık konusunda?

Ufak bir hesap: 12*20=240w saat yani neredeyse 4 saatte 1 kw enerji.
    Günde ortalama 6-11 arası 5 saat yaktınız lambaları diyelim, hadi azaltalım günde 1 kw(4 saat çeksin.
    Günde 30 krş kadar elektrik harcar vergilerle. Yılda 365*0.3=110 TL eder.

Aynı ışığı ledde 16*2=32w saat ile alırsınız kabaca. Senede 47 kw eder, 14-15 lira. Kalan para da size led ampul parası.
    İyileri aliexpress'te 4-5 dolar. 1 senede amorti eder ve dandik philipsler gibi 1-2 senede bozulmaz, 50 bin saat ömürü var. Günde 5 saat kullansan 5 seneden fazla.

Homojenlik konusunda işçilik değil de, ufo ve normal ısıtıcılar arasındaki fark gibi, led odak alarak aydınlatıyor, ampul çevreyi aydınlatıyor. Ama değişik led ampuller var, onlarda daha çok led ile çevreyide aydınlatıyor ama lümen değerleri ampullere göre çok düşük(yarı yarıya watt düştükçe 5 hatta 10 da biri neredeyse), watt olarak enerji harcamasını 10da 1e kadar düşüyor.

Yani sorunuzun cevabı, işçilik değil :)

Ancak salonunuz çok geniş ve iyice aydınlatmak istiyorsanız 2-3 dolarlık 38 ledli 2w ampuller yerine 5-6 dolarlık corn light denilen mısır koçanı şeklindeki 5-7w ampuller daha iyi olur. Ben loş ışığı sevdiğim için salonumda 4*2w led ve 2*25w sarı ışık kullanıyorum. Eskiden 4*60w ve 2*25w sarı ışık vardı, %20-25 aydınlık kaybu oldu.

• quote:

Aslinda yansima durumu biraz odaklanmayla alakali yansimayi kafaniza takmayin eger yayina odaklanirsaniz yansimayi gormezsiniz

bu tavsiye biraz, şener şen' in hababam sınıfındaki 'soğuğu kafanızdan silin soğuk diye birşey yoktur, bakın ben üşümüyorum niye? çünkü kung fu tekniğiyle soğuğu kafamdan sildim ' gibi olmuş. ama denenebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-25

quote:

Aslinda yansima durumu biraz odaklanmayla alakali yansimayi kafaniza takmayin eger yayina odaklanirsaniz yansimayi gormezsiniz

bu tavsiye biraz, şener şen' in hababam sınıfındaki 'soğuğu kafanızdan silin soğuk diye birşey yoktur, bakın ben üşümüyorum niye? çünkü kung fu tekniğiyle soğuğu kafamdan sildim ' gibi olmuş. ama denenebilir

İyiydi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.