Şimdi Ara

LG 50PM6800 FULL HD 3D PLAZMA TV 4 ADET GÖZLÜK HDMI KABLO VE SİHİRLİ KUMANDA HEDİYELİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
29.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fiyat / performans durumu gerçekten iyi gibi. normalde plazma tvlerin güç tüketimi yüksektir, kullanan arkadaşlar tvnin watt olarak ne kadar wattla çalıştığını söyleyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

fiyat / performans durumu gerçekten iyi gibi. normalde plazma tvlerin güç tüketimi yüksektir, kullanan arkadaşlar tvnin watt olarak ne kadar wattla çalıştığını söyleyebilir mi?

Yine ben

Ortalama 130 watt tüketimi var.
    Ekran beyaz olduğunda tüketim artarken siyaha yakın renkerde tüketim düşer.

3D açık ve parlak görüntülerde tüketim tavan yapar.
  • Kardeşim sendeki tv lg pm 6800 sanırım abi görüntüler nasıl tv de. ben dün media markete gittim hd bi kanal vardı çokda güzel göstermiyorda. acaba ayarlanıyomu görüntü bide sd yayınlarda güzelmi görüntü bilgi verirsen sevinirim :)
  • GÖRÜNTÜ NASIL LED LE ÇOK BÜYÜK BİR FARK VARMI GÖRÜNTÜ KESKİNLİĞİ OLARAK DEİL YANİ BAZI TV LERDE HD KANALLARI SANKİ 360P 480P GİBİ GÖZÜKÜYOR...
  • alisveris merkezlerinde cok isikli ortamda anlasilmio nede olsaa plazma parlaklik seklini biliysnz.bende tereddutteydim ama ev ortaminda on numara goruntu bende digiturk var hd kanallar kusursuz sd goruntulerde fena diil. ark. bide aklinizda olsun video izlerken tam ekran olmuyo sitelerde galiba flash yuklenmio tvye yada ben beceremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende almayı düşünüyorum ancak kararsızım odama alıcam ve 27 inch imac e bağlayarak kullanmayı planlıyorum sizce uygunmudur masa üstünde yada masa üstüne aslı olarakkullanacağım sizce çok mu büyük olur yoksa sorun olmazmı bir yerde plazmaların yakınanda bakılsa sorun çıkarmadığını okuum onun gzına geldim eğer b olmazsa lg 42 lm660s almayı düşünüyorum şuanda 27 + 32 kullanıorum ama şuan kullandığım 32 samsungun çok kaliteli olmayan bir modeli ve nedenini anlamadım 22 yede bağlaam 32 yede bağlasam masa üstü klasör yazıları net olmuyor

siz ne önerirsiniz televizyon konusunda 50 çok mu büyük olur yoksa 42 iyimidir bunun haricinde bu ekran he çzim hem montaj ve ses tasarım programıyla beraber kullanacağım yani after effects premiere abledonlive bunlarda bazen gerçekten geniş ekrana ihtiyaç duyuyorum
  • Merhaba arkadaşlar,

LG 50PM6800 Plazma TV de THX desteği var mı?
  • metro market kataloğunda gördüm 1700 tl alabirlim çok yoruldum moral aramaktan yada samsung,46" 6470 alim diyorum
  • 1350 tl ye buldum ozellikle kullanan arkadaslar tavsiye eder mi? gozluk aktif mi pasif mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

1350 tl ye buldum ozellikle kullanan arkadaslar tavsiye eder mi? gozluk aktif mi pasif mi?

Nerden buldunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10aydir kullaniyorum 3d muazzam bluraylar cok iyi normal yayınları bile hd gibi izliyosunuz kendi oynaticidi cok iyi benim icin dvb.s onemli degil digiturk kullaniyorum fiyat uygun bence tam bi f/p canavari

• 50pm6900 kullanan varsa bir ricam olacak

mümkünse kullandıkları uzaktan kumandanın düz olan modelin fotosu isteyeceğim

şu açıdan soruyorum piyasada çok fazla sayıda yan sanayi model var hepsi bir birinin işini görüyor ama

orjinal düz kumandanın tuş yerlerini mutlaka görmem gerekiyor !

şimdiden teşekkürlerimle
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.