Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.666
Cevap
69
Favori
368.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Darty'de 50" olanın fiyatı 400tl'lik digiturk hediye paketi dahil 1750tl.Gözlükler de hediye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

Darty'de 50" olanın fiyatı 400tl'lik digiturk hediye paketi dahil 1750tl.Gözlükler de hediye.

o lg kampanyası heryerde var. 1750 gözlü
    klede olsa daha uygun piyasada var.1500 tl ye gözlüksüz alıp 2 ezcool yada samsung gözlük 70-90 tl arasına alınıyor 1590 tlye gözlük dahil oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdoger2

quote:

Darty'de 50" olanın fiyatı 400tl'lik digiturk hediye paketi dahil 1750tl.Gözlükler de hediye.

klede olsa daha uygun piyasada var.1500 tl ye gözlüksüz alıp 2 ezcool yada samsung gözlük 70-90 tl arasına alınıyor 1590 tlye gözlük dahil oluyor

Aynen.Bana da yüksek geldi fiyat.Pek cazip bir kampanya değil.
  • Tosunpasha26 kullanıcısına yanıt
    Yeni taşındık ondan 60 lık aldım, evde henüz internette yok haftasonunda 5 sayfa daha eklenmiş konuya

Bu ürünler için emniyet kemeri gibi bir şey de gösterdiler ama görünüm önemli ondan hoşuma gitmedi.

Yere yakın birşeyler uyduracağım şu anda kutusunda kapalı halde duruyor ve açıldığında 60 cm yükseklikte bir konsolun üstünde duracak.

Bu yükseklik izleme kalitemizi düşürür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

valla dostum 10 da biraz abartmışssın :) Dediğin gibi yapmacık oluyor birde hızlı sahnelerde bazen hoş olmuyor.

Ben genelde prüzsüzde tutuyorum.Bazı filmlerde kapatıp , bazılarında kullanıcı 5 seviyesine alıyorum. 3d izlerken ise temizle 7 seviyesine alıyorum.

Evet bende tam değeri yakalamaya çalışıyorum ama 5-7 iyi gibi.
    Mesela HD belgesel izlerken pek hoş olmuyor.
    Tamamen doğal şey izlediğimiz için bir doğallığı kalmıyor.
    Ya tamamen kapatmak lazım yada çok düşükte kullanmak lazım.
    3D filmlere özellikle animasyonlarda çok işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakobra

quote:

Orijinalden alıntı: Sah_Emre

quote:

Orijinalden alıntı: Tosunpasha26

Arkadaşlar bu güncelleme ile ilgili benim gözlemim Trumotion özelliğinin biraz daha iyileştirilmiş olması diyebilirim. Bunun dışında somut olarak gördüğüm bir yenilik yoktur.

Valla az önce 1995 yapımı Jumanji adlı filmi Trumotin 10 da izledim sanki bu yıl çekilmiş gibi oldu film.
    Ancak bazen de acaba çok mu yapay oluyor yapmacık gibi oluyor diye kararsız kalıyorum.
    Eşimin başını ağrıttım ayarlarla oynaya oynaya tvnin geldiği
    4 günden beri 10 tane falan film izledik herhalde sürekli şu trumotionu fulle diyor oynama diyor :)
    Güncelleme sonrası nasıl bir değişim olacak merak ediyorum.

bu trumotion olayi nedir acaba hocam ? ben bir de ayarlarda bulamiyorum :(

Akıllı Kumandada smart a basın, ardından sol alttaki Ayarlaya tıklayın.
    Ayarlar menüsü açılacak, sol üstteki Resime gelin ve sağ taraftaki listede aşağılara inin.
    Resim Seçeneği gelecek. Ona tıklayın.
    Çıkan yeni menüde Trumotion var.
    Bu ayarı tıklayın ve değerleri değiştirin 3-5-7 yapabilirsiniz duruma göre.
    10 yapmak istiyorsanız kullanıcı modunu seçip kendiniz istediğiniz değeri ayarlayabiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar 60PH670S' da PEN TOUCH özelliği var mıdır yoksa yazılımla falan eklenebilir mi ?
    Birde yeni güncellemenin getirdiği yenilikler nelerdir acaba ?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angara33

selamlar. malumunuz üzere 29 aralık saat 18:00 da LG 50PH670S kurulumu tamamlandı.O saatten şuana dek tv karşısındayım.
    1.Rodaj denen olayı hemen hepsi 40 larda olacak şekilde ayarladım.Yeterlimidir ?
    2.Rodaj süresi kısalsın diye tv. yi kapatmayı düşünmüyordum ama ekranı nasıl karartacağımı keşfedemedim bu sebepten bu gün kapatacağım ama peki ekranı nasıl karartacağım?
    3.Şu orbit denen şeye nereden ve nasıl gireceğim? sanırım rodajda faydalıymış.
    ve tv'ye daha alışamadn evde kavga çıktı Tv'ye henüz alışmadığımız halde çocuklar ben gezecem ben oynıycam diye birbirine girdi heleki iyice öğrenince ne yapacağız bakalım. Bu arada unutmadan buradan da ANDY1 rumuzlu arkadaşada saygılarımı sunarım.
    sorularımı yaanıtlarsınız umarım.

Ayarlar Menüsünden
    Opsiyon kısmına gelin.
    Burada ISM Metodu var.
    O kısımdan Renk yıkamayı başlatabilir yada Orbiter modunu seçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@K@

Arkadaşlar 60PH670S' da PEN TOUCH özelliği var mıdır yoksa yazılımla falan eklenebilir mi ?
    Birde yeni güncellemenin getirdiği yenilikler nelerdir acaba ?
    Teşekkürler.

Pen Touch için ayrı bir yazılıma gerek yok.
    Ancak Kalemi Tv ile birlikte gelmiyor ayrı satılıyor.
    Pen Touch özelliği için Smart Worldde bir çok uygulama var.
    Ancak kalem olmadığı için deneyemedim..
  • Günaydın İyi Haftalar Arkadaşlar..

Cumartesi günü LG Shop tan 50" olanını 1600 tl aldım.. askı aparatı verdi salı günü ancak kurabiliriz dediler.. Satıcı arkadaş Rodaj falan artık yeni modellerde gerek yok dedi.. ben fazla umursamadım..
    Değişik bir adamdı zaten.. Teşhirde duran tvyi sattığını sürekli hatırlattı.. yarın birgün gelirde bunu göremezsen sakın bana teşhir sattın deme dedi.. sana sıfır depodan getirecem dedi.. Sanırım teşhirdekini
    iteleyecek bana
  • Kapalı kutu iste arkadaşım gelen servise de kullanım saatini görmek istiyorum de zaten anlaşılır teşhirde alma 1600 e var zaten heryerde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacak olan arkadaşlar Media markt da kampanya var
     LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV  KULÜBÜ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sws1

Alacak olan arkadaşlar Media markt da kampanya var
     LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV  KULÜBÜ

Hocam media markt stoklarında gözükmüyo bu ürün . Acaba bu ürünü uygun fiyata alabileceğim başka biyer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdoger2

quote:

Hocam acaba 1500 tl ye nerden alabileceğimizi öğrenebilirmiyim bu tv almak istiyoru
  • Dostlar bu vod da ip tvlerde hiç birinde görüntü alamıyorum. sadece dizilerde alabiliyorum birde hız çok düşük. sanırım adil kota olayından hızım düşmüş. sizce limitsiz ama kaç gb adil kotalı ve kaç mbit hızında bir internetim olmalı sorunsuz izlemek için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: angara33

selamlar. malumunuz üzere 29 aralık saat 18:00 da LG 50PH670S kurulumu tamamlandı.O saatten şuana dek tv karşısındayım.
    1.Rodaj denen olayı hemen hepsi 40 larda olacak şekilde ayarladım.Yeterlimidir ?
    2.Rodaj süresi kısalsın diye tv. yi kapatmayı düşünmüyordum ama ekranı nasıl karartacağımı keşfedemedim bu sebepten bu gün kapatacağım ama peki ekranı nasıl karartacağım?
    3.Şu orbit denen şeye nereden ve nasıl gireceğim? sanırım rodajda faydalıymış.
    ve tv'ye daha alışamadn evde kavga çıktı Tv'ye henüz alışmadığımız halde çocuklar ben gezecem ben oynıycam diye birbirine girdi heleki iyice öğrenince ne yapacağız bakalım. Bu arada unutmadan buradan da ANDY1 rumuzlu arkadaşada saygılarımı sunarım.
    sorularımı yaanıtlarsınız umarım.

hocam tv yi kapatmana gerek...

usb belleğiniz varsa fotograf atın bir sürü sonra fotoları slight modunda izleye getirin hem devamlı foto değişmiş olur ( devamlı görüntüden oluşan yanmadan da kurtulursunuz ) rodaj süresini doldurursunuz...
  • 4.0.4 tü son versiyon değişti mi? link atar mısınız... evinde net olmayan arkadaşlar tvnin verisyonunu yükseltmek için usb bellekte LG_DTV adında klasör açın ve buraya versiyonu kopyalayın direk takınca görüp versiyonu güncelliyor.
  • 60 inc TV bin uzun olan kenari kaç cm arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

60 inc TV bin uzun olan kenari kaç cm arkadaşlar

138.6 gibi birşey kabaca 140 cm.
  • 2 gün öncesine kadar 3625 liraya lg la740s led almayı düşünürken 2 gün önce bu başlığı gördüm 12. sayfaya kadar okudum ve fikrimi tamamen değiştirdiniz. şu an bimeksten geliyorum 60" plazmamı aldım 2498e 599a lg ses sistemimi aldım mediamarkt gözlükte kampanya yapmış lg nin kendi gözlüğü ag-s360 49 liraydı 3 de gözlük aldım yarına kuruluma gelicekler inşallah yeni yıla yeni tvmi izleyerek giricem. umarım 12. sayfaya kadar olan yorumlar beni yanıltmamıştır. bu tvyi seçmemdeki en önemli neden maç yayınları. 3625 lira verip lig tv alıp izlerken görüntü kaybı olacaksa hiç uğraşamam dedim arkadaşların katkılarıyla bunu aldım bakalım hayırlısı. ilk sayfalarda bazı arkadaşlar bu tvyi tekno markette beğenmek zor diyorlardı benim şansıma bimeks tvyi tam mağaza girişine kurmuş dışarısıda içerisi kadar aydınlık olmadığı için görüntü orda bile gayet hoş oldu. inşallah evde hendim rodajını yaptıktan sonra daha da güzel bi görüntü elde edersem tadından yenmeyecek.
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.