Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (138. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.666
Cevap
69
Favori
368.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad dediğiniz olay media server ya da usb den veya hdd den izlerken olmuyor. Ben de denedim. Smart menüsünden örneğin sinema zoom yapınca ve filme girince farketmiyor. yine alttan ve üstten bant çıkıyor. Ben de çözemedim bu olayı bir türlü...

Edit: Sanırım bu durumun giriş ile alakas var. Mesela usb'den giriş yapan bir harici cihaz için bu özellikler sunulmuyor. Sadece hdmi dan girince oluyor sanırım. Mesela pc den girince oluyor. Daha önce de belirttiğim tarama olayları ile alakalı sanırım. Bir durumu da sayende açıklığa kavuşturdum sanırım. En iyi mkv veya 3d film hdmi den girilen harici bir aygıtta izlenebilir o zaman. Mesela pc'yi bağlayıp izlemek daha iyi olur.

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV  KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tosunpasha26 -- 29 Aralık 2013; 16:56:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tosunpasha26

Hocam tv nin sol yan tarafında bulunan hdmi girişini kullanın. Pc yazan yeri. Ben oradan bağlanıyorum sorun olmadı.

Hocam arada denedim ama onda da aynı olay meydana geliyor. Genel de renkli zeminlerde oluyor dediğim. Mesela beyaz zeminde görüntü sabitken, renkli zeminlerde oynama oluyor. Neyse artık alıştım gibi birşey.
    Yalnız uzun zamandır adam gibi siyah izlememişim.. Renk derinliği gerçekten farklı. Birde ayarları düşük. Yüksek olsa coşar heralde.
  • Biraz Evel TV yi açında GÜNCELLEME MEVCUT LÜTFEN AĞ KABLOSUNA DOKUNMAYIN TELEVİZYONUNUZU KAPATMAYIN
    GÜNCELLEME BOYUTU 563 MB. GÜNCELLEME YAPMAK İSTİYORMUSUNUZ şeklinde bir mesaj çıktı.
    Bende Hayır dedim.
    Bu ne iştir anlamadım. Bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tosunpasha26

Üstad şu linke bir bakıver.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/23622410.asp

Çok yararlı bir paylaşım
    Aksini iddia eden servislere yazıyı okutmak işe yarayabilir.
  • Bilgilendirmeler için teşekkürler , rodaj bitene kadar hadili media playerı kullanmamakta fayda var anlaşılan.Allah'tan media playerı aileme hediye etmemiştim daha :) .Harici ile devam bir süre.
  • Arkadaşlar,

VOD = Video on Demand
    İsteğe bağlı video izleme sistemi. Şu anda bir çok VOD uygulaması mevcut.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Video_on_demand

LG'ye özel bir durum değil aslında. İsimleri farklı olsa da smart tv'lerin seç izle video tarzı tüm uygulamaları aslen VOD'dur.
  • Hocam bahsettiğiniz şey lg nin yayınlamış olduğu 4.03 güncellemedir. Biz yaptık sıkıntı yok siz de yapın.
  • TV'nin kumanda kodu 0208

Ayarlı kumandanız varsa lg kumandası gibi çalışır
    Digitürk kumandası bu işi yapıyor
    Digitürk kumandasında sat/tv tuşuna 2-3 saniye basılı tutun. Işığı yanıp sönecek. Hemen 0208 tuşlayın. Tamam.
    - Digitürk bekleyenlere.. Sınırsız internet varsa IQ tavsiye ediyorlar. Kullanıyorum. Ayrıca Plus kutum var. IQ, Plus kutudan daha iyi. Tivibuda takılma bunda olmadı. Ayrıca Plus ile 30 dakikalık canlı yayın durdurma bunda saatler. IQ kumanda sat/tv tuşu TV'yi kapatabiliyor, sesini ayarlıyor.
  • merhabalar,

ben de dün vatandan 50ph670s alarak aranıza katıldım. tv yarın ya da salı günü eve getirilecek.

digiturk kampanyası hakkında yazılanları ve şartları okudum fakat gördüğüm kadarıyla 3 ay sonra ne olacağı belirsiz. digiturk kutu geitiriyor mu eve? 3 ay sonra nasıl bir fiyatlandırma yapacaklar? bilgisi olan var mı?
  • merhabalar,

ben de dün vatandan 50ph670s alarak aranıza katıldım. tv yarın ya da salı günü eve getirilecek.

digiturk kampanyası hakkında yazılanları ve şartları okudum fakat gördüğüm kadarıyla 3 ay sonra ne olacağı belirsiz. digiturk kutu geitiriyor mu eve? 3 ay sonra nasıl bir fiyatlandırma yapacaklar? bilgisi olan var mı?
  • Yazılım güncellemesi geldiği zaman acele etmemek lazım.
    Bekleyip güncelleme yapanların yorumlarına göre güncelleme yapmak lazım.
    Malum eski sürüme dönmek gibi şeyler çok sıkıntı olabilir.

Tosunpasha26 üstad sıkıntı yok demiş bizde yükleyelim o halde.
  • herkese slm. bugün 18:oo da LG 50PH670S servis tarafından kurulumu yapıldı.rodaj da ne yapmam lazı. ayrıca smart tv'ye üyemi olmam lazım üyelik yapmam gerekiyorsa nasıl yapacağım.
  • angara33 A kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. İyi bir seçim yaptınız gerçekten. Rodaj için panel ışığı , kontrast ve renk değerlerinin 50 civarında 200 saat kullanmak gerekir. Bunu yapmak için kumandanızın smart tuşuna basarak ve sol altta ayarlar butonuna tıklayarak ayarlar menüsünden resim sekmesi altında "resim modu" kısmını "uzman1" olarak ayarlamalısınız. Sonra da değerleri 50 civarına getirmelisiniz. Smart üyeliği için bir internet bağlantınızın olması gerekir. Smart arayüzüne girdiğinizde sağ üst köşedeki butonlardan insan başına benzer olanına tıklayınca sizi yönlendirecektir. Kolay gelsin...
  • Sah_Emre kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu güncelleme ile ilgili benim gözlemim Trumotion özelliğinin biraz daha iyileştirilmiş olması diyebilirim. Bunun dışında somut olarak gördüğüm bir yenilik yoktur.
  • Akıllı kumanda ile imleci yukarı getirdiğimde 570i 50Hz diye bir yazı çıkıyor. Bu ne anlam taşır?
  • http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-3D-Active-Shutter-Glasses-for-3D-Samsung-LG-TV-HDTV-Blue-ray-Player-/400611668604?pt=US_Video_Glasses&hash=item5d4650f27c

Arkadaşlar şu sitedeki gözlük işe yara mı ph 670 s için?
    Satıcısına mesaj attım cevap bekliyorum. Gelince paylaşacağım ama bilen varsa sormak istedim.
    Bu arada tv nin saat kontrolü nasıl yapılıyor?
  • Tosunpasha26 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.dediğin ayarları yaptım. Hiç beğenmesemde mecburen 200 saatin dolmasını bekleyeceğiz.Bire tv nin saat kontrolü nasıl yapılıyor ben yapabilirmiyim acaba
  • Bugün Ömür plaza teknosada baktım.Yanındaki led e göre daha soluk duruyordu.Daha da kötüsü siyah-lacivert renklerdeki detaylar ledde daha belirgindi.
  • Replikans kullanıcısına yanıt
    Almış olduğunuz yayının karşılığıdır. Yani 50 hertz ve 576i (dvd kalitesi) yayın alıyorsunuz. Bu şartlarda full hd yayın almıyorsunuz demektir. Receiver olarak tv yi mi yoksa harici bir receiver mı kullanıyorsunuz. Eğer harici ise mutlaka receiverınızın kendi ayarlarından tv sistemi ayarlarınızı 1080i 50 hz ayarına getirin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tvnin çalışma saatine ancak servis kumandasıyla bakmak mümkün, biz bakamıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.