Şimdi Ara

LG 49um7100 2019 model tv kullananlar buraya!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
2.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu tv kullananlar yorum yapar ve sorularımızı bu başlıktan sorarsak benim gibi almak isteyenlere yardımcı olur forumda arattığımda konularda yok mesajlarda karışık çıkıyor.

Bluetooth var görünüyor özelliklerde ,bende airpods tarzı kulak içi kulaklık var çok memnunum.bu kulaklıkla TV'ye bağlanıp film izleyebilirmiyim? Kullanan var mı bu şekilde film izleyen müzik dinleyen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam görüntü kalitesi nasıl memunmusunuz standart ev kullanımda.
  • Almadım hocam araştırıyorum daha

• electro34 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam hayırlısı diyelim.

• Gidip deneyemiyorum her yer kapalı cevap arıyorum internette de bulamadım bir türlü

• https://www.hepsiburada.com/lg-49um7100plb-49-123-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000KNKYI?magaza=ALB+Teknoloji

Aldık bakalım hayırlısı olur inşallah bakalım kaç güne gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro34 -- 23 Mart 2020; 3:11:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: electro34

https://www.hepsiburada.com/lg-49um7100plb-49-123-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000KNKYI?magaza=ALB+Teknoloji

Aldık bakalım hayırlısı olur inşallah bakalım kaç güne gelecek.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam.
    Merhaba hocam,

Bende tv alacağımda sizin aldığınız modelin 55 olanı hoşuma gitti. Sihirli kumanda uyumluluğu var ancak ücretle alınabiliyor. Sihirli kumandalı modeli +600 daha pahalı. Sizin modelde nette dolaşım ve kanal geçişleri netflix ve youtube kullanımı hakkında bilginiz varsa paylaşırmısınız. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre67z

Merhaba hocam,

Bende tv alacağımda sizin aldığınız modelin 55 olanı hoşuma gitti. Sihirli kumanda uyumluluğu var ancak ücretle alınabiliyor. Sihirli kumandalı modeli +600 daha pahalı. Sizin modelde nette dolaşım ve kanal geçişleri netflix ve youtube kullanımı hakkında bilginiz varsa paylaşırmısınız. teşekkürler
    ben üründen çok memnunum 55 olanı VA panel,panel farkı var sadece birde dediğin gibi içinden kumandası çıkıyor.kanla geçişleri kendi uydusundan olan çoğu tvde olduğu gibi yavaş öyle bir beklentim yoktu zaaten diğerleri youtube ,internet akıcılığı güzel netflix deneyemedim daaha ama benzeri bein connect kurdum 1 ay bedava şuan buradan bilgilendirmede yapalim ....gayet güzel akıcı donma falan yok.sihirli kumandayı da internetten aldım dahada keyifli oldu şimdi.

yanlışım varsa düzeltin hocam panel bilgisi... @brknil06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro34 -- 27 Mart 2020; 17:8:18 >
  • quote:

ben üründen çok memnunum 55 olanı VA panel,panel farkı var sadece birde dediğin gibi içinden kumandası çıkıyor.kanla geçişleri kendi uydusundan olan çoğu tvde olduğu gibi yavaş öyle bir beklentim yoktu zaaten diğerleri youtube ,internet akıcılığı güzel netflix deneyemedim daaha ama benzeri bein connect kurdum 1 ay bedava şuan buradan bilgilendirmede yapalim ....gayet güzel akıcı donma falan yok.sihirli kumandayı da internetten aldım dahada keyifli oldu şimdi.

yanlışım varsa düzeltin hocam panel bilgisi... @brknil06

Alıntıları Göster
    Hocam hangi panel 55 inç va panel?
  • Benim aldığım demiş yani 49um7100 ün 55 inchi anladığım kadarıyla..

• HDR perfomansı nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 27 Mart 2020; 23:39:44 >
  • quote:

Benim aldığım demiş yani 49um7100 ün 55 inchi anladığım kadarıyla..
    Hocam 55 inç ips panel va panel değil
  • joof kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel hdr filmlerde YouTube dahil denemelerimde hdr ibaresi çıkıyor ..fazlada bilgim yok zaten bu konularda

• quote:

Gayet güzel hdr filmlerde YouTube dahil denemelerimde hdr ibaresi çıkıyor ..fazlada bilgim yok zaten bu konularda
    Hocam güzel günlerde kullanın hocam kumanda akıllı telofon üzerinden yapabılıyorsunuz bilginiz varmı bunla ılgili bilginiz?
  • Teşekkürler hocam evet bilgim var hatta bazen kumanda yanımda olmadığı zaman oradan kullanıyorum harika bir program bu LG TV PLUS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro34 -- 29 Mart 2020; 13:15:55 >
  • quote:

Teşekkürler hocam evet bilgim var hatta bazen kumanda yanımda olmadığı zaman oradan kullanıyorum harika bir program bu LG TV PLUS

Aynen hocam başarılı uygulama.
  • Bu televizyon almayı düşünüyorum, kullanışlı bu özellikler var: Resolution Upscaler (4K), yerli markalara baktım buna benzer özelliğe sahip marka yok.
    @electro34 Ben de LG 43UM7100PLB 43"ile Philips 43PUS6504/62 43" arasında kaldım.LG den menun musun? Görüntü kalitesi nasıl? Cevaplarsan çok sevinirim.
  • Ben çok memnunum görüntü kalitesi gayet güzel tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro34 -- 30 Mayıs 2020; 16:45:11 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.