Şimdi Ara

LG 49UJ651V nasıldır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
13.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün hem teknosa hem vatan bilgisayar ı gezdim. Lg ve samsung bakarken her iki mağazada Philips kakalamaya çalıştılar. Kota mı dolduruyorlar nedir anlamadım ama elemanlara göre Philips hariç bütün markalar çöp. Abi bunda Android var telefon gibi tv yi kullanırsın, samsung parlak ekran, lg paneller kalitesiz diye salladılar. E bu diğer marka tv leri niye satıyorsunuz o zaman diye sorunca tip tip baktılar. Sinir oldum çıktım bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniceri87

Bende 43uj630v ve 43uj651v arasında kalmıştım. Buradaki yorumlarda ikisinin tek farkının kasa olduğu söyleniyordu. Bende mağazaya gidip kendi videolarımla inceledim.Açıkçasu uj651v in netliği, parlaklığı ve kontrastı daha iyiydi. Aynı zamanda uygulamalar daha akışkandı. Bende tercihimi uj651v den yana kullandım. Şu ana kadar tv nin herşeyinden gayet memnunum.

Merhaba bende bu tv ile Samsung 43Mu7000 arasında kaldım şimdiye kadar bir sorun çıktımı ışık sızması falan varmı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1 hafta önce aldım . Trt4k harika HD fena degil hd olmayan kanallar cok berbat eski vestel tvm daha iyiydi ve söyle çizgiler çıkıyor arada gidiyor normalmidir ???

• ...foto

• Arkadaş bu tvnin gerçek panel hızı 50 HZ ve 100 HZ mi? Konuşulanlar çok farklı youtube da bulunan HZ karşılaştırma videoları ile deneyip yorum yapabilecek olan var mı

• Kulaklık çıkışı var mı acaba?

• sonuc olarak 2300 tl ye buldum , almamı önerirmisiniz ? =)
  • 49UJ651V model LG televizyonum var. Görüntünün üst kısmı karanlık(gölgeli) alt kısmı ise normal görünüyor. Av sıfırlama yaptım, tüm resim modlarını denedim(Standart, canlı, spor, eco) hiçbir değişim olmadı. (bazen kendiliğinden biraz açılıyor rengi fakat genel olarak koyu bir ton hakim, karanlık.) 2 yıldır kullanıyorum garantisi biteli 20 gün anca olmuştur ama keşke samsung alsaydım dedirtti.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.