Şimdi Ara

LG 49UH770v Kullanıcı Klubü (Tek Başlık) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
862
Cevap
32
Favori
72.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam özellikle arka plan yesil hareketli olunca ekranda dikeylemesine siyah gölgeler çıkıyo çok fazla yok gibi ama dikkatli bakinca belli oluyo tv de yesillik alanda cekilmis bi reklam film ine denk geldim orda hic banding yoktu suan trt4k yı izliyorum gökyuzu çekimlerindede var banding ama benim çok hoşuma gitti tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtaza9912 -- 19 Mayıs 2017; 19:29:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni alan arkadaşlara TV si hayırlı olsun öncelikle merak edilen konular var galiba. Müsait olduğumda hem test video hemde bazı teknik bilgileri paylaşacağım bildiğim kadarıyla.

• Bugün Teknosa´dan 55UH770 aldım. 4170 TL ye aldım. Yarın gelip kurulumu yapacaklar güya ama ben çok güvenemiyorum geleceklerine.
    Plazma dan geçiş yapıyorum ve ilk led tv benim için. Dikkat etmem gereken şeyler var mı kurulumda ? Ayrıca ölü piksel olayını nasıl anlarım veya test ederim ?
  • bu model tv yı bende aldım acaba kanal liste sıralaması yapılıyormu arkadaşlar bılen varsa yardımcı olabılırmı tv kanalları sıralama olarak cok karısık
  • texas_selim T kullanıcısına yanıt
    Evet yapılabiliyor chainsort du programın adı sanırım ilk sayfada bulabilirsiniz bende bu tv ile ilgili faydalı olabilecek bir konu hazırlıyorum daha bitmedi henüz

https://forum.donanimhaber.com/lg-super-uhd-tv-49uh770v-bu-sayfa-yeni-hazirlanmaktadir--126393351#126393351

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 21 Mayıs 2017; 20:30:50 >
  • bu tv'de ekran ikiye bölünebiliyor mu yani iki ayrı kanal aynı anda izlenebiliyor mu ?
    ben bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

bu tv'de ekran ikiye bölünebiliyor mu yani iki ayrı kanal aynı anda izlenebiliyor mu ?
    ben bulamadım

https://www.youtube.com/watch?v=yHfFGMHzEX4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim 58uh635 de aşağıdaki durum var her zaman değil ama bazı sahnelerde sizce değiştireyimmi yeni gelecek tv bundan beyer cıkabilirmi internetten aşdığım için değiştirme hakkım hala var

• yardımcı olabilecek kimse yokmu??

• liberta50 L kullanıcısına yanıt
    Bizim TV'lerde (UH770v) bulutlanma, ışık sızması ve dikey dalgalanma görünüyor. Sizinki gibisini ilk defa gördüm. Her karede, köşelerde ovalimsi, üçgenimsi gölgelenme var. Bana pek normal gelmedi. Bir servis çağırın derim. Mümkünse servis gelmeden karanlık bir ortam yaratın. Kalın perdeler kullanın yada TV'nizi daha karanlık bir odaya taşıyın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalgezgin -- 22 Mayıs 2017; 23:25:24 >
  • hocam normal tv kanalları izlerken bişi yok çoğu filmde galan da yok ama bu behzatç yi izlerken çıktı. o keş adamın olduğu sahneyi bir iki ayar yapıp tekrar açtım bu sfer olmadı. maç izlerken falanda bi sorun yok ama aklıma kurt düştü. iade değişim hakkım var ama o surecede girmee korkuyorum daha doğrusnyeni gelecek tv nin daha beter olmasından çekiniyorum. 2 arada 1 derede kaldım. mesela hanım izlerken hiç bişi gormuyo ben bi kere gordumya bana. denk gelio ara ara

• Merhaba arkadaşlar nasipse bugun tvnin kurulumu yapılacak. duvara monte ettircem.

duvar askı aparatı olarak goldmaster as-70 aldım kutunun üstünde 55" e kadar destekler max 60 kg ve 40x40 vesa destekli yazıyor ama internette hem kendi sitesinde hemde satış yapılan sitelerde 42" e kadar destekli max 40 kg vesa ölçüleri 40x40 yazıyor

kararsız kaldım bu askı aparatına güvenebilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvven

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

bu tv'de ekran ikiye bölünebiliyor mu yani iki ayrı kanal aynı anda izlenebiliyor mu ?
    ben bulamadım

https://www.youtube.com/watch?v=yHfFGMHzEX4

Bunu biliyorum ama ancak iki ayrı yayın kaynağı ile mümkün olan bir şey bu.
    Aynı yayın kaynağından izlemek için bulamadım. Mesela tv nin kendi uydu alıcısı ile izlerkenekranın yarısında bir kanal varken diğer yarısında başka bir kanal izlemek gibi.

• Ayarlarda dediğiniz gibi bakıldığında farklı girişler olduğunda iki ekran aynı anda görülebiliyor. Bende merak edip kurcalamıştım, olmayınca da üzülmüştüm. Ama teknik olarak galiba tek kablo üzerinden fazla yayın almak mümkün değil. Diseq vs olmadan olmuyor.

• Gittigidiyor kampayası ile 3100 tl ye aldım.Umarım tv üzmez bizi.
  • ShadowOfDarkness kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam tv hakkında yorumlarınızı bekliyorum incelemeden sonra

• 55" olan modeli icin bikac gundur fiyat takibindeyim. Gittigidiyor da teknosa magazasinda 3gun oncesine kadar maxipuanlarla 3800 gelen tv suan 4900 civarina cikti. Fiyattaki bu dengesizlik nedendir fikri olan var mı?

• Arkadaşlar, uydu izlerken birden sinyal yok hatası alıyorum.
    Sizlerde de böyle bir sorun oluyor mu acaba ?

Tv henüz 5 günlük...
  • Arkadaşlar selamlar.Bugün itibariyle N11 den geçte olsa tv yi almış bulunmaktayım.Servis yarın kırulumu yapacak.Özellikle servis kurulum yaparken yapmam veya dikkat etmem gereken neler var acaba.Ekram testleri en kolay nasıl yaparız.Birde ben eski tivim olan lg lm660s modelde harici uydu next machine 3d kullanıyordum.Bundada hariciyimi kullanalım yoksa tv nin kendi alıcısınımı servis ayarlasın.Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justings -- 30 Mayıs 2017; 0:10:45 >
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum bende kurmanızı emeğinize sağlık şimdiden

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.