Şimdi Ara

LG 49UH770v Kullanıcı Klubü (Tek Başlık) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
862
Cevap
32
Favori
72.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de merkezi sistem uydu var. TRT 4K bazen açılıyor bazen sinyal yok diyor. Cihazdan değil de, merkezi sistemden kaynaklı bir sorun.
  • Bilgi için teşekkürler. Bugün uydu kanallarını harici flash belleğe kopyaladım, bilgisayarda bir program ile sıralama yaptım. Geri Lg tv kopyaladım kanallar istediğim sırada izlenebiliyor.
  • Bu tv yi akakçe nin gösterdiği sitelerden almak mantıklı mı? Bazı sitelerde gerçekten ucuz rakamlara bulabiliyorsunuz. Ama yine de teknosa veya bimeks ten almak daha mantıklı geliyor bana
  • Tv kanal listemde Trt 4k gözükmüyor nasıl bulabilirim veya nasıl ekleyebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugguurr07

Tv kanal listemde Trt 4k gözükmüyor nasıl bulabilirim veya nasıl ekleyebilirim ?
    Bende dün akşam mağazadan teslim seçeneği ile aldım cihazı daha kurulumu olmadı kurulum olunca deneyimlerimi paylaşacağım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugguurr07

Tv kanal listemde Trt 4k gözükmüyor nasıl bulabilirim veya nasıl ekleyebilirim ?

TRT 4K frekansını 11054 - V(Dikey) - 30000 olarak manuel aratınız.

Merkezi sistem çanak anten kullanıyorsanız sinyal alamayabilirsiniz.
  • Tv ye Usb takığ kullanıp çıkarttıktan sonra pc de dosyaları göremiyorum , ntfs yazıyor erişim engellendi yazıyor çözümü nedir ?
  • ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    Manuel ayarlamada 12123/H//15000 Ağ arama kapalı şekilde güncelleştirme yapınca 4K yayın çıktı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG 49UH770v Kullanıcı Klubü (Tek Başlık)
  • ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    Usb Fat32 formatında biçimlendirme yapmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoUnTeRMaNiaC*

Bende dün akşam mağazadan teslim seçeneği ile aldım cihazı daha kurulumu olmadı kurulum olunca deneyimlerimi paylaşacağım bende

Ne kadara aldiniz hocam?
  • jeki58 J kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam yardımlarınız için
  • Uh770 in 1080p güzel bir inceleme videosu
    https://m.youtube.com/watch?v=ccRPQckLC_g
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAKUT

Uh770 in 1080p güzel bir inceleme videosu
    https://m.youtube.com/watch?v=ccRPQckLC_g
    zamanında LA serisinden o zamanki şartlar altında memnun kaldığım üzere , ikinci LG yi bugun Teknosadan 3300 tl(49uh770v) sına aldım,yarın kurulumu yapılsın bakalım bundan memnun kalacakmıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilsimonline

zamanında LA serisinden o zamanki şartlar altında memnun kaldığım üzere , ikinci LG yi bugun Teknosadan 3300 tl(49uh770v) sına aldım,yarın kurulumu yapılsın bakalım bundan memnun kalacakmıyız

Alıntıları Göster
    Bu televizyonu almayı düşünüyorum. Teledünya'yı conax modül ile kullanan var mı acaba? Daha doğrusu conax modülü takabileceğimiz yer mevcut mu? TV'nin arkasındaki giriş panelinin bir fotoğrafını çekebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _VoRTeX_

Bu televizyonu almayı düşünüyorum. Teledünya'yı conax modül ile kullanan var mı acaba? Daha doğrusu conax modülü takabileceğimiz yer mevcut mu? TV'nin arkasındaki giriş panelinin bir fotoğrafını çekebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Fiyat konusunu anladık.
    Kullanıcılardan tv incelemesini bekliyoruz...
    hard diskten 1080p video oynatma kalitesi nasıl? takılmalar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nekras

Fiyat konusunu anladık.
    Kullanıcılardan tv incelemesini bekliyoruz...
    hard diskten 1080p video oynatma kalitesi nasıl? takılmalar var mı?

Alıntıları Göster
    daha 6407 ve 6807 ler satılırken bu tv nin fiyatı düşmez
  • Sorma hocam magazalar sasirmis 6400 u 3000tl ye kaktirmaya calisiyolar millete
  • nekras N kullanıcısına yanıt
    İnternetten 4K video indirdim. Flash bellek ile Tv de sorunsuz izledim. Harici disk bilmiyorum.
  • Avrupa futbol şampiyonası için belki fiyatlar düşer ve ya hediyeli satış yapılabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeki58

Avrupa futbol şampiyonası için belki fiyatlar düşer ve ya hediyeli satış yapılabilir bence.
    Hepsiburada satıcı " ekonomik reyon " 3199 TL ye 49 inc olanı.
    Sizce fiyat nasıl ?
    3000 civarına düşme ihtimali var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.