Şimdi Ara

LG 49UH650V 4K Nasıldır ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
1
Favori
41.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugguurr07

Hocam doğubanktaki ürün farkı ne oluyor ? Sadece garanti mi

Hocam doğubankta ürün garanti olayı son zamanlarda değişti.Orjinal Lg garantili ürün satıyorlar.Önceden fiyatlar uygun olurdu ve mağaza garantisi adı altında gayriresmi bir garanti sunulurdu müşteriye.Birşey olursa biz buradayız gibisinden bi garanti.Şimdi orjinal marka garantisi altında satış yapıyorlar.Teknosa vb yerdeki satıcılar size dogubankta spot ürün satıldıgını ve orjınal garantı olmadıgını soyleyecektır .İnanmayın.Adamlar tamamen ezbere konuşuyor.
  • Doğubankın internet sitesi varmı yoksa illa mağazaya mı gitmek gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Hocam peki neden daha uygun oluyor veya nasıl kendi maşazasından daha uygun olabiliyor

• quote:

Hocam peki neden daha uygun oluyor veya nasıl kendi maşazasından daha uygun olabiliyor

İnternet sitesi yok.Dogubank denen yer birçok elektronik mağazanın oldugu 4-5 katlı bir iş hanı.

Valla eskiden Dubai'den ürün getiriyorlardı.O yüzden piyasadan bir hayli ucuza ürün satıyorlardı.Şu an yine diğer mağazalardan daha ucuza satıyorlar fakat eskisi kadar ucuz değil.Herhalde bunu kar marjını düşük tutarak yapıyorlar.Teknosa bir üründen 500 tl kazanıyorsa doğubanktaki adam 200tl kazanıyor.
    Sağolasın hocam bilgiler için eğer dediğin gibi uygun görürsen bana burdan ulaşırsan belki beraber alırız 2 taneye ekstra indirim :)

• quote:

Sağolasın hocam bilgiler için eğer dediğin gibi uygun görürsen bana burdan ulaşırsan belki beraber alırız 2 taneye ekstra indirim :)

Olabilir tabi neden olmasın.İstanbul'da mısınız ?
    Evet hocam

• quote:

Evet hocam

Tamam ben bi fiyat ogreneyım de duruma gore hareket ederız.
  • 43 olanı nasıldır ? bulutlanma banding ve köşelerde kararma var mıdır ?
    başka konu da da yazdım ama burdan da söyliyim, 8507 kullandığın için uh650 nin kıymetini en iyi sen biçersin, mümkünse flaşla bir kaç film felan denersen daha iyi olur cevaplarını bekliyoruz,
    bu arada 55uh650 yi 4100 lira olarak gördüm demekki fiyatlar düşecek. usb 3.0 eğer yoksa baya sıkıntı inşaAllah öyle birşey yoktur,
    3D olmadığına göre acaba uf830 gibi VA panel olabilirmi bilen yazsın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANBABA34

başka konu da da yazdım ama burdan da söyliyim, 8507 kullandığın için uh650 nin kıymetini en iyi sen biçersin, mümkünse flaşla bir kaç film felan denersen daha iyi olur cevaplarını bekliyoruz,
    bu arada 55uh650 yi 4100 lira olarak gördüm demekki fiyatlar düşecek. usb 3.0 eğer yoksa baya sıkıntı inşaAllah öyle birşey yoktur,
    3D olmadığına göre acaba uf830 gibi VA panel olabilirmi bilen yazsın lütfen.

Hocam hayırlısıysa alırsam kıyaslarım herşeyini.uh650v'nin va olması zor.Ips diiye biliyorum.

Bir de usb 3.0 olayına çok takılmayın.Ben uf8507 ile usb 2.0 ve 3.0 ile aynı 4k videoyu açtım .İkisi de takılmadan oynattı.Oynattığım video şu :
    http://demo-uhd3d.com/fiche.php?cat=uhd&id=137

Gerçi 3.0 kesin vardir. Ama bence farkeder, videonun uzunlugu kalitesine göre değişir. Sen yine gidersen uh 650 ye bak kardesimde. Daha samsunglar cikmadi ks serisi bizi asar ama ku6000 diye uh650 seviyesi tvler var samsungta. Onlarda bu aralar duserler. 3d olayindan vazgectigim icin samsunga daha sicak bakiyorum. Va panel kullaniyo genelde. Ve daha hizli gozukuyor testlerde. Albani ustatda va panel tavsiye ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CANBABA34

Gerçi 3.0 kesin vardir. Ama bence farkeder, videonun uzunlugu kalitesine göre değişir. Sen yine gidersen uh 650 ye bak kardesimde. Daha samsunglar cikmadi ks serisi bizi asar ama ku6000 diye uh650 seviyesi tvler var samsungta. Onlarda bu aralar duserler. 3d olayindan vazgectigim icin samsunga daha sicak bakiyorum. Va panel kullaniyo genelde. Ve daha hizli gozukuyor testlerde. Albani ustatda va panel tavsiye ediyor.

Evet va panelle ips panel farkını hissettiriyor.55uf8507 ile 58uf830v'yi yanyana gördüm.VA panelde siyahlar daha siyah.Tonlar daha doygun.Plazmaya yakın bi hissiyatı var.
  • 49uh650v modelinde usb3.0 sanirim bulunmuyor.2016 da uretilen lg televizyonunda olmamasida anlasilir gibi degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basar123 -- 8 Nisan 2016; 11:04:48 >
  • Valla ben vatanda bütün modellerde karşılaştırma yaptım neredeyse. Şu sonuca vardım. 650v yi almış olmama rağmen. LG panelleri maviye kaçırıyor. samsung çok parlaklık veriyor Sony içlerinde en doğru rengi veren cihaz. 2016 hdr modelleri mükemmel görüntü sunuyor. Bu kadar ince elersek her kadı kızının bir kusuru çıkıyor. Onun için özellik ve amaç karşılayan ürünleri alıp önümüze bakmak gerek. Yani bir usb 2.0 la 3.0 arasında tmm teknik testlerde hız farkı var ama zaten TV de tutup Gb veriler indirme yükleme yapmıyoruz. Takıp HD filmi oynatıcaz ki 2.0 da pekala güzel yetiyor. Yıllardır pc de usb den oynattığım hiç bir filmde bir takılma yaşamadım. Tabi bunlar şahsi görüş. Herkes farklı düşünebilir.
  • Selamlar,

Ben de LG'nin bu modelini takibe aldım fakat daha bilinçli olduğunuzu düşündüğümden dolayı direkt olarak sizden tavsiye almak istiyorum. Bütçem 2500-3250 TL arasında. Kullanım genelde tv izlemek şeklinde olacak. 4K(60p), 103-138 cm. ekran, HDMI 2.0 giriş gibi temel beklentilerim var. Marka ve model alternatifleri sunmanızı rica ediyorum. Bir kere almayı düşündüğümüz bu tip pahalı ürünler konusunda detaylı yardımcı olabilecek, ''sen yetkili bi' abiye benziyon'' dedirtecek bilgili insanlara acil ihtiyacım var. Tenezzül edip iki satır yazacaklara şimdiden teşekkürler.
  • takimoyunuorg T kullanıcısına yanıt
    evet şuan UH650V 3000-3200 tl bandında ancak yeni olduğu için düşme ihtimali yüksek, bence UH770V beklemek daha mantıklı...

http://forum.donanimhaber.com/m_115907193//tm.htm#115907193

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezmoce -- 9 Nisan 2016; 8:18:44 >
  • Bu fiyatler düşer bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: black037

Evet kesinlikle eminim MR600 çalışmıyor denedim.MR700 bu seneki kumandalar

Evet arkadaşlar, Tv yi biraz deneme imkanı buldum. Öncelikle MR-600 sihirli kumanda yarım çalışıyor diyebilirim. Yani ses kanal kapat aç vs özellikler çalışıyor ancak bu imleçle havada hareket kabiliyeti çalışmıyor. TV Uygun kumanda eklenemedi türünden bir uyarı veriyor. Birde servisin 2015 tv lere kurduğu kanal listesini tanıyamadı. manuel olarak tarama listeleme filan yaptık. Bunlar için uygun bir kanal listesi henüz bize gelmedi dediler. USB 3.0 yok 2 adet USB 2.0 mevcut. Merak edilen şeyler varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytek66

quote:

Orijinalden alıntı: black037

Evet kesinlikle eminim MR600 çalışmıyor denedim.MR700 bu seneki kumandalar

Evet arkadaşlar, Tv yi biraz deneme imkanı buldum. Öncelikle MR-600 sihirli kumanda yarım çalışıyor diyebilirim. Yani ses kanal kapat aç vs özellikler çalışıyor ancak bu imleçle havada hareket kabiliyeti çalışmıyor. TV Uygun kumanda eklenemedi türünden bir uyarı veriyor. Birde servisin 2015 tv lere kurduğu kanal listesini tanıyamadı. manuel olarak tarama listeleme filan yaptık. Bunlar için uygun bir kanal listesi henüz bize gelmedi dediler. USB 3.0 yok 2 adet USB 2.0 mevcut. Merak edilen şeyler varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışayım.

Truemotion varmı ?
    Maç yayınları nasıl ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.