Şimdi Ara

LG 49UF8507 KULLANANLAR BURAYA. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
19
Favori
33.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Red Butterflies

quote:

Orijinalden alıntı: kaanturk

quote:

Orijinalden alıntı: Red Butterflies

Slm alırken kanal Logo izi kalıyor mu onada dikkat et

Kanal logo izi derken?

mesela foxtv 30 dk izle tv kapat sonra ac lg logosu gelince sol ust kösede foxtv logosunun izi kalıyormu kontrol et

Çok teşekkürler Red butterfly. Ama 4k hala yaygınlaşmadigi için bir de bunda kullanılan metal kisimlardan ve True motion olayından biraz soğudum tv den. 42lf650v modelinin temiz bir teshirini buldum bir yerde büyük ihtimal onu alacağım. Bulabilirsem 50lf650v sini. Aslında 50lf650v yi geçen hafta vatandan 1899 aliyordum teşhir Marmaris vatan dandan. Sağolsun oysaki bir çalışan taner isimli tv yi başka birine ayırmış beni günlerce başka bahanelerle oyaladi. Geliyorum Marmarise alacağım diyince direk satmış. Bu vatan teknosa vs... Tarzı yerlerde çalışan elemanlara kesinlikle güvenmeyin hiç bir Konuda. Adamların işi gücü yalan dolan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanturk -- 28 Mayıs 2016; 22:00:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Allah için bu tv yi kullanıp trt ve trt nin HD kanallarında sorun yaşayan var mı? Bütün hd kanallarda sıkıntı yok bir tek TRT kanallarında var. Allahın cezası signal gidip gelmesinden Avrupa şampiyonasını izleyemeyecegiz. Başka sorun yaşayan var mı

• Arkadaş dün gece tv izlerken birden bire sinyal yok yazısı çıktı. Bildiğiniz üzere tv de dahili uydu alıcı var şimdiye kadar bi problem olmamıştı bir aydır kullanıyorum cihazı. Oto kanal arama yaptım 56 kanal buldu ve bunların için trt belgesindeki yok Show atv star fox ntv kanalları kendileri ve hd leri yok. Böyle bir sorunla karşılaşıp çözen olduysa lütfen yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün itibariyle 2840tl/9 a almış bulunuyorum.tekno** 'dan 3099 tl turuncu indirim + %10 indirim çeki internetten alıp mağzadan kendim teslim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dive_e -- 22 Haziran 2016; 18:50:09 >
  • Arkadaslar bu tv internete neden bagli kalmiyor. Herseferinde kablosuza baglanti yapmak zorunda kaliyorum. Yoksa benimkinde mi sorun var

• quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Arkadaslar bu tv internete neden bagli kalmiyor. Herseferinde kablosuza baglanti yapmak zorunda kaliyorum. Yoksa benimkinde mi sorun var

Durduk yere gidiyorsa sorun var modemi kapatip acinca o bendede oluyor modemi kapatıp açinca bazen bağlanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 17 Haziran 2016; 5:59:18 >
  • dive_e D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güzel fiyat. 2700tl peşin'e almıştım 1 ay önce.
  • arkadaşlar hddden seyrettiğim filmin içinde gömülü 25 altyazı dili var tvde seçeneklerde ilk 8 ini görüyorum , altladığım birşey mi var
  • Merhaba

Bu TV den bende 1 ay önce aldım. Çok memnunum fakat geçen gün şöyle bir durum oldu. TV ye usb bellek taktım ve falanca saatteki tv programını kayıt etmesi için zamanlayıcıyı ayarladım. Kafamdaki şuydu: Belirttiğim saatteki programı arka plandan usb ye kayıt ederken bende farklı bir kanaldaki programı izleyecektim. Fakat öyle olmadı. Zamanlayıcıda belirttiğim programın başlamasına 1 dk kala ekranda bir uyarı çıktı ve kayıt için belirttiğim kanala geçiş yapmam gerektiğini belirtti. Sonra hooop o kanala geçti. program başladı ve kayıtta bu esnada devam ediyordu. Bende bu kayıt etsin ben istediğim kanala geçeyim dedim kanalı değiştirmek istedim. Bana "başka kanala geçiş yapılırsa kayıt sonlandırılır" demesin mi? Eee ben bu işten ne anladım o zaman. Zaten izlediğim şeyi neden kayıt etme ihtiyacım duyayım. Önemli olan ben başka kanaldayken istediğim programı kayıt etmesi ve benim daha sonra o programı izlemem değil mi? Bu sıkıntıyı çözmenin bir yolu var mı? Sizde de durum bu şekilde mi yoksa bir güncelleme ile vs çözülür mü?

• fatality-one kullanıcısına yanıt
    merhaba bu modellerde tek tuner var, sadece tek kanalı kayıt edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagozgilh

merhaba bu modellerde tek tuner var, sadece tek kanalı kayıt edebiliyorsunuz.

peki bir tanede dandik uydu alıcısı alsam. normal kanalları ondan izlesem kayıt içinde tv kendi alıcınısını kullansa falan?
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 hafta oldu bu ürünü alalı açıkcası incelemeden aldım. Fakat daha sonra araştırma yaptığımda aklıma bir kaç soru takıldı; yardımcı olursanız sevinirim.
    1. 2D'li yayını 3D yaptığım zaman ekranın sağında ve solunda içe doğru siyahlık oluyor; çerçeve gibi bi cm'lik ekran küçülüyor acaba bu normal mi? Side by side ve diğer 3D effectinde ise ekran tamamen kaplanıyor.
    2. Televizyon kutusunda 2015 new gibi bir ibare yoktu. Tv Hakkında Model numarası - 49UF8507-ZB diye geçiyor. Tek kumanda - WebOs 2 eski parti ürün almış olabilirmiyim diye tedirgin oldum.
    3. İnternetten edindiğim 3D filmlere bir türlü 3D altyazı yapamadım. Altyazılar çalıştı fakat 2D olarak gözüktü. 3D subtitle uygulamasını ve mkv altyazı gömme programları kullanmama rağmen TV de altyazılar .ass .saa .idx .sub formatları 2D gözküyorlar. Sinemalardaki gibi öne gelen 3D altyazı yapamadım. Acaba bu TV'de 3D altyazı desteği yok mu? yada bu konsepti ben mi yanlış anladım.

• fatality-one kullanıcısına yanıt
    uzman değilim ama galiba bu iş için de uydudan 2 kablo ile tv ye ayrı uydu alıcısına ayrı bağlamanız gerekiyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagozgilh

uzman değilim ama galiba bu iş için de uydudan 2 kablo ile tv ye ayrı uydu alıcısına ayrı bağlamanız gerekiyor diye biliyorum.

tesekkürler
  • Güvenlik pin şifresini hatırlamıyorum. İnternette yardimi olabilecek birsey bulamadım, bilgisi olan var mi

• KIMYACI08 kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar onun sebebı sabıt ıp nızın olmamasındandır onun ıcın sabıt ıp talpe etmenız gerekıo tv nızde bı problem yok bosuna kurcalamyın
  • Bende Lm640s Lcd de buna geçtim açıkçası standart SD yayinlar tam bir hayal kırıklığı çamur gibi 3D dede aynı muhabbet yani daha 4K icin erkenmis onu öğrendim.
    Ama web0S kumanda arayüz başarılı 4K görüntüler fena değil ama çok iyi de değil.Vertical banding tabiki var truemotion öncekinde vardı baya ise yariyormuş

• Şu testi TV ye yaptım sonuç rezalet. 49uf8507 sizde yaparmisiniz bi bendemi öyle.
    https://youtu.be/tPdLZ9g0l28

• bu kanal logo izi kalmasi , vertical band, hareketli kameralarda görüntü atlaması bu cihazda standartmi bana mı özel acaba nilen varmı?

• vampirelf kullanıcısına yanıt
    Kanal logo izin kalma sorunun da yanlız değilsin bende de var

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.