Şimdi Ara

LG 49UF8507 4K Nasıldır? (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.094
Cevap
73
Favori
351.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dışarıdan nasıl bir aparat takabilirim veya var mı böyle bir şey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Ürün alalı 4 yıl oluyor artık. Çok şükür her hangi bir sorun ya da arıza ile karşılaşmadım. Ancak yazılım eskiyor ve özellikle tarayıcı sıkıntı yaşatıyor. Film izleme sitelerindeki reklamları atlatamıyorum mesela. Sanırım firma tarayıcıyı güncellemeyecek. Ama yine de hala firmware çıkartıyorlar.

Son firmware 24 Ocak 2019'da çıkmış(04.05.75) ve TV görüntüsünde iyileştirme yaptıklarını iddaa ediyorlar.
    http://gscs-b2c.lge.com/downloadFile?fileId=wNle04ShlyDw6zYB0CQ
  • Ürün alalı 4 yıl oluyor Çok şükür her hangi bir sorun ya da arıza ile karşılaşmadım.

CONAX modül kullanarak kablo net üyeliği ile TV kullanıyorum.4k kanalı sorunsuz çalışıyor.
    Ek olarak arada Uydu kablo baglantısı ile uyduda seyrettiğim oluyor.4k kanalları sorunsuz çalışıyor.

Tarayıcı sıkıntı yaşatmıyor bana.
    Sık Sık Dizi ve film seyretmek için kullanıyorum.

Halen firmware çıkartıyorlar.
    24 Ocak 2019'da çıkmış(04.05.75) firmware sini usb den 25 ocakta yüklemiştim ve sorunsuz olarak TV kullanmaya devam ediyorum.

Televizyonda HDR ve samsung(Curved)larlardaki derinlik katma özelliği olsaimiş televizyon tadından yenmez olacakmış.
  • 04.05.75 güncellemesiyle görüntü sanki trumotion varmış gibi akıcı oldu.süper oldu bu eski hali canımı sıkıyordu takıla takıla gidiyordu görüntü.
  • yunus78 Y kullanıcısına yanıt
    Slm bu güncellemeyi nerden yuklediniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

Slm bu güncellemeyi nerden yuklediniz
    https://www.lg.com/tr/destek/urun-destegi/lg-55UF8507

yanlız benim tv 55 inc bilmiyorum farkediyormu. buradan indirip usb den yükledim.
  • yunus78 Y kullanıcısına yanıt
    tesekkurler bende burdan tv mi secip usb atıp guncelledim görüntü ayarlarınızı yazarmısınız rica etsem
  • Selamlar, ben de yaklaşık 3 senedir bu TV'yi kullanıyorum. Kablolu yayın kullanırken geçtiğimiz günlerde uydu kutusunu iptal edip CONAX Modüle geçtik ve artık Kablo TV yayınlarını televizyondan direkt olarak almaya başladık. Fakat şunu fark ettim ki kanal geçişleri arasındaki süre baya uzun. Bu acaba Kablo TV'den mi kaynaklı bir sıkıntı yoksa TV'den mi merak ediyorum.

Benzer bir sıkıntıyla karşılaşan veya bu konu hakkında yardımcı olabilecek kimse varsa çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.
  • alky A kullanıcısına yanıt
    Tv ile alakalı ben vu 4k uno cihaz var çok hızlı kanal geçişleri

• Cevabınız için teşekkür ederim.
  • Bu Tv nin DSMART MODÜL uyuşmadığını düzeltmediler hala 4 yıldır hata vere vere kullanıyorum. Bu durumu bildirebilecek bir bölüm varmı acaba müşteri hizmetleri hariç çünkü onlar servis yönlendiriyor servis yazılımsal diyor. Yazılımın durumunu yurt dışı veya yurtiçinde bu konuyla ilgilenen birime bildirmek istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmet ark A kullanıcısına yanıt
    Slm lg sitesinde geçen ay çıkan yazılımı indirip tv kurup denedinizmi

• 04.05.70 sürümü yüklü suan. Sanırım geçen ay çıkan

Hayır sitesinde lg nın tv destek bölümüne girince 75 ile biten sürüm var onu indirip tv kurun

https://www.lg.com/tr/destek/urun-destegi/lg-55UF8507?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Burda sofware yazılım kısmında tabi tv 55 ilemi başlıyor 49ilemi model no onu seçip ona uygun yazılımı indirin

• Tamam en kısa sürede indirip yükleyeceğim. Teşekkürler. Peki bu konuda düzeltilme gibi bir durum siz konusumu?

Bilemiyorum bende modül var ama hafta ici deneyebilirim son yazılım yüklü bende vu 4k uno uydu alicisi var modül onda takılı kullanıyorum

• 04.05.75 firmware sürümü elinde olan varsa upload edebilir mi? Siteden kaldırmışlar ve hiçbir yerde bulunmuyor.
    Düzeltme:http://gscs-b2c.lge.com/downloadFile?fileId=wNle04ShlyDw6zYB0CQ
    Arkadaşın paylaştığı link direkt açılmıyor ama kopyala-yapıştırla oluyor.

Siteden kaldırmışlar ama yine de deneyeceğim. Bir bug yoktur umarım ve başımıza iş gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 9 Mart 2019; 2:0:31 >
  • DRACON1C kullanıcısına yanıt
    1 gün öncesi vardı neden kaldırdılar acaba

• Valla hocam beni de kuşkulandırdı. Riske girip deneyeceğim. Umarım gelecekteki sürümlere geçişte sorun yaşamayız.
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.