Şimdi Ara

LG 49UF8507 4K Nasıldır? (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.094
Cevap
73
Favori
351.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim televizyonda ses kısılma sorunu şimdilik kendi kendine düzeldi.Bende anlayamadım bu sorunu. Bi süre bekleyin isterseniz belki bizim tv gibi düzelir. Uyuz bi sorundu kendi kendine ses kısılması ama şuan düzelmiş gibi.
  • arkadaşlar dsmart modülü taktığımda tv nin diğer kanallarında donmalar oluyor neden olaki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

arkadaşlar dsmart modülü taktığımda tv nin diğer kanallarında donmalar oluyor neden olaki?

3 yıldır dsmart modül lg uf8507 tv uyuşmazlığı yaşıyorum hiçbir yerde çözüm bulamadım. Kanal geçişlerinde önce sinyal yok sonra geçersiz hizmet uyarısı veriyor sonra kanal geliyor. Ne Yapsam olmadı. Modül sorunsuz Tv uydusu veya yazılımı sorunlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ark

quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

arkadaşlar dsmart modülü taktığımda tv nin diğer kanallarında donmalar oluyor neden olaki?

3 yıldır dsmart modül lg uf8507 tv uyuşmazlığı yaşıyorum hiçbir yerde çözüm bulamadım. Kanal geçişlerinde önce sinyal yok sonra geçersiz hizmet uyarısı veriyor sonra kanal geliyor. Ne Yapsam olmadı. Modül sorunsuz Tv uydusu veya yazılımı sorunlu.

modülün ısındığını düşünerek modülü çıkarttığımda modülün girdiği dişlerden birinin yamulduğunu farkettim.yamulan dişi tığ yardımıyla düzelteyim derken koptu.fakat modül bu şekilde de çalıştı.eskisinden daha hızlı açtı

• Arkadaslar ben tvden cok memnunum valla nazar deymesin tik demedi daha ,3 seneye yaklasiyor.

Benim merak ettigim webos 3 guncelemesi aldikmi ? Ben bu ara youtubede sikibti yasamaya basladim video aciyorum izliyorum donmaya basliyor. Ya internet hizimdan yada tvden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_ua

Arkadaslar ben tvden cok memnunum valla nazar deymesin tik demedi daha ,3 seneye yaklasiyor.

Benim merak ettigim webos 3 guncelemesi aldikmi ? Ben bu ara youtubede sikibti yasamaya basladim video aciyorum izliyorum donmaya basliyor. Ya internet hizimdan yada tvden
    Yok hocam lite versiyonunu bile vermediler artık güncelleme almaz herhalde yada ufak tefek güvenlik güncellemesi filan olur anca. Benim de şansım fena gitmedi tv den yana bir arıza yaşamadım.
  • alperepla A kullanıcısına yanıt
    Özelikle sihirli kumandasi cok iyi valla. Insallah arkadaslarinda bir daha basins sikinti gelmez. Guncelleme alsaymis iyiymis neyse

• Özelikle sihirli kumandasi cok iyi valla. Insallah arkadaslarinda bir daha basins sikinti gelmez. Guncelleme alsaymis iyiymis neyse
  • SİHİRLİ KUMANDASI İYİ AMA diyelimki tv nin uydu alıcısını kullanıyoruz kanal değiştirme moduna sağ taraftan geldiğimizde kafası karışıyor tv nin en azından bir 7-8 sn bekletiyor
  • 2 gün önce kanal listesini güncelledim trt 4k ve bbc erth açılmaz oldu :(
  • Merhaba arkadaşlar sihirli kumanda kafayı yedi tekrar tekrar tanıtmama rağmen ses açma tuşu bazı tuşlar çalışıyor bazen çalışmıyor pili değiştiriyorum o çalışan tuşlarda çalışmıyor acaba yazılımdan olabilirim bozulduğunu düşünmüyorum ya

• Manuel güncelleme siteye eklenmiş. Ancak OTA güncelleme bulunamadı diyor. Dileyenler manuel güncelleme yapabilirler. Sesle ilgili basit bir hata düzeltmesi yapılmış.

http://www.lg.com/tr/destek/urun-destegi/lg-49UF8507

[04.05.60]
    1. Fix that volume is changed to be zero by Peel Remote App during watching TV
  • quote:

Orijinalden alıntı: famepa

Manuel güncelleme siteye eklenmiş. Ancak OTA güncelleme bulunamadı diyor. Dileyenler manuel güncelleme yapabilirler. Sesle ilgili basit bir hata düzeltmesi yapılmış.

[04.05.60]
    @famepa
    eyvallah dostum. Link bozuk gibi geldi. İlgilenenlere...

Ota güncellemesi de birkaç haftaya gelir tahminim.

• Yeni güncellemeyi yükleyen var mı . Değişiklik var mı

• castiello06 kullanıcısına yanıt
    Verildi mi ota üzerinden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet verildi ama ben yapmadım daha . Ne değişiklikler var bilmiyom

• castiello06 kullanıcısına yanıt
    Bende çıkmıyor

Son durum bu gözüküyor
    04.05.60 sanırım kendi yüklemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 22 Haziran 2018; 10:58:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @castiello06 @KIMYACI08 @guzaba

Son güncelleme 04.05.60'da pek bir değişiklik yok arkadaşlar. Fakat isimlerini eklediğim arkadaşların bahsettiği ses kısılma sorunu çözülmüş sadece, anladığım kadarıyla. Bende ses kısılma problemi hiç olmadı bu arada. Sorun devam ediyorsa güncelleyin derim. Bende güncelleme otomatikte daima.

quote:

[04.05.60]

LG ürünleri kullanışlılık açısından daima en öndedir ancak tek sıkıntısı donanıma pek özenmiyorlar. Bu tv gibi donanımsal bazı sıkıntılar, şansa bağlı olarak çıkar genelde. Genel olarak bu tv kadar Smart özelliğinin kullanışlı olduğu başka bir tv markası görmedim henüz. (philips, samsung inceledim sadece)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepmisafir -- 22 Haziran 2018; 23:52:2 >
  • hepmisafir H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.