Şimdi Ara

LG 49UB850V 4K nasıldır? (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.487
Cevap
51
Favori
264.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dosttum kusura kalma ancak dönül yapabildim.

Öncelikle Merhaba;

Benim Tv nin 2 anakartıda yanmıştı,servise hiç götürmedim,çok para isteyeceklerdi.Tadıdık bir tamirciden çkma anakart vs aradık bulumadık.Sonuç olarak 1000 tlye anakartı biryerden sıfır olarak bulduk.Tamirci tanıdık olunca ücret almadan yaptı.

Umarım seninkinin arızası daha basittir.

Sağlıklı gnüler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ethan Winters

Dosttum kusura kalma ancak dönül yapabildim.

Öncelikle Merhaba;

Benim Tv nin 2 anakartıda yanmıştı,servise hiç götürmedim,çok para isteyeceklerdi.Tadıdık bir tamirciden çkma anakart vs aradık bulumadık.Sonuç olarak 1000 tlye anakartı biryerden sıfır olarak bulduk.Tamirci tanıdık olunca ücret almadan yaptı.

Umarım seninkinin arızası daha basittir.

Sağlıklı gnüler dilerim.
    Hocam öncelikle cevap verdiğin için teşekkürler seninkiyle aynı sorun varmış anakart yanmış lg garantisi bitmiş ama ekstra 5 senelik garantisi vardı 450 tl bayılmıştım ama şansıma bimeks iflas ettiği için oda boşa gitti lg servisi 850 tl gibi bir fiyat çıkardı tüketici hakem heyetine başvurdum kazanırsam ancak 450 tl yi geri alabilirsin oda 3 ay civarı sürebilirmiş dediler, bende o kadar bekleyemem mecbur verdim servise yaptırmaya

Acaba tv yi servise verdimya davayı kazansam yinede 450 tl yi öderlermi ?

• merhaba bende hala test yazılımı duruyor ben bir türlü uprage yapamadım beceremedim 05.10.20 duruyor

bu yazılımla bu test yazılımdan kurtulurmuyum acaba

teşekkürler.

Software_File(Version_05.05.75).zip 645893K

bu yazılım gelmiş betada olsa nasıl güncelleyebilirim
    https://www.lg.com/tr/destek/urun-destegi/lg-49UB850V

bilsem baştan hiç beta yüklemezdim
  • ozkan1979 kullanıcısına yanıt
    Ben iki sene kadar önce yapmıştım ama hatırlamıyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=0RmMuJRSttU

Zannedersem şu videodan yapmıştım. Videonun altında gerekli dosyalar mevcut.
  • Merhabalar.

Güncel kanal listesini paylasabilecek var mi
  • Selam beyler. Normal Kumandam bozuldu. Çakma kumandalar TV ye zarar verir mi ?
  • sihirli olmayan orjinal kumanda alın derim ben onu aldım sihirliyi kenera koydum. 50 tlye aldım.
  • Benim sihirli kumandaya da birşey oldu. Çalışmıyor şu an. Belki pilleri bitmiştir diye yeni pil taktım ama düzelmedi.
  • arkadaşlar son güncelleme sonucu ekran parlaklığım hissedilir derecede azaldı aynı sorun yaşayan var mı bu LG de apple gibi güncelleme çakallığına başvurmuyordur umarım. sizin fikriniz ?
  • Bende herhangi bir dğeişiklik yok, görüntü ayarlarında eko moda geçmiş olması, o ışığı baya bir kısıyor diye hatırlıyorum.
  • magic remote kayboldu. acaba an mr 600 alsam ub850v de calisirmi ?
  • 49ub850v cihazına bluetooth soundbar bağlanabiliyor mu. Yani cihazın bluetooth özelliği var mı?
  • TahaKaradeniz kullanıcısına yanıt
    Hala lazımsa bendekiler sıfır kullanılmadı hep duvara astım tv yi istersen benden alabilirsin.
  • enkazweb kullanıcısına yanıt
    Hocam özel mesaj atıyorum ama iletilmiyor sanırım. Nerede oturuyorsunuz ve de fiyat bilgisi alabilir miyim?
  • Muteeddib M kullanıcısına yanıt
    bağlanabiliyor. kablosuz bağlantı seçeneği var, ses sekmesi altında.
  • Yeni güncelleme geldi. Helâl valla 5 yıl geçmiş güncelleme veriyorlar hâlâ. Lg nin sitesinde güvenlik güncellemesi yazıyor içeriğinde. Anlamadım güvenlik açığı mı oluyor tv lerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muteeddib -- 17 Ağustos 2019; 12:54:11 >
  • Arkadaşlar merhaba,

49ub850v tv’mde önceden sorunsuzca izlediğim trt4k kanalını artık ne zaman açsam, televizyon donuyor. Trt4k kanalına geçmiyor. Kapanmadan düzelmiyor. Aynı zamanda önceden NETFLIX’i uygulama üzerinden rahatça izleyebiliyorken şu anda hiç bir içerik açılmıyor. %20 ye kadar gelip kalıyor. NETFLIX müşteri hizmetleri ile konuştum. Birçok şey denedik ama maalesef bir sonuç alamadık. Birkaç kere fabrika ayarlarına dönmeme rağmen herhangi bir değişiklik olmadı. LG müşteri hizmetleri ile konuştuğumda onlar da sadece fabrika ayarlarına geri dönemeyi tavsiye ettiler. Yoksa servis çağımam gerekiyormuş.

Nacizane aklıma gelen tek problem ram ile ilgili. Yeterli gelmiyor da yüksek çözünürlük geldiği anda yetersiz geliyormuş gibi geliyor. Netflixi de benzer bir nedene bağlıyorum. Tecrübeli arkadaşların tavsiyesi varsa yardımlarını rica ederim.

Daha önce yazılımı ile ilgili tv nin ilgili konusunda anlatımlarla birçok şey denedim. Burdan edindiğim tecrübelerim mevcut.

• LG 49ub850v televizyonumuz var evde oturma odasında, salonda da samsung smart kendi uydusundan tüm kanallar izlenebiliyor, LG oturma odasındaki tv de daha önce 5 sene kadar digitürk kullandım 1 ay önce digitürkü iptal ettirdim kendi uydusunu kullanmak istedim, tv yi fabrika ayarlarına getirip kanal ayarlamalarını yaptım atv kanald star show grubunu kanalları gösteriyor sorun yok trt grubundan bir kanalı açıyorum açılıyor sorun yok tekrar atv grubu kanallara geçince yayın yok diyor ve sadece trt grubu yayınlarda yayın var, atv ye geçiyorum bekliyorum 5 dk kadar yayın geliyor sıkıntı yok star kanald sıkıntı yok trt ye geçip tekrar atv ye geçersem yayın olmuyor ne yaptıysam yapamadım. Apartmanda merkezi sistem uydu var LG tv nin olduğu yere samsung cihazı bağlıyorum tüm yayınlar mevcut yani bağlantıda bir sıkıntı yok tv , tv nin ayarında mi bir sıkıntı var ne oluyor anlamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.