Şimdi Ara

LG 47LM660S Kanal Ayarlama Yardım. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
16
Favori
218.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu yeni uydu LG lerde nasıl giriliyor yardım edecek yok mu acaba?
  • Arkadaşlar 1 ay önce LG televizyon aldık. Üzerinde WebOS tabanlı berbat bir yazılım var. Eski yazılım 10 kat daha iyiydi ve bilseydim almazdım. Televizyonun uydusu kendi içinde ve Smart TV özellikli.

Sorunum şöyle; Kanalları ayarladım ve sıraladım. Televizyon yayınına döndüm, kanalları dolaşacağım kumanda ile fakat bir bakıyorum 10. kanaldan 12'e atlıyor. Oysa arada 11 var ve kumandadan basınca görüyorum. Bu atlamayı birkaç yerde daha yapıyor. Kanal listesinden baktım engelleme yada başka bir şey yok. Tekrar fabrika ayarına döndürdüm ve yine herşeyi baştan yaptım. Birkaç deneme sonrası yine aynı şeyi yaptı.

Yine kumanda ile 1. kanaldan geriye gittiğimde normalde en son eklenen TV kanalı olması gerek. Fakat en son eklenen radyoya geçiyor ve böyle devam ediyor.

Bunların nedenini bilen var mı acaba?

Selamlar,
  • isez kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bende bu sorunu ne zamandır halletmeye çalışıyordum. Fabrika ayarlarına gelip ilk taramada kör taramayı kaldırınca sorunum halloldu artık frekans girebiliyorum ve tv yeniden başlamıyor allah razı olsun.
  • ben kanalları ayarladım fakat show hd kanal d hd cnntürk hd çıkmıyor sadece istediğim kanalın tp sini ekleyip sadece ilgili tp yi taratmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsan1983

Çok teşekkür ederim bende bu sorunu ne zamandır halletmeye çalışıyordum. Fabrika ayarlarına gelip ilk taramada kör taramayı kaldırınca sorunum halloldu artık frekans girebiliyorum ve tv yeniden başlamıyor allah razı olsun.

Bilgi için teşekkürler. TV de Fabrika ayarlarına dön bulamadım. Uygulama sıfırla gibi bişi vardı onu yaptım. Kanal listesi duruyordu. Şimdi kör aramayı kaldırıp tarattırıyorum ne olacak bakalım..

42LN575s Menüsü lm ile aynı gibi
  • Aynı sorun bende de var arkadaşlar LG 47LM 860 V - ZB SERİ tv de içerisinde forum dan edindiğim kadarıyla iyi kötü bir kanal ayarı yapıp tv izliyordum malumunuz star tv hd ve kanal d hd ücretli platforma geçmiş bulunmakta. Hal böyle olunca star hd ve kanal d hd ci modülü yok diyordu benimde haberin yok ücretli platforma gectiklerinden tv actim akşam işten geldim baktım yok arada sinyaller değiştiği için sinyal kaydı zannedip star tv hd frekansini internetten buldum manuel ayarlamadan sinyali girip ekledim sinyal buldu güncelle dedim ışte o an o anda tv de ki star hd 4numarali sırada idi 4numara kayboldu gitti bulamıyorum işin kötüsü kanal d hd de öyle olur kanal numarası kaybolur diye bir şey yapamadım forumu aradım taradim bir çözüm göremedim bir çözüm yolu bilen arkadaş varsa yardımcı olabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal78

quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Uydu Alıcı verici <10970,V,30000> bölümünde bu ayarı yaparken tv açılıp kapanıyor. Neden böyle yapıyor acaba?

hocam frekansları tam hatırlamıyorum ama sanırım seninki gibiydi bende çok kurcaladım bnde de bu sorun oldu çok uğraştım her seferinde reset attı tv kendisine. tv yi fabrika ayarlarına geri getirdim düzeldi. senin mutlaka düzelecektir fabrika ayarlarından sonra.

Aynı durumdayım yeni kanal değerlerine tıklıyorum kapanıp açılıyor alıyorum şu an fabrika ayarlarına umarım düzelir
  • Selamınaleykum elimde bi video var ve 400'e yakın kanal buluyor girilen frekansla ama reklam olur diye veremiyorum,isteyen pm atabilir iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperdia -- 5 Ekim 2015; 3:19:56 >
  • 47LM660s TV'nin kanallarını pcde ChanSort programı ile düzenliyorum. Tv ye USB ile atıyorum ancak aç kapa yapınca gene atlama yapıyor. Mesela 8. sıradaki kanaldan 10'a atlıyor. 9 yok. Bir çok kez denedim. TV üzerinden düzenliyorum tamam diyorum oldu diyorum aç kapa yapıyorum gene aynı sorun ya da 18. sıradaki kanal geliyor 9da benim koymadığım yerde duruyor.
    TV neden kafasına göre kaydırıyor anlayamadım. Kıracam zor duruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin07 -- 1 Şubat 2016; 21:47:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metin07

47LM660s TV'nin kanallarını pcde ChanSort programı ile düzenliyorum. Tv ye USB ile atıyorum ancak aç kapa yapınca gene atlama yapıyor. Mesela 8. sıradaki kanaldan 10'a atlıyor. 9 yok. Bir çok kez denedim. TV üzerinden düzenliyorum tamam diyorum oldu diyorum aç kapa yapıyorum gene aynı sorun ya da 18. sıradaki kanal geliyor 9da benim koymadığım yerde duruyor.
    TV neden kafasına göre kaydırıyor anlayamadım. Kıracam zor duruyorum.
    Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende de var. Kanald HD otomstik olarak siliniyor. Aynı numaraya 2-3 kanal atıyor. Kanalları kafasına göre sıralıyor. İyice kafayı yedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: donanıMüdavim

Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende de var. Kanald HD otomstik olarak siliniyor. Aynı numaraya 2-3 kanal atıyor. Kanalları kafasına göre sıralıyor. İyice kafayı yedi.

Alıntıları Göster
    Uzun süredir DH'ye girmemiştim mesajı şimdi gördüm.
    Eğer sorun devam diyorsa bi anlamı olacaksa şöyle cevaplayayım.
    cihazı fabrika ayarlarına geri döndürdüm. Tekrar sıfırdan kanal ayarladım.
    Chansoft yazılımı ile kanalları düzenleyip geri tv'ye attım. Şimdilik sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.