Şimdi Ara

LG 47LM660S Cinema 3D Smart TV (Tükendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
8.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mbtaskale

Valla parfüm filanda satıyorlar arkadaşlar aklıma BAZARLAND geldi korkiiim...

Hiç bir korkunuz olmasın
  • süper fiyat..kampanya dediğin budur..
  • firmadan buzdolabı aldım müşteri temsilcisi (konuyuda açan kişi tahminim m... bey) sağolsun alışveriş sürecinde çok ilgili davrandı, bir hafta sonra buzdolabı yüzde 10 gibi bir indirime gitti ama müşteri temsilcisinin alışveriş sürecindeki yaklaşımı ile helal hoş olsun diyor, firmayı şiddetle öneriyorum. bulaşık makinesini buradan almadım ama onda da indirime gittiler. televizyonda fiyatı iyi 760s dede güzel bir indirim yapmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maeds

firmadan buzdolabı aldım müşteri temsilcisi (konuyuda açan kişi tahminim m... bey) sağolsun alışveriş sürecinde çok ilgili davrandı, bir hafta sonra buzdolabı yüzde 10 gibi bir indirime gitti ama müşteri temsilcisinin alışveriş sürecindeki yaklaşımı ile helal hoş olsun diyor, firmayı şiddetle öneriyorum. bulaşık makinesini buradan almadım ama onda da indirime gittiler. televizyonda fiyatı iyi 760s dede güzel bir indirim yapmanızı öneririm.

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Kampanyalarımız devam ettiği sürece burada açıp paylaşacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

Arkadas ve firma cok ilgili sagolsunlar her soruma cevap verdiler bikmadan usanmadan yarin bende bu tv yi ve lg1454 cf modelini siparis vermeyi dusunuyorum.

Pm attım size
  • Benmi yanlış görüyorum yoksa doğrumu
    lg 47 lm 660s 1920 TL

Bu fiyat gerçek olamaz. Alacak olan arkadaşlar aman dikkat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmen3

Benmi yanlış görüyorum yoksa doğrumu
    lg 47 lm 660s 1920 TL

Fiyatımız 2555 TL dir.1920 TL yi nerden gördünüz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: code7

quote:

lg 47 lm 660s 1920 TL

Fiyatı güncellemişsiniz hemen

/>

• hngi site arkadaşlar bu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: code7

quote:

lg 47 lm 660s 1920 TL

Fiyatı güncellemişsiniz hemen

/>

Anlık bir hata ile tarayıcınızdan kaynaklanan bir durum olabilir.Fiyat 2555 TL dir.Başlıktada belirtiğimiz gibidir.satın alan üyelerde vardır.Fiyat değişikliği söz konusu değildir yorumlara ve yorum saatine bakarsanız değiştirilmemiş olduğunu göreceksiniz.
    Ürün satışa Bugün; 12:33:12 de açılmıştır.Siz yorumu Bugün; 16:30:30 yapmışsınız..Fiyat değişikliği olsa ürün değişiklik tarihi ve saati sizin yorumuzdakinden sonrayı gösterirdi.

İyi Günler Dilerim

• peşin fiyatına 10-12 taksit olsa tadından yenmezdi .ben yine 10-12 taksit i bekleyeceğim.
  • Bugun bir sipariste ben verdim.arkadas sagolsun cok ilgilendi.hem sabit telefon hem mobilini gonderdi.LG nin resmi distiributorleriymis urun 2 yil lg turkiye garantili ve sifir acilmamis olarak gondereceklerini soyledi.bekliyoruz bakalim bugun kargoya verilecek.urun geldikten sonrada burda fotograflarini ve incelemesini paylasirim alacak arkadaslar varsa tereddut eden burdan takip edebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında güvenemeyen arkadaşlar için satınalma aşamasında kapıda ödeme seçeneğinin de aktif olduğunu belirtmek gerekiyor sanırım.
    Benim ürünü kargo dağıtıma çıkarmış.
    Gelince bilgilendirme yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

Bugun bir sipariste ben verdim.arkadas sagolsun cok ilgilendi.hem sabit telefon hem mobilini gonderdi.LG nin resmi distiributorleriymis urun 2 yil lg turkiye garantili ve sifir acilmamis olarak gondereceklerini soyledi.bekliyoruz bakalim bugun kargoya verilecek.urun geldikten sonrada burda fotograflarini ve incelemesini paylasirim alacak arkadaslar varsa tereddut eden burdan takip edebilirler.

Teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilginAbi

Aslında güvenemeyen arkadaşlar için satınalma aşamasında kapıda ödeme seçeneğinin de aktif olduğunu belirtmek gerekiyor sanırım.
    Benim ürünü kargo dağıtıma çıkarmış.
    Gelince bilgilendirme yapacağım.

Teşekkür ederiz.Belirtiğiniz gibi kapıda ödeme seçeneğimizde vardır.
  • 09.08.2012 tarih 11:50 saat i itibari ile stoğumuzda 2 adet ürün kalmıştır.
  • Geçen yılki LG'nin serilerinde ürün kodunun sonunda ki S dahili uydu alıcı olduğu anlamına gelirdi. Şimdi bakıyorum da bütün ürünlerin sonunda S var ama dahili uydu alıcısı yok. LG kafa karıştırmaya çalışıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Geçen yılki LG'nin serilerinde ürün kodunun sonunda ki S dahili uydu alıcı olduğu anlamına gelirdi. Şimdi bakıyorum da bütün ürünlerin sonunda S var ama dahili uydu alıcısı yok. LG kafa karıştırmaya çalışıyor sanırım.

Evet bazı modellerde uydu alıcılı oluyor...ama bu serilerde "S" Smart Tv anlamına geliyor.
  • Üç kağıt yapıyorlar işte çünkü geçen yıl ki ürünlerde de smart vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Üç kağıt yapıyorlar işte çünkü geçen yıl ki ürünlerde de smart vardı.

Model numarası ile üç kağıdın ne alakası var anlayamadım?

Üründe uydu alıcısı var yazıp da koymamışlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.