Şimdi Ara

LG 47LM640 DVB-S FULL HD 3D LED LCD TV + 4 GÖZLÜK (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
6.943
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canciger

quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Herkes fiyat iyi demişte tv nin görüntü kalitesini beğenmiyenler gördüm 660 modeli için yapılan yorumlarda falan. Bu bir alt modeli almak ne kadar mantıklı veya kullanan biri fikrini söyleyebilir mi ?

onlardan biri de benim ne 660s nede 640s iki tv yide başarılı bulmuyorum hemen tamamında ışık sızması banding dse efecti gibi sorunlar var.
    hd uydu alıcısı ise tam bir felaket hd uydu alıcısı var diye güvenip almayın sonunda dayanamayıp ayrı bir hd uydu alırsınız.. biss key girme imkanı yok-kanal sıralamak tam bir işkence kanal silme yok v.s ama iki tv ye 3500-4000 tl fiyat verip alanları gördükten sonra bu fiyat bedava gibi zaten ederide bu kadar bu tv nin. bu fiyatın altına düşeceğini sanmıyorum 1650 bu ürün için dip fiyattır almak isteyen alsın bunlar son stoklar yeni modellerin eli kulağında çıktı çıkacak.

Bu yorumdan sonrada ben gidip bu tv yi alamam sanırım beklemeye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: xf

WORLD ile 12 taksit 1799a aldım.. avantajixteki linke tıklayarak sipariş verdim fakat ödeme görünmüyor ?

bugün içinde olmadı yarın alışverişiniz gözükür

yalnız tabii ödeme olarak değil

ödenecek olarak gözükecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Aldım bir tane, umarım sorunsuz elime ulaşır uzun süre kullanırım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

önemli değil ... hayırlı olsun bu arada... güle güle olsun...

Sağolun hocam sizin de.

Acaba ürünü kurmaya servis kendisi mi gelecek, yoksa biz mi çağırıyoruz ?
    Bir de servis montaj ücreti alıyor mu ?
    Tecrübesi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

LG merkezi arıyorsunuz

onlar kurulumunuzu servise yönlendiriyor

servis genelde sizi arar mümkünse gün içinde ya da sonraki gün gelip kurarlar

Servis gelene kadar kutuyu açmazsanız sizin için iyi olur.

Servis kurulumu ücretsiz yapacaktır.

Zaten 32" üstü TV'ler için bu böyle (TR garantisinde)

Ayrıca TV'yi duvara monteletecekseniz aparatı almanızı tavsiye ederim.

Bu monteleme işini de servis ücretsiz yapacaktır.

• TV Alıcaklar bekleyin bekelyinki yeni modelelr geliyor fiyatlar düşücek diğer marka ve modelelrindee

bu hareketlilik bundan .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

TV Alıcaklar bekleyin bekelyinki yeni modelelr geliyor fiyatlar düşücek diğer marka ve modelelrindee

bu hareketlilik bundan .)

Ben evleniyorum nisan başında :) bekleyemezdim..
    ama bir hareketlilik var fiyatlarda.. çok daha iyi fiyatlar olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xf

WORLD ile 12 taksit 1799a aldım.. avantajixteki linke tıklayarak sipariş verdim fakat ödeme görünmüyor ?

yapılan alışverişin avantajixte görünmesi biraz zaman alıyor. 3-5 gün sonra hala görünmüyorsa mail atın. iade süreci baya(en az 1 ay) sürüyor zaten.
  • allahını seven bir şey söylesin alınır mı alınmaz mı
    siparişi iptal edeceğim ona göre
    bu kadar mı kötü bir panel sadece atv show falan seyeredeceğim
    plazmamı alsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

allahını seven bir şey söylesin alınır mı alınmaz mı
    plazmamı alsam

Kötü bir panel değil,gayet yeterli bir görüntü sunan bir televizyon,şuan için tam f/p ürünü denilebilir.
    Fakat üzerine 1.000 tl daha koyabilirim diyorsan elbette daha üst sınıf bir ürün alınabilir.
    Ayrıca görüntüsü kötü diyenlere aldanma,madem görüntü kötü o zaman aynı fiyata daha iyisini göstersinler de millet onu alsın.
    Deneme imkanınız varsa çoğu mağazada bulunabilen bir televizyon ayrıca,gidip gördüğünüzde görüntüde bahsedildiği kadar sorun olmadığını göreceksiniz.
    Ayrıca teknoloji mağazalarının teşhirindeki televizyonun görüntüsüne aldanmayın,televizyonu evinizde kurduğunuzda çok daha iyi bir görüntü verecektir.

• quote:

allahını seven bir şey söylesin alınır mı alınmaz mı
    plazmamı alsam

3d kullanmıycam diyorsan alma smart zaten benim için önemli değil hdmi den notebook bağla al sana smart. normal bir tv al gitsin.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Uzun zamandır ben de bu ürünü ve 660s i takip ediyordum ki bugün aldım. Daha önce bir çok yerde görüntü kalitesini de gördüm. Tabi ki bir es8000 serisi değil ama bu fiyata bundan iyisini de şahsen ben bulamadım. Kurulumunu haziranda yapmama rağmen aldım bunu da benim gibi yazın evlenecek arkadaşlar için söylüyorum. Ayrıca Marlboro mu Parliament mi tamamen zevk meselesidir, bu kadar çok takılmayın.

Saygılarımla
  • alıpta kargosu yollanan yada gelen varmı ilk gün aldım hala bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tantokur

alıpta kargosu yollanan yada gelen varmı ilk gün aldım hala bekliyorum

UPS'i aradim adiniza kargo yok dediler. Sozde ayni gun kargo yapacaklardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ayni fiyata Teknosa 50es5500 satiyor. 47lm640s bu samsungu dover mi, goruntu kalitesi olarak hangisi daha performanslidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirengi noktası -- 28 Mart 2013; 17:43:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BrossBody

Aynı cihazı 3 ay önce aynı fiyata aldık kampanyalı değildi bence fiyatı uygun ama neden 3 aydır fiyat düşmedi onu merak ettim ( tv çok güzel çok memnunum )

hocam normal atv show gibi kanalaarın görüntüsü nasıl ?

Valla şöyle söyleyim normal kanalların görüntüsü çok canlı zaten kendisinin canlı görüntü canlı ses ayarı var ben o ayarlarda izliyorum kaliteli tv tavsiye ederim. HD kanalların görüntüsü çok daha güzel bence tv için lg alın bu model olmasa bile lg alın.

• Fiyat çok iyi alıp almamakta kararsız kaldım açıkçası Samsung 46es7000 veyahut 8000 düşünüyordum. Acaba aynı performansı alabilir miyim yorumlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempiternal

Arkadaslar ayni fiyata Teknosa 50es5500 satiyor. 47lm640s bu samsungu dover mi, goruntu kalitesi olarak hangisi daha performanslidir?

3d önemli değil diyorsan 50es5500
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırsatkampanya

Fiyat çok iyi alıp almamakta kararsız kaldım açıkçası Samsung 46es7000 veyahut 8000 düşünüyordum. Acaba aynı performansı alabilir miyim yorumlarınızı bekliyorum.

Samsung 46es7000 veyahut 8000 ile kıyalayacaksa lg 860v veya 960v modellere bakmalısın bu tv Samsung 46es7000 veyahut 8000 kıyaslanamaz. iki tv de tenosa da var canlı izle farkı görürsün. lg nin en büyük avantajı fpr gözlük kullanması.
  • Fiyat 1999 oldu ve tükendi görünüyor. Ben word kampanyasını bekliyordum 1 nisan için
  • quote:

quote:

benimki kargoya verilmiş 2gün önce almıştım akşam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

quote:

quote:

benimki kargoya verilmiş 2gün önce almıştım akşam..

Ben de ilk günün gecesi geç vakit aldım GG den. Şu anda kargoda, yarın gelmesini bekliyorum. Kliksa her aşamada SMS ile bilgilendiriyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.