Şimdi Ara

LG 47LB670V 47' (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.996
Cevap
55
Favori
284.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah görünce kalan 8 6 5diyince bende patlattim bitane bakalım yarın gelir heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitti:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv geldi ama kurulum yarina kaldi.lg randevulara 1 gun sonra gidiyoruz dedi.
    Haberiniz olsun....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet n11 de urun tukenmis suan neyse nasip bakalim belki daha duser belki cikar :)

• merhaba arkadaşlar n11.com, bedavacı.com vb siteler en iyi fiyata sahipler. bazılarında da lg türkiye garantilidir deniliyor. ancak bazı arkadaşlar webden alınan tvlerde ölü piksel garantisinin verilmediğini söylüyor bunu neye göre söylüyorsunuz. lg türkiye garantili bir ürünün dahi aynı noktada 3 toplamda 5 piksele kadar garanti ettiğini bizzat müşteri hizmetlerinden öğrendim. ancak TSE bu standartı yükseltmiş. fakat yine de piksel garantisini vermiyorlar. birde bu 50 lb670 ile 47 lb670 arasındaki az fiyat farkında kuşku var. buna abd den kıyas getirmek doğru değil çünkü aynı model değil bir kere ama yinede iyi araştırın derim bunu da müşteri hizmetlerine sormak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepkececi

merhaba arkadaşlar n11.com, bedavacı.com vb siteler en iyi fiyata sahipler. bazılarında da lg türkiye garantilidir deniliyor. ancak bazı arkadaşlar webden alınan tvlerde ölü piksel garantisinin verilmediğini söylüyor bunu neye göre söylüyorsunuz. lg türkiye garantili bir ürünün dahi aynı noktada 3 toplamda 5 piksele kadar garanti ettiğini bizzat müşteri hizmetlerinden öğrendim. ancak TSE bu standartı yükseltmiş. fakat yine de piksel garantisini vermiyorlar. birde bu 50 lb670 ile 47 lb670 arasındaki az fiyat farkında kuşku var. buna abd den kıyas getirmek doğru değil çünkü aynı model değil bir kere ama yinede iyi araştırın derim bunu da müşteri hizmetlerine sormak lazım.

Mesaji tam anlamadim.eger lg turkiye garantoli ise zaten problem degil...teknosa vb...yerdende alsan aynu sorunla karsilasiliyor
    Yeterki urun lg turkiye garantisinde olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metnes71 -- 6 Mayıs 2014; 19:31:00 >

• Ayrica asagidaki linki inceleyiniz

http://m.hurriyet.com.tr/kose?id=0&article=23622410

• Arkadaşlar benimde kafama takılan sorular var internetten tv alımı ile ilgili.

İnternetten bir tv aldığımızda mesala n11 gibi. LG TÜrkiye garantili diyelim. aldığım tv'de ölü piksel, bulutlanma vs. çıktı. Ben bunu nasıl değiştireceğim? ya da beğenmedim iade etmek istiyorum nasıl yapacağım? Kargoya versem en az 100 lira tutar. Bununla beraber satıcı ürünü kabul etmemekte direnebilir. Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?. Ne yapılabilir böyle durumlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rearth

merhaba;
    Bende yeni taşındığım için LED TV bakmaya bugün media markt gitmiştim orda gördüm en önemli farkı Webos işletim sistemini kullanması. Çok incelemeyedim ama diğer smart tv göre çok daha hızlı geldi. menüleri geçişleride güzeldi.
    tabi panel yapısı nasıl kalitelimi fazla anlamıyorum. 2800 kampanyalı fiyatıydı internetten baktım 2.949 TL almaya değer mi fikir verecek varsa çok makbule geçer. Bu paraya değermi yoksa başka bir marka modelmi tavsiye edersiniz?

ben aldım gayet memnunum.. görüntü kalitesi ve 3d beklediğimden iyi ayrıca webos işletim sistemi bence gayet hızlı fiyat çok dersen bir kaç bekle 2500 seviyelerine geriler diyorum ben. şu ana kadar tv yi çok zorladım herhangi bir kitlenme görmedim çoklu pencere açtım menüler arası geçiş gayet hızlı

• ARKADAŞLAR YARDIM EDERMİSİN LG 47LB670V Serisini Aldım WebOS Falan Çok MEmnunum Fakat Tek BİR Sıkıntım Var. LG STORE Açılınca Coming Soon Yazıyor Yani Yakında Demek İstiyor. Fakat Baktığımda Menü De Bir Sürü Program Var ÖRN: TWİTTER FACEBOOK SKYPE VB. Bende Bunlar Yok Peki Store Yakında Açılacak İse Bunlar BUnu Nasıl İndirmiş ? Ben Nasıl Program İndireceğim ?

LÜTFEN YARDIM
  • ErenKoc01 kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla lg store türkiye'de açık değil yakın zamanda açılacak diye biliyorum. müşteri hizmetlerini arayarak daha net bilgi alabilirsiniz bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: zhny

bildiğim kadarıyla lg store türkiye'de açık değil yakın zamanda açılacak diye biliyorum. müşteri hizmetlerini arayarak daha net bilgi alabilirsiniz bu konuda.

Haklı Olabilirsiniz. Fakat Ben Bu Cihaza Hiç Bişe Yüklüyemeyecekmiyim Şimdi? Başka Bir Çare Yok Mu ?
  • Ürünü kargodan aldim..polanya üretimi.yarin servis gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: WallacE McKarT

Arkadaşlar benimde kafama takılan sorular var internetten tv alımı ile ilgili.

İnternetten bir tv aldığımızda mesala n11 gibi. LG TÜrkiye garantili diyelim. aldığım tv'de ölü piksel, bulutlanma vs. çıktı. Ben bunu nasıl değiştireceğim? ya da beğenmedim iade etmek istiyorum nasıl yapacağım? Kargoya versem en az 100 lira tutar. Bununla beraber satıcı ürünü kabul etmemekte direnebilir. Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?. Ne yapılabilir böyle durumlarda?

7 gün içinde kargo masrafı satıcı ödemeli geri gönderim yapıla bilinir.tek şart kutuyu yetkili servis acmalı ve kurmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metnes71 -- 7 Mayıs 2014; 8:46:22 >
  • ErenKoc01 kullanıcısına yanıt
    twitter, facebook, youtube yüklü geliyor diye biliyorum. menüde gördüm ama açmadım uygulamaları..

• quote:

Orijinalden alıntı: zhny

twitter, facebook, youtube yüklü geliyor diye biliyorum. menüde gördüm ama açmadım uygulamaları..

YouTube yasakli.DNS ayari nasip kiriliyor bu alette
    Ben tableti kiramadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metnes71 -- 6 Mayıs 2014; 20:31:29 >
  • metnes71 M kullanıcısına yanıt
    o konuda bilgim yok.

• zhny kullanıcısına yanıt
    Youtube var. Öte yandan bende Facebook ve Twitter yok. İlk kurulumda ülke olarak Türkiye dışında bir ülke mi seçtiniz acaba?
  • Hocam Teşekkür ederim de ordaki ban işaretini anlayamadım. merakımdan sordum sadece
  • luxaeterna kullanıcısına yanıt
    cihazı daha almadım teknosada incelerken görmüştüm menüde..

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.