Şimdi Ara

Lg 47La690s kapanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tv nin her şeyi normal, istenilen düzeyde. Fakat bazen kendiliğinden kapanıyor.kapanma olayı normal tv seyrederken uydudan kendı uydu alıcısını kullanıyoruz. Forumlara baktım yazılım guncelleme oto kapanma ayarları yapılırsa duzecelegını yazmışlar hepsini yaptım fakat yine kapanıyor tv. Akım korumalı priz aldım hala kapanıyor. çok sık değil 4 saatte bir belki ama rahatsız edıyor ilerde tekrar aralıkları düşerse sıkıntı yaratır. modeli lg 47la690s . şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihhankorkmaz

Tv nin her şeyi normal, istenilen düzeyde. Fakat bazen kendiliğinden kapanıyor.kapanma olayı normal tv seyrederken uydudan kendı uydu alıcısını kullanıyoruz. Forumlara baktım yazılım guncelleme oto kapanma ayarları yapılırsa duzecelegını yazmışlar hepsini yaptım fakat yine kapanıyor tv. Akım korumalı priz aldım hala kapanıyor. çok sık değil 4 saatte bir belki ama rahatsız edıyor ilerde tekrar aralıkları düşerse sıkıntı yaratır. modeli lg 47la690s . şimdiden teşekkürler.

Acilen servisi ara, belki içerisinde bir parça ısınıyor ve kendini restart ediyordur. Tamamen varsayım benim yazdığım... Sen servisle mutlaka görüş çünkü yapman gereken her şeyi yapmışsın.
  • Kapanmadan önce uyarı vermeden kapanıyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlucan96

Kapanmadan önce uyarı vermeden kapanıyor değil mi?

yok direk kapanıyor ve lg logosu yanıyor
  • tv kapanmaya ayarlı olmasın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihhankorkmaz F kullanıcısına yanıt
    tekrar kendiliğinden açılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epidoras

tekrar kendiliğinden açılıyor mu?

yok açılmıyor bugun denedık 5,5 saat acık durdu ve hiç kapanmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.