Şimdi Ara

LG 42Pw450 3D Plazmamın Ekranı Kırıldı! Ne Yapabilirim!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce Aras kargo ile Samsuna gönderdiğim tvmin ekranıni kırmışlar.Düzgün bir şekilde kutulanıp göndermiştik halbuki.Aras kargo da 2.el ürünlerde mesuliyet kabul etmiyormuş nasıl bir etik anlayışları var anlamadım.Bk. gibi taşıyorlar kırıyorlar sonra da bizi ilgilendirmiyor diyorlar Alan arkadaş tutanak tutturmuş ptesi geri gelecekmiş
    Neyse sormak istediğim bunun panel değişimi mümkün müdür? Fiyat olarak ne kadara patlar? Bu işlrrden anlayan uygun fiyat veren Istanbulda tanıdığınız elektronikçi var mıdır? Yardımcı olmanızı rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABUX -- 29 Aralık 2013; 12:09:10 >

• Bilgisi olan yok mu?
    Peki sadece dış camı kırıldıysa dış camı söküp camsiz kullanmam mümkün olur mu?
  • Gereksiz bir sürü konuya cevap verilirken yardım isteklerine kimsenin dönmemesi en azından bir geçmiş olsun bile yazılmaması ilginç
  • büyük geçmiş olsun bir plazma veya lcd cihaz için olabilecek en kötü durum olmuş şu saatten sonra panel değişimi vs gereksiz olur..tavsiyem biraz aras kargo üzerinde yoğunlaşın muhakkak bir yolu vardır tüketici hakem heyetine başvurun.. sırf bunlardan korktuğum için televizyonu alırken teknosa ya sigortalattım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix22

büyük geçmiş olsun bir plazma veya lcd cihaz için olabilecek en kötü durum olmuş şu saatten sonra panel değişimi vs gereksiz olur..tavsiyem biraz aras kargo üzerinde yoğunlaşın muhakkak bir yolu vardır tüketici hakem heyetine başvurun.. sırf bunlardan korktuğum için televizyonu alırken teknosa ya sigortalattım..

Teşekkür ederim.Hakem heyetine başvurayim bir bakalım sonuç çıkar işallah.
  • kargodan kırılan tv ye hakem heyeti bakmaz. bulunduğunuz bölgenin adliyesine gitmeniz lazım. adliyede kırtasiye masrafı 4.5 tl tutuyor. adliye dosyasını dışardaki kırtasiyede 1.5 tl para tutar. kanıtta gerekli tutanak tutuysanız lehinize sonuçlanabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.