Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
32
Favori
223.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coderMX

quote:

Orijinalden alıntı: wenser

quote:

Orijinalden alıntı: fparanormal

quote:

Orijinalden alıntı: Ciko_Seko

quote:

Orijinalden alıntı: wenser

bende bugün aldım 1600 tl

nerden aldınız ? bende almayı düşünüyorum fiyat çok çok uygun.

Bende merak ettim nerden aldınız bu fiyata?

Teknosa`dan aldım. İndirime girmiş. 2200 tlden düşmüş

Hangi model aldınız? Kaç inç?

42 lm660 s aldım sihirli kumandası da vardı.

şu an teknosa da 1699 tl
  • bu televizyona 5+1 ses sitemini nasıl bağlayabilirim, bilgisi olan var mı ?
  • LG almak isteyenlerhttp://forum.donanimhaber.com/m_77218129/f_//tm.htm#77218129 bu konuyada baksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: pmomer

quote:

Orijinalden alıntı: murat2053

arkadaşlar ben de nasib oldu aldım. kliksa dan 1889tl 12 taksit ve 188,90tl axess chip para hediyesi ile aldım. yani 1700tl gibi bişey oldu. neyse fiyatını 3 aydır takip ediyorum en makul burası geldi ve aldım. televizyonu servisi bugun kurdu. cihaz şimdilik iyi. bakalım zaman ne gösterecek. yarın usb den güncelleme yapıcam inşallah bir sıkıntı olmaz.

arkadaşım kilksa ile ilgili sorun yaşadınmı,şayet birçok şikayet gördüm nette,örneğin chip para yada bonus para dönüşleri oldumu,kargo süresi denildiği gibi kısa sürdümü

kusura bakmayın geç gördüm. kliksa da hiçbir sorun görmedim. chip aralarda yattı, kargoda2 gunde geldi. ayrıca kilksa aradı memnun kaldınız mı diye.. fiyatta uygun. ben memnun kaldım. bu arada televizyondan da memnunum. tek sıkıntısı kanal geçişlerinin yavas olması. geri kalan özellikleri gayet guzel.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pmomer

quote:

arkadaşlar ben de nasib oldu aldım. kliksa dan 1889tl 12 taksit ve 188,90tl axess chip para hediyesi ile aldım. yani 1700tl gibi bişey oldu. neyse fiyatını 3 aydır takip ediyorum en makul burası geldi ve aldım. televizyonu servisi bugun kurdu. cihaz şimdilik iyi. bakalım zaman ne gösterecek. yarın usb den güncelleme yapıcam inşallah bir sıkıntı olmaz.

arkadaşım kilksa ile ilgili sorun yaşadınmı,şayet birçok şikayet gördüm nette,örneğin chip para yada bonus para dönüşleri oldumu,kargo süresi denildiği gibi kısa sürdümü

kusura bakmayın geç gördüm. kliksa da hiçbir sorun görmedim. chip aralarda yattı, kargoda2 gunde geldi. ayrıca kilksa aradı memnun kaldınız mı diye.. fiyatta uygun. ben memnun kaldım. bu arada televizyondan da memnunum. tek sıkıntısı kanal geçişlerinin yavas olması. geri kalan özellikleri gayet guzel.

önemli değil, ben televizyonu eskittim bile :) denilen sorunların hiçbirini yaşamadım hatta çok memnun kaldım,ardından kliksadan birde bilgisayar aldım,tavsiye ederim sıkıntı yok
  • smart için kablosuz klavye ve mouse önerisi olan varmı arkadaşlar ? sihirli kumanda ile pek sarmıyor sörf yapmak
  • 1500 tl e dusmus muydu bu tv hic? pusudayiz bekliyoruz bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aşağıdaki sitede kampanyalı ürünler var. televizyon alacak arkadaşların bu siteyide kontrol etmelerini tavsiye ederim.

http://ucuzinternetalisverissiteleri.blogspot.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

smart için kablosuz klavye ve mouse önerisi olan varmı arkadaşlar ? sihirli kumanda ile pek sarmıyor sörf yapmak

Logitechin smart tv ler icin ufak touchpad li bi klavyesi var en iyisi o gibi gorunuyor.

• teşekkürler...bi bakayım netten
  • akcan kullanıcısına yanıt
    neden şarjlıyı önermiyorsunuz hocam ?
  • Merhaba arkadaşlar ben de ürünü yeni aldım ve gayet memnun durumdayım. Tek ucuz olduğum nokta ekranda solda zırtpırt çıkan lg smart menüsü gibi olan yazılar yazıyı tamamen kaldırmanın yolu var mı? Pc modunda çok sinir ediyor

• Mutlucan96 kullanıcısına yanıt
    bu dediklerinizi nereden yapıyoruz hocam
  • birde son güncellemeyi yapan var mı arkadaşlar 03.10.74 sürüm mevcut üstünü güncellemeyen oldu mu ?
  • Ne demişim ki ben? Alıntılasaydınız keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quemmaa

Merhaba arkadaşlar ben de ürünü yeni aldım ve gayet memnun durumdayım. Tek ucuz olduğum nokta ekranda solda zırtpırt çıkan lg smart menüsü gibi olan yazılar yazıyı tamamen kaldırmanın yolu var mı? Pc modunda çok sinir ediyor

Nasıl bir şey o? TV'nin özelliklerini falan mı yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAMBOZAN

evet hocam tv özellikleri yazıyor lg 3d smart stv, dual play, magic remote vs gibi temel özelliklerini yazıyor kumandayı her oynattığımda çıkıyor zaten. arasıra da kendi kendine çıkıyor. bir de gün ışığında ve normal beyaz ışık altında siyah ekranda gerçekten aşırı parlama var ayna görevi görüyor adeta :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: quemmaa

quote:

Orijinalden alıntı: RAMBOZAN

evet hocam tv özellikleri yazıyor lg 3d smart stv, dual play, magic remote vs gibi temel özelliklerini yazıyor kumandayı her oynattığımda çıkıyor zaten. arasıra da kendi kendine çıkıyor. bir de gün ışığında ve normal beyaz ışık altında siyah ekranda gerçekten aşırı parlama var ayna görevi görüyor adeta :/

tv magaza demosunda
    yapman gereken menu/opsiyon/mod ayarini ev kullanimi yap düzelir

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.